Bu sitenin ismi değişsin artık

Erkekler Soruyor olmalı, soruların %90 nı erkeler soruyor, %90 nı erkeler cevaplıyor. Oğlum biz burda bayanların ince ruhların insanların dünyasına inmeye çalışıyoruz.. Belki bilmek istediği ama soramadığı şeyi burda soracak ama bir zahmet izin verirsiniz. Bir bayan arkadaş soruyor adet dönemim gecikti ne olacak diye, cevaplar erkeklerden geliyor eh yani, erkeklerin zihnini biliyoruz. O yüzden burda kızların fikirlerini ve sorularını görmek istiyoruz. Çok mu şey istediğimiz. Sitedeki tüm bayanlara saygılar sevgiler hürmetler efendim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Adam haklı beyler :D

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• bu soru eskidi exper getirmez artık

0|1
    0|0
  • ahahahah sende haklısın :D

0|1
    0|0
  • '' MayhemGirl '' isimli arkadaşımıza katılıyorum . bu kadar çok kişinin bulunmasının nedeni sitenin adı. eğer erkekler soruyor olsa emin ol bu kadar