Bugün anladım bir kez daha bir kadına güvenilmeyeceğini.

Kadınların neden bu kadar keyfine düşkün olduklarını çözemedim. Sırf kendi menfaatleri için başkalarını umutlandırıp, istedikleri gibi kullanıyorlar. Bugün kadınlara olan saygımın son günüydü. Bundan sonra hiçbir kadının gözümde değeri yok.

Güncellemeler:
İyi niyetli olmak saçmalık. Aptallık. onun en zor günleride yalnız bırakma, herşeyinle sahip çık, çok şey paylaş ama herşey sadece oyundan ibaret olsun onun için.

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• yanlış kadına denk gelmişsin genelleme yapma

0|0
    0|0
    • bir değil, iki değil inanmıyorum artık.

• şaşırtıyor. tam inandığım anda beni yeniden bana kazık atıyor.

• o zaman sende secimlerini doğru yap

• Herkes aynı değil, bende aynı şeyi karşı taraf için düşünüyorum kızdığım zaman ama, sonra yargılamamam gerek diye uyarıyorum kendimi..

1|0
    0|0
  • Bizdebi çok kez yaşıyoruz böyle şeyler ama ben hala düzgün bir adamın biyerlerde olucağına inanıyorum

1|0
    0|0
  • bence genelleme yapma her insan bir değil

1|0
    0|0
  • Böyle düşünme o sadece yanlış kişiyöiş saygını tekrar kazanırlar umarım bir gün:)

0|0
    0|0
  • bence genelleme yapman yanlış bütün kızlar öyle olamaz dimi sende biliyosun

1|0
    0|0
    • yoo farklı olanını görmedim hiç. karşıma çıkanların hepsi aynıydı. artık bitti iyi niyet

• hayırdır ?

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin..

Ne diyelim sayın soran.

0|0
    0|0
  • belli canın yanmış ama dikkatli ol sen bir yerde yanlış yapıyorsunki böyle insanlara denk geliyorsun..

0|0
    0|0
  • herkesi bir kefeye koya ben cok önem verırım bı ınsanla oynamamaya bu tip şeylere dıkkat etmeye ama yakın arkadasım menfaatı ıcın oynardı ben yapma ah alırsın derdım o hıc umursamazdı

0|0
    0|0
    • yanlış anlama sözüm sana değil. o da ben öyle karaktersiz insanlardan değilim dedi, ama kendisi yaptı bunu.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanki biz çok farklıyız lan. İnsan insandır kadın erkek diye bakma hepsi bencil hepsi menfaatçidir. Ben hepsinden nefret ediyom hiçbirine de değer vermiyom kafam rahat. Arada bunlar gibi olmayanlar çıkıyor onlarında başımın üstünde yeri var.

1|0
    0|0
    • Haklısın..

• tanıdığım bütün kadınlar böyle çıktı. ben artık istisnasına inanmıyorum. bence erkekler kadınlardan daha vicdanlı.

• Daha beni tanimamissin diyecekdim kiiii, erkek oldugunu gördüm :-)

1|0
    0|0
  • SEN elini tutmadigi icin onami kizginsin yoksa tutmayacak birine uzattigin icin kendinemi kizginsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...