Değişik bir mesele, beyler?

Arkadaşlar bir süredir ineternetten tüm Türkiye'nin tanıdığı biriyle konuşuyorum. Beni o aradı buldu. Ve sürekli yazıyor bana. İlk önceleri buna hiç cevap vermedim çünkü benden 20 sene büyük. Ama çok popüler biri, hep televizyonda. Sonraları beni yemeğe davet etti vs, yemeğe gittik. Ardından hiç aramadım. Sen nası insansın hiç aramıyorsun dedi bana. Sora sinemaya gittik yine onun ısrarları üzerine... Geçen gene sıkıştırdı; niye böyle uzaksın vs.. Dedim çapkınsın, ben seninle baş edemem. Aradı beni, işte yargısız infaz yapma öyle birşey yok bunu sana ispat edicem vs dedi. Niye benden böyle uzak duruyorsun dedi. Ben de; Sana güvenmem için zaman ver dedim. Korkularım var dedim. pekala dedi..

Şimdi bu güne kdr hep o benbi aradı hergün aralıksız, ben hiç aramadım. bir kere bile mesaj atmadım. Benim ona "korkularım var" diye konusmamdan sonra, biraz daha mesafeli davranmaya basladı.dün mesela 3-4 kere aradı ama daha soğuk yazmış. Bugün hiç aramadı henüz. Ben onu aramiycam, çünkü kendisini çeker çekmez ben üstüne düşersem olmaz. Ben bu adamdan hoslanmaya basladım, bana ne öneriyorsunuz?

Bu arada aramızda elimi tutmasından öte birşey yasanmadı. Erkek kafasıyla beylerden cevap bekliyorum. Ona sorsnanız benimle ciddi, düzgün birşey yaşamak istediğini söylüyor. Sİzce nasıl davranmam lazım?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan attığını varsaymıyorum bile. kim la o sen 30 küsür yaşındasın bastonlu bir dede falandır. git evlen ölünce parası sana kalır. çok ciddi cevap istedin bende veriyorum

5|0
    0|0
    • cidden ha kendisi 33 yaşında falan olsa adamda 20 yaş büyük 53 adam bekarmı acaba ? :)

• dediğim gibi evlen. paralarını üstüne geçirirsin adam ölünce. parayı kırışırız

• hahaha :)) tamam

Erkekler Ne Diyor 7

• istediğin gibi davran...

1|0
    0|0
  • Bence dikkatli olmalısın, onun aşkı ilgisi seni elde edene kadar. Yok ben her şeye razıyım üzülmeye hazırım diyorsan koyver gitsin :)) Ama demedi deme bu camiadan düzgün adam çıkmaz şirazesi bozuktur %99'unun.

1|0
    0|0
    • di mii, su an beraberolmadım die bu kdr üstüme düşüyor. olsam coktan gitmişti..

• Kimmiş bu bütün Türkiye'nin tanıdığı ?

2|0
    0|0
  • yaşlı kurlar her zaman gençleri tercih eder. adam birde tanınmış birisiymiş

aşık olup macera yaşayacaksan devam et yok ilerisi olsun diye bir sey bekleme

bu arada ünlüymüşbir gün magazin gatesinde çıtır diye resmin düşüer

1|0
    0|0
    • evlilik olmaz mı acba.. o daha önce 3 kere evlenmiş ayrılmış, ben de 1 kez evlendim ayrıldım ama bilemiorum

• su an görüşüyoruz hala gayet mesafeli ve saygılı bana karşı bakalım ne olacak

• umarım gönlünüzce olur her sey güzel devam eder

• Boyle yaptikca bikacak senden

1|0
    0|0
  • Ünlü biri seni ne yapsın lan kim o ? Merak ettim baş harfini söylesene adının ?

1|0
    1|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimmişki bu bizde bilelim öyle yazalım

1|0
    0|0
  • uzak dur.onun gıbılerını amacı sadece gezıp tozmak vs. Dıkkat et derım

1|0
    0|0
  • ali ağaoğluysa hiç durma arkadaş :D :D

2|0
    0|0
    • ahaha yok o değil, o 60 var sanırım

• adamın amacı belli boşver. hergün magazinde gördüğümüz klasik sonuçla sonlanır yoksa.

• işte hiç aramamam cezbetti sanırım onu.. evt ondan korkltugum hiç hiç adım atmadım ya ona ztn haklısn

Yükleniyor...