Böyle acı bir gerçeği öğrenseydiniz ne yapardınız?

Diyelim ki bebekken sizden 1 yaş büyük bir kardeşiniz varmış ama aileniz onu tek etmiş. Kardeşinizin varlığından hiçbir zaman haberdar olmamışsınız.

Yıllar sonra karşınıza biri çıkıyor davranış, huy, tip, karakter tam istediğiniz gibi biri ve aşık oluyorsunuz.Sonra evleniyorsunuz. Bir şekilde evli olduğunuz kişinin ailenizin yıllar önce terk ettiği ve sizin hiç haberdar olmadığınız öz kardeşiniz olduğunu öğreniyorsunuz. Böyle bir durumda ne yapardınız?

NOT=Bunun olması pek mümkün değil ama sadece bir varsayım olarak soruyorum.Olur,olmaz diye cevaplar vermeyin.Sadece bu durumla karşılaşsanız ne yapardınız onu söyleyin.

Güncellemeler:
Türk filmi izlemekle, iğrenç olmakla alakası yok bu sorunun. Hayal dünyam fazla geniş olduğu için bu durum hep aklıma gelmiştir sonunda ne olur diye. Ne yapardınız onu söyleyin sadece bir zahmet başka türlü yorum yapmayın.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Adem ile Havva'nın çocukları da kardeştir. Ama kendi öz kız kardeşlerini ayartmak için kavgaya tutuşmuşlardır...

Demem o ki, şu an bize ne kadar iğrenç geliyor olsa da, şartlar değiştiğinde normalleşebiliyor bu tip şeyler bile.

Ha, gen değişikliği iyidir. Çekinik hasta genlerin çocukta hastalık yaratmasına engel olur...

Lakin, kardeş de olsalar, ruhları farklı farklı. Bedenleri/genleri kardeş sadece. Zaten evlenmişler, "geçen de geçmiş" artık. Hem birbirlerini seviyorlar. Kardeş gözüyle değil, karşı cins gözüyle görüyorlar birbirlerini. Ayrılacaklar da n'apacaklar? Mantık bu durumda ayrılmamaları yönündedir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç kimsenin olmadığı bir yerde inzivaya çekilirdim.

1|0
    0|0
  • ooo ben bunu bahane edip evlenmem

ya kardeşsek aşkım, biraz daha erteleyelim :p

1|0
    0|0
  • What The Fuck derdim Allah kimseye vermesin böyle olay :(

1|0
    0|0
  • şikayet et.

sebep(soru tekrarlanmış)

Emin mısın..

evet.

Hayl dünyana hayran kaldım..

0|0
    1|0
  • ALLAH korusun deyip cekıleyım ramazan mubarek gun:)

0|0
    0|0
  • İnsanın başına gelmeden cevap verebilmesi çok zor bir durum. Boşanmak en mantıklısı.

1|0
    0|0
  • yazacak yorum yok buna...okurken midem bulandı...

1|0
    0|0
  • Çok fazlamı türk fılmı izlıyosun Banamı öyle gelıyor.

0|0
    0|0
  • öyle bir durum olması imkansız, nikah kıyılmadan önce testler yapılıyor :)

1|0
    0|0
  • Çocuğum spastiğin önde geleni olurdu ordan anlardım

0|0
    0|0
  • durun evlenemezissniz. siz kardeşsiniz .s .s .s

0|0
    0|0
  • Senin içinde ensestlik var be güzelim :)

0|0
    0|0
  • anne ve baban sana tv yi yasaklamalı:)

0|0
    0|0
  • Milyarlarca insan arasindan birbirimizi bulacak kadar sanssizsak, koim oyle hikayeye.

Devam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• filmelerde evlenirken öğreniliyordu ama:)

1|0
    0|0
  • kardeş kardeş yatar uyuruz :s ne bılıyım nasıl bı soru bu ona bari söylemem heralde :)

0|0
    0|0
  • kendimi camdan atardım herhalde bu sorunun sorulduğun iyi olmuş akşam bizimkilere bir sorayım

1|0
    0|0
  • 15 yaşımda teyzemin kızı ile tanıştım geçen sene de dayımla. benzeri bişey :) değişen pek de bişey olmuyor..

0|0
    0|0
  • ağzım 10 saniye açık alırdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...