Küçücük bir cesaretle yapacağın en çılgın sey ne olurdu ? yaptınız mı ?

küçücük bir casrettir insana aşılmaz dağları aştıran ...

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• küçücük bir casrettir insana aşılmaz dağları aştıran ... AŞK. diyorum ve susuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• saçlarımı uzatmak :) birilerine basit gelebilir ama coook zooor..

1|1
    0|0
  • Bence cesaretten daha çok o şeyi istemek ve ona ulaşmanın planları yaparak cesaret etmek lazım derim.Deli cesareti iyidir ama saçmalıkları yaptırabilir

1|0
    0|0
  • cadde de yürüyen bir kıza çıkma teklifi etmek.ama ben yapmam genelde.yani bilemedim doğrusu.

sen kendine böyle bişey yapılsa çocukta hoşsa kabul edermisin kanka ?

0|0
    0|0
    • ederdimm :) benim için herkezin içinde böle bişeyi göze alıyosa bir şansı hakeder ;)

• yani parmaklara dikkat ediyoruz:Dtamam anladım

• aldın mesajı ;) 100 puan sana :D

• Kışın buz gibi havuza girmmek olmustu 10 gun yataktan kalkamamıstım :(

0|0
    0|0
    • ovv idda gibi bişiy miydi :D

• yok ya ben genelde oyleyım sanırım cok cabuk etkılenıyorum arkadaslar bana extra yufka yurek diyorlar :D

• babam seyehate çıkmadan once telefonlarımızı degısırdım farkında olmadan (onun dısında hala daha tanısamadıgım kız ıle tanısırdım sanırım) :P

0|0
    0|0
  • 8. sınıfta polise sen bayanmısın yoksa bayan tipine girmiş erkekmisin diye sormuştum. sonra kaçtım. adamda telsiz var tabi. ilerdeki polis grubuna söylemiş adamlar yakaladı. dedi birdaha böyle birşey yaptığını görürsem ... böyle birşeydi adamın dediğini tam hatırlamıyorum korkudan

0|0
    0|0
  • küçük cesaretle çılgın bir ürün; çocuk olabilir mi

2|0
    0|0
  • üstesinden gelemeyeceğim bir yatırıma girişmiştim iyikide girişmişim :)

0|0
    0|0
  • cesaretın kucuguyle buyuk bır ıhtımal cocukken atlayamadıgım 5 metre yukseklıkten atlardım buyuk bır cesaretledebir plazadan atlardım herhalde :)

0|0
    0|0
  • hiç alışkanlığım olmayan bir şeydir ama dışarda gördüğüm kıza çok güzelsiniz sizden hoşlandım dedim

0|0
    0|0
  • gözü kapalı elli adam arasına dalarım:) hepsinnde ağzını burnnu dağtırım :)

0|0
    0|0
  • psiklolgmusunuz , islam alimimi çözemedim , en nıhayetınde cesarete geldim ve sordum ..

0|0
    0|0
  • benım ıcın en cılgınca sey hoslandıgım ınsana duygularımı anlatabılmek ben bu konuda özürlüyümde :D

0|0
    0|0
  • Beyaz saraya girmek olurdu...)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 2. kata su borularından çıkmaya çalışmak sanırım, ve bir çok bunun gibi örnek :)

0|0
    0|0
  • Bu dünyaya bir çocuk getirmek :)

0|0
    0|0
  • Hayranı olduğum radyocuya kahve yapma fırsatım olmuştu şeker yerine tuz koyunca rezil olmuştum:))

0|0
    0|0
  • hic yapmadim

0|0
    0|0
  • En fazla göz göre göre ölüme giderim

ötesi yok

0|0
    0|0
  • Herşeye rağmen o ş..sizi sevdiğimi herkese itiraf ederim.

0|0
    0|0
    • hakediyosa et bacım etmiyosa salla pkluyu :D

• Değişmeye karar verdim her yönden mesela gözlük kullanıyorum artık lense geçtim. Saç rengimle giyimimle filan değişicem artık. Ama o bir daha göremiycekki. Farklı şehirlerdeyiz. Ailesi burda ama eylülde de ben gidicem burdan :)

• hımm anladım daha ii böle yapman ;)

Yükleniyor...