Sevgilinizle öpüşür müsünüz?

ben sevgilimi seviyorum oda benı çok seviyor evlencez okulum bitince ama ben öpüşmeye biraz karşıyım siz sevgilinizle öpüşürmüsünüz bu kötü bişeymi lütfen beni aydınlatın biraz kafamda çok büyüttüm bu konuyu sevdiğiniz aşık olduğunuz insanla öpüşürmüsünüz ?

0|0
15|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yarın evleneceğimi bilsem öpmem, öpemem. Kıyamam. Bu kötülüğü her ikimize yapamam...

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• yöreden yöreye değişiyor bu eylemler.

Türkiyede öpünce hamile kalınıyor.

Rusya da hiç bişey anlaşılamıyorum .

Almanya da karımı birde sen denesene lere kadar gidiyor...

birde öğrenci kızlar melekette ve üniversite okuduğu şehirde farklı tepkiler verebiliyor. ( hepsi değil tabi )

0|0
    0|0
  • HaLa senin Gibi Kızların OLması bir Harika ! Öpüşmemeni Öneririm ! Cünkü EvLiLikten Önce Fiziksel Acıdan yAklasımlar Kararınızı Düşüncelerinizi degiştirir En Kötüsü aSkınızı Bitirebilir Güvensizlik Meydana Cıkarır Vs !

1|0
    0|0
  • ben boyle sorulara sınır oluyorum desem aydınlık çagına gelen bır ınsanın boyle sorular sorarak ınsanlardan fıkır alması saçma opuşme gıbı kulturunde varsa yap yoksa yapma

0|1
    1|1
  • ee yanii bu gayet normal bişey annenle öpüşmüyormusun hee annenle yanaktan kız arkadaşınla dudaktan bu kadar basit

0|0
    1|0
  • Evet bencede fazlasıyla büyütmüşsün Masum bir öpücük. Bi buse ve sewgi göstergesi. İnsan sewdiğini öpmekten hoşlanır. Ama istemiyosan da kendini zorlama çünkü başıma geldi çok kötü bir durum oluyo isteksiz öpüşme

0|0
    1|0
  • Evet tabi ki öpüşürüm. Ama sarılmak her zaman en iyisi benim için.

0|0
    1|0
  • evleneceğiniz kesin olmadığına göre öpüşme.

1|0
    0|0
  • evlenmyeceksen öpüşme

0|0
    0|0
  • e heralde öpüşülür

0|0
    0|1
  • Öpüşmeye neden bu kadar karşısın ki bişey olmuyor daha önce hiç olmadı mi biriyle

0|0
    0|0
  • ahahah kezbansın sn glba :S

1|0
    1|2
  • Ya evlenmezseniz. Ben öpüşmem arkadaş.

0|0
    0|0
  • Asıl aşık olduğum insanla öpüşürüm ;-)

0|0
    0|0
  • aşk ve sevgi varsa evet

0|0
    0|0
  • ramazan çıksın sonra öpüşün şimdi olmaz günah arkadaşlar onu kasdediyor Kezban hanım

0|0
    1|1
  • nie öpüşmüyelmki

0|0
    1|1
  • el ele bile tutuşmam

0|0
    1|1
  • her sevgilimizi öpseydikkk ohoooo evin yolunu bulamazdık heralde .. evlenme işinide bırak yalan dolan o işler kandırmalık söylenir seni gaza getirecek evlencez işte ne varki dicek öpcek öpcek blki dha fazla şey isticek sonra da canı sıkılacak hevesi kaçacak bırakacak .. herkes sevgilisiyle bir şeyler yaşamak ister ama o sevgili evlenecegin kişi olmalı çocucugunun babası olmalı , annesi olmalı .. ! tabi bazıları için bu cehalet artık :/

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayır..

gerçi bu senin hayata bakış açına bağlı da,bi şey paylaşayım..bi kızın en güzel çeyizi,öpülmemiş dudaklarıdır.

2|2
    0|0
  • yoh öpmem..

2|2
    0|0
  • Öpüşmem ..

2|2
    0|0
  • kusura bakmada bıraz gerı kafalıı duusunmussun hanıı cocuguu kendınden sogutmaa sewıon cıkıonuz allah kısmett ederse evlenecenn ne guzell sen sımdıı bole dusunursen evlendıgındede opmessın sacmalamaa bunn neresı kotuu bısey sewdıgın adamı opuonn yaa

0|0
    2|0
    • haklısında alışkın olmadığımdan heralde nasıl alışacagımıda bilmiyorum :(

• nasıl peki

• yakın hısset ona kendını ne bılım nasıl anlatım sana sımdı :)

• şahsen benim ilk öptüğüm kişi, son öptüğüm kişi olcak..

1|1
    0|0
  • Yapmışlığım yok değil de itiraf edeyim çok uzun zaman oldu yakınlaşma yaşamayalı unuttum o eylemi...

0|0
    1|0
  • 16 yaşından küçüksen ( ki tercihim 17-18 ) deneme bile :/

2|0
    2|1
  • Öpüşmem..

Elini bile tutmam.

1|0
    0|0
  • tabiki en doğalı bu

0|0
    2|1
  • Öpüşecek sevgilim yok

0|0
    1|0
  • en fransızından hatta . beni rahatsız etmeyen bir dil <3

0|0
    2|1
  • Zamaninda opustum ama artik yakinlasmayi dusunmuyorum ilerdeki sevgilimle

3|0
    0|1
  • sakın öpüşme hamile kalırsın!

1|2
    2|0
  • Cok normal boyle seyler opusebılırsın dıslerı temızse :) ama ılerı gıtme ;)

0|0
    2|2
    • yok ben öpüşme olayında bile tedirginim acaba dogrumu yanlışmı diye ilerisine öldürseler benı gitmem yani :D

• büyük konuşma :D inş

• öpüşme bence günah lan**

1|3
    0|0
Yükleniyor...