Hiç tanımadığınız biri hakkında sürekli düşünüp hayaller kurar mısınız?

Hiç tanımadığınız varlığından bihaber olduğunuz biri hakkında sürekli düşünüp hayaller kurarmısınız? gelecekteki sevgilim veya eşim diye.. Bu kendi kendinize yarattığınız bir karakter. Ama gerçekleşmesini umuyorsunuz. Peki nedir bu hayalleriniz? dökülün lütfen :)

Güncellemeler:
vaaay.. ona isim takan mektup yazanlar bile var.. Bak yalnız değilmişiz. Herkesin hayali gerçekleşmesi dileğiyle :) nolur bana da iyi dilekler dileyin.

0|0
17|28

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımda hic bir zaman sevgilim olmadı ama olamicak bir sey oldugundan degil hep istemedim hayalimde evlenicegim bir kadın var ve onun icin nefes alıyorum ellerim daha kadın teninin sıcaklığını hissetmedi cunku kim oldugunu bilmiyorum ama aklımda hep o evlenicegim kadın var ilk onu hissetmek ilk onu öpmek istiyorum guzel seyler hayal ederken hep o tanımadığım ama onun icin yaşadığım o mukemmel kadın var peki kim o emin ol bende bilmiyorum ama eminim bir gun benim olucak onu bulduğum gun herseyim onun olucak aklım fikrim vücudum kalbim her seyimi ona emanet Edicem cunku ben hep o kadının ilk durağım olmasını istediğim gibi aynı zamanda son durağım olmasını istedim hem bu dünyada bir ömür hemde ardından sonsuz bir hayat

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Şu sözü yarattım;

"Zamanında o kadar çok savaş kaybettim ki, şimdi kazandığım zaferler bile beni mutlu etmeye yetmiyor."

Ne yediğin yemekten, ne içtiğin sudan tat alamıyorsun, soluduğun havanın seni boğduğunu hissediyorsun, hiç yokken bir anda gözlerinin önce nemlenmesi ardından da tomurcuklanan ve dökülen yaşlarına engel olamıyorsun.

Hıçkırıkla ağladığın günlerin sayısı ağlamadıklarından daha ağır basıyor. Zman zaman internette,telefon rehberinde ya da dışarda onlarca,yüzlerce insanın oluşturduğu bir denizde tek başına yalnız bir damla gibi hissediyorsun.

Güvenerek ayak bastığın topraklar bataklıktan ibaret, üstünden geçmeye çalıştığın köprülerin yıkılmış. Çevreni perdeleyen ve seni dışardaki o tüm vicdansız değersiz insandan koruyan duvarların çökmek üzere. Uzaklara saklanabileceğin bir gemin yok hepsi limanında yakılmış birer birer.

Çoğu zaman uzandığında yattığın yatakta sırtının acıdığını hissedersin ki bu durum seni arkandan hançerleyenlerin sancılarıdır.

Birisini gerçekten de yanında hissedersin ama bir gölgeden ve uzakta ki bir sesten farksızdır.

Gücünün zirvesinde görünsende içten içe çürüdün, içini milim milim kemiren kurtlara sahipsin hepsi birer sahte arkadaş,eş,dost,akraba..

Ve sonra gözün ufuklara dönük ararsın, gökyüzünde tepende seni kavuran güneşin altında. Ya da tüm caddeyi yıkayan yağmurda belki de seni titreten karlı soğuk gri bir günde. Ama o yoktur işte. O özel olanı bulamazsın. Umut tutunabildiğimiz tek şey olsa da aslında damarlarımızda ki bir zehirden farksızdır. Yavaşça çift dikiş atarcasına tüketir seni. Ta ki onu bulana dek.

