Bi insan annesinin babasının bile bilmediği sırlarını sevgilisine anlatıyorsa ona değer mi veriyor demektir

sevgilim hiç kimsenin bilmediği bir sırrını bana söyledi annesi babası dahi bilmiyor henüz yeni sevgiliyiz o kadar içten anlattı ki bir o kadarda korkuttu sevgilim evet bana değer veriyo biliyorum ama tahminimden daha çok değer verdiğini göstergesi midir bu ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır bu salaklık göstergesidir.

Kızma , darılma , ama öyle vala.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dost bilipte sırrını verme birgün düşman olacağını düşün düşman bilipte kötü söz söyleme bir gün dost olacağını düşün

bence sır adı üstünde kimseye anlatılmamalı ne demisler artık bu sözü en iyi cevap seçersin...

0|0
    0|0
  • Annemle babama sırrımı söylemem zaten. Ama evet değer veriyodur heralde sana.

0|0
    0|0
  • sana Güveniodur değerde veriodur seviyodurda :D bir ihtimal daha var sana uydurma hikaye anlattı ve sana güvenio sevio ve değer verio hissi vermek istedi :D

0|0
    0|0
    • yok uydurma değil eminim anlattıklarıyla bazı davranışları başına gelenler tutuyor

• dedğim gibi güveniodr sana :D

• ben olsam güvenmediğim sırrımı güvenmediğime solemezdim sende olesindir :D

• neymiş anasından babasından sakladığı sırrı :)

0|0
    0|0
  • YOOO. ONLAR SENİN ANNEN BABAN. NE KADARDA YAKIN OLSALAR HERŞEYİNİ ANLATAMAZSIN.

0|0
    0|0
  • şuan hangi bir sırrını annen baban biliyor ki senin ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabiki evet ayrıca güven veriyorsundur. Onun yargılayıp sorgulaıp tepki vermiyorsan sana değilde kime anlatsn :)

0|0
    0|0
  • bence gayet normal anneye babaya her şey anlatılmaz zaten

0|0
    0|0
    • ama bu normal bir sır değil hatta en yakın dostu bile bilmıyor

• O'nu anlıyorsundur belki..anlamana karşılık kalbinde yerin olduysa bilemiyos güzelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...