Kızlar toplanın er-kekler bakmasın :)

Kızlar geçenlerde metrodayken bir kız metroya bindi tam karşımdaydı saçlarından yüzü gözükmüyordu sonra saçlarını yana attı bana biraz baktı ve gülümsemeye başladı çok tatlı bir gülümsemesi vardı öyle bakıştım bir süre onunla inerken istemeye istemeye indim :( ilk defa böyle bir durumla karşılaştım kız gözlerimi kamaştırdı sizce kız bana karşı bir şey mi hissetti? cevaplarınızı bekliyorum :)

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Buna toplu ulaşım aşkları deniyor.

Metro da , vapurda otobüste, dolmuşta, uçakta, trende yakalanılıyor..İndikten en az 6 saat en geç 24 saat sonra etkisinden kurtuluyorsun.

Bu aşka tutulupta karşılıklı yaşayıp ebedileştiren canlı sayısı milyonda bir henüz.Onun için takma kafana genç:)

1|1
    0|0
    • İlk defa başıma böyle bir şey geliyor gerçekten beni bir anlık olsun bile gülümsetebildi kızı melek zannettim metrodan inerken sarhoş olmuş gibiydim :)

• Sağol..

Allah bir gün araç içinde değil de, yürürken yaşamayı nasip etsin:) Bu kez kaçırma diye..

Kızlar Ne Diyor 7

• Bana bakıyor gülümsüyor hayırdır inşallah :D

0|1
    0|0
  • :D güzel hayalmiş :D

Niyeti oldukça ciddi görünüyor yarın istemeye gelir :d

0|0
    0|0
  • Ay amanın ne tatlı çocuk. Tüh inmese bari demiştir. ! Genelde öyle olur

0|1
    0|0
  • gülümsemiş kesin aşık oldu :D metrodan inerken kendisine sorsaydın keşke :DD

0|0
    0|0
  • inmeseydin tanıssaydın ala ala .

0|1
    0|0
  • Senle evlencek

0|1
    0|0
  • bakdı ve gulumsedı dıe asıkmı oldu sımdı :D :d :D

0|0
    0|0
    • Aşık oldu demedim bana karşı bir şey mi hissetti dedim :)

• Doğal bir şey sonuçta hoşlandığı erkeğe yapar diyorsun :)

• aynn ole dıorum :)) otobus metro yurumee hoslantıları bunlarr kısa yanıı ondan sonra baskasına :D

Erkekler Ne Diyor 1

• güldü, verecek.

0|0
    0|1
Yükleniyor...