Futbol sevmeyen erkekler hakkındaki düşünceleriniz nedir?

futbol sevmeyen erkekleri nasıl buluyorsunuz? Olumlu olumsuz yönleriyle değerlendirir misiniz :)

0|0
7|29

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Top muhabbeti beni sarmaz. Boks bazen muhabbeti bilenler olunca sarabiliyor ama vazgeçilmezim değil ..

1|0
    0|0
  • olabilir ama garip yani ama babasından dolayı olabilir veya aşırı pc kullanımından

1|0
    0|0
  • Nedense iflas ettimizde hayatım cok değişmişti

futbolda bundan biri

sıkılıyorum. nedense

izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Top mudur nedir

0|0
    1|0
  • Eskiden severdim çok pes oynayınca sıkıldım artık takip etmem izlemem de. Herkes sevmek zorunda da değil zaten.

0|1
    0|0
  • bir topun peşinden koşan 22 adama bakmanın nesi zevkli diyebilendir.

işin içinde siyaset,din,kültür ayrımı,çıkar çatışması,dostluk,rekabet,mezhepler ayrımı,kentin ağası benim kapışması vs vs bir çok şey vardır futbolun içinde bunu bilmez ama işte sonra da sizine lan bunlardan diyebilendir. saygı duyulmalıdır.

0|0
    0|0
  • Kız kardeşim benden daha iyi biliyor futbolu

0|0
    0|0
  • Futbol sevmeyene degilde herhangi bir sporla isi olmayan erkege kil oluyorum ne bicim erkek diyorum anlamakta gucluk cekiyorum

0|0
    0|0
  • ben futbol sevmem özellikle türkiyedeki futbolun kalitesi cok düştü son yıllarda ama avrupa takımlarının maclarını izlemek daha zevkli geliyor

0|0
    0|0
  • Ben hastasıyım ligdeki takımların 11lerinin çoğunu bilirim ama sevmeyene de söylenecek birşey yok zevk meselesi benim dayımda nefret eder maçtan:)

0|0
    0|0
  • ben pek sevmem. gs maçları olduğunda bir işim yoksa izlerim ama o kadar yani oturup muhabbetini yapmak çok sıkıcı geliyor bana

0|2
    0|0
  • ılık olabilir mesela :D işin şakası bir yana var birebir tanıdığım yakın bir arkadaşım adam felsefe okuyor fizik'e sarıyor falan tuhaf adam işte :D

0|0
    0|0
  • valla inan çok şaşırıyorum... var valla öyle tipler..

0|0
    0|0
  • oturup maç pozisyonlarını, transferleri konuşmak kadar boş iş yok bana göre ben de pek sevmem

1|2
    0|0
  • çok saçma bir adam olurdu.

0|0
    0|0
  • Benimle aynı kafadandır. Her türlü candır.

0|1
    0|0
  • Erkekliğinden şüphe ederim

0|0
    1|1
  • Futbolla hiç işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Sadece Galatasaray ve Milli maçlar gerisini bakmam bile.

0|0
    0|0
  • sevmeyebilir tabiki de ama daha rastlamadım öylesine. Basketbolcu voleybolcu olup da futbol için can atan arkadaşlarım var :)

0|0
    0|0
  • millet maç izlemeyi sever ben maç yapmayı maç izlemek artık ergende kaldı son 8 yıldır ızlemıyorum dogru durust keyf vermıyor ..

0|0
    0|0
  • hepsi şerefsiz üçkağıtçı ikiyüzlü tipler uzak durucan öylelerinden

0|0
    0|2
  • Tuzsuz Çekirdek Asitsiz kola gibi

0|0
    0|0
  • .bne dir o zaman ..

0|0
    0|0
    • bu önyargılar olduğu sürece sen de takımın ilk 11 inde olamayacaksın canım :)

• kulubede beklemeye razıyım .. ama doğru neyse o..

• ne düşünüyosunuz benim hakkımda cicişler :((

0|0
    0|0
  • Bende SEvmiom La :D

0|0
    0|0
  • iç anlamam futboldan :/

0|0
    0|0
  • Nadirdir. ama sevmiyedebilir. saygım var. ama çok ilginç lan.

0|0
    0|0
  • babam hiç sevmez ben ölürüm futbol için. hatta en büyük hayalimdi futbolcu olmak ama ailem sağolsun önümde hep engel oldular.neyse buna da şükür

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aslında cok ılgıncız bea :) futbolu sever bırazda bana vakıt ayır derız sınırlenırız sevmez nasıl erkek lan bu derız ama sorun bızde degıl :))

0|1
    0|0
  • sevmesi iyi olurdu ama sevmiyorsa da zorla değil ya :)

0|2
    0|0
  • Rem hep '' Futbol sevmeyen erkek yaşama sevincini kaybetmiştir '' der ..Her zaman katıldım bu düşüncesine ...

Diğerlerine bişi diyemem ama sevgilim futbolu sevmeli ..

1|1
    0|0
  • bence çok daha iyi :D

0|1
    0|0
  • Futbol konusmak sürekli takip etmek bos iş gibi geliyor futbolla haşır neşir olan erkekleri sevmem. Fanatikliğe lüzum yok.

0|0
    0|0
  • sevilesi erkek ki o benim sevgilim :D

0|0
    0|2
Yükleniyor...