0|0
    0|1
  • kenneth andersonn isminde isveçli bir hatun hayal arkadaşım var :/

3|2
    0|0
  • cok ilginc ama bir o kadar guzel soru.Okuyana dek bende tek ben boyleyim sanardim .: )

allaha sukur sizofren degilim psikolojik sorunlarimda yok.

ancak ozellikle uyumak icin yataga gittigimde ,uykuya dalamadan once ki 15-20 dk icin de dusundugum tek sey genelde sanki yanimda o yatiyormus ve kolumu uzatsam saclarini oksayacakmisim gibi hissediyorum.Sanki birazdan gelip sirtini bana yaslayip bende onun arkasindan ellerini tutup oyle uykuya dalacak misiz geliyor.Umarim bunlar bir gun gercek olacak iste o zaman uykuya dalmadan once ki o surec cok daha mutlu gececek.

0|0
    0|0
  • ben de merak ediyorum hep,amerikan mutfakta beraber yemek hazırladığımızı,yemekten sonra biraz sohbet edip sonra öpüştüğümüzü,sabah uyandığımızı ve o gözünü açmadan öpmeye başladığımı,makyajsız haliyle bile beni büyüleyen birini ..çocuğumuzun basketbol maçına gittiğimizi,birbirimize sarılıp film izlediğimizi dansederken sımsıkı sarıldığımızı ah aah..

2|2
    1|0
  • insan hayalleriyle yaşar. hep hayallerinin peşinden koşar. sen seveceğin kişinin nasıl birisi olduğunu kendi zihninde canladırsan karşına çıktığında işte bu diyebilirsin. aksi taktirde sevdiğini bile anlayamazsın.

1|0
    0|0
  • Sen sanırım piskolojik bir akasın biraz ve evlenmeyi çok istiyorsun ama hayalindeki gibi biri bir türlü çıkmıyor karşına hayalinden vazgeçemiyorsun bu yüzden sürekli bir rüya alemindesin böyle mutlu oluyorsun çünkü buda benim yorumum evlen bir an önce sonra hayallerin göçer hüsrana uğrarsın ruh hastası felan olun AlimAllah

0|0
    0|0
    • yok zaten yaşım küçük ve bu hayaller son 1 aydır oluşmaya başladı. acil bir durum yok dostum :) beklicem ben beyaz atlı prensimi.

• hacı iyimisin? senin için çok endişelendim bir an :(

• İyi baci senden naber nasıl gidor hayat benim için üzülme be şarkı varya öyle Aynen bilakis hislendim bak bende sen iyimisin baci o biçim hüngür yani. Şaka bir tarafa Allah neşeni daim etsin ne diyim :)

• tek hayali sevgılım bengü :)

1|0
    0|0
  • Evet hemde hergün. Hayallerimden başka neyim varki değer vereceğim. Karakter olarak mükemmel olan birini hayal ediyorum. Ama öyle birinin yaşadığına da inanamıyorum.

0|0
    0|0
  • var ama sadece hayalde =) kalıyor

0|0
    0|0
  • mahremim bu benim şimdi söylersem olmaz.

0|0
    0|0
  • Bende hayal kuruyorum ama hayalini kurduğum kişiyi gösteren bir işaret biresim gelmiyor buda merak uyandırıyor acayip :D

0|0
    1|0
  • İlla ki oluyor ama. bunun içince romantik anları var özel anları var mahrem anları var komik anları var duygusal anları var ağlak anları var hangisini döküleyim ? ne vereyim ablama ?

0|0
    0|0
  • ben sadece eşimi merak ediyorm...

0|0
    0|0
  • Yok öyle yapmıyorum ama sevdiğim veya eş olarak düşünebileceğim birisi için hayaller kurabilirim tabiki.

0|0
    0|0
  • tamam tamam..geçti artık burdayım,geldim geçti geçti oy oy kıyamam oy ağlarmışlar oy oyy

1|1
    2|0
  • evet kurarm :D

0|1
    0|0
  • ben er ya da geç her hayalini kurduğuma ulaştım ama ulaşınca sıkıldım :)

0|0
    0|0
  • benim çok oluyor özelliklede bu sitedfekileri her gece hayal ediyorum yapıcam yapıcam yılmıcam

0|0
    0|0
    • :D hahaha. bu sitedekileri hayal etmek en son iş benim için.. sanala hiç ısınamadım.

• realde vardıda bizmi hayal etmedik hanımefendi :D

• Gelecege cikamayacak kadar derinlerdeym. Bir hayalim yok ölmek üzereyim.

0|0
    0|0
  • Bende hayaller kuruyorum...Varlıktan haberim var kim çok merak ediyorum...

0|0
    0|0
  • yanımda olsunda nasıl olursa olsun :)

0|0
    0|0
  • yok daha neler

0|0
    0|0
  • evet :( bu hayallerle avutuyoruz kendimizi :( anca haylade mutlu oluyouz

0|0
    0|0
  • var benimde bebbeyaz parlayan yüzlü al yazmalı bir yarim

0|0
    0|0
  • ruh hastasısınız bence

0|0
    1|0
  • sen aşıksın duramazsın buralarda:D

0|0
    0|0
  • Bir aralar kalbimi kıran kızlara karşılık ileride evleneceğim karımın beni kırmayacağını düşünerek hayal etmiştim. Biliyorum bu çok ezik bir şey ama ne yapayım. Bak bunu hiç kimseye anlatmadım zaten şimdi gizli cevap veriyorum. Beni tam duygusal yakaladın cevap verdim ona göre :)

1|0
    0|0
    • Arenamısın sen? :) kıyamam ayrıca.

• Arena derken ?

• Boşver bir kullanıcı sandım seni.

Kızlar Ne Diyor 17

• evet hayaller kuruyorum.hep yakışıklı ve kıskanç olmayan ileri görüşlü bir adam hayal edip duruyorum.şu mübarek ayda Allah tan dileğim budur.

1|0
    0|0
  • oluyor ...

.

0|0
    0|0
  • varda benden haberi bile yok garibanın

1|0
    0|0
  • Bir adı bile var.Ankh-hesen-ptah.

Ama deli değilim.

0|0
    1|0
  • Benim bütün hayallerim o kişiye dair zaten.

1|0
    0|0
  • oley yalnız diiliiim. :D

1|0
    0|0
  • ne diyosun? o kişiye mektup yazmaya bile başladım. tüm ilklerimi ona sakladım. ve elimden gelen tek şey ise; beklemek..

2|0
    0|0
    • :) bendensin.. ben planlar kuruyorum.

• Hayal kuruyorum konuşuyorum ruh eşimle neden daha önce tanışmadık diyorum ona

0|0
    0|0
  • ben "1ni" bekliyorum hayal ediyorum,gelecegine inaniyorum,ya trafikte SIKIWTI ya da godot'u bekliyorum sanirsam:)

0|0
    0|0
  • Yo tanıdığım ve aklımdan çıkmayan biri için sürekli hayaller kuruorum.

0|0
    0|0
  • Hayal kurmak değil de ileride nasıl bir yerde yaşayacağımı merak ettim sadece.

0|0
    0|0
  • hayır hayal kurmam

0|0
    0|0
  • 12 yıldır hayallerimde yaşıyor

0|0
    0|0
  • öyle hayeller kurmaya başladığım an uykuya dalıyorum :/

0|0
    0|0
  • yooo kurmam

0|0
    0|0
  • malesef var ve çok acı verici :(

0|0
    0|0
  • evet bende kuruyorum esim işten gelince onu hergün sıkılmadan fantazi geceliklerle kucagna atlayarak karşılıcam. yatagımıza gül yapraklari falan koyucam. gece her uyandiğim da öpe öpe onuda uyandırip sarılıp uyucam. ve daha bir sürü sey :)

0|0
    0|0
    • ilk madde hariç diğerlerini eşin yapsa daha iyi :) sende yapabilirsin tabi. amaaan hayal senin kur kardeşim <3 :)

Yükleniyor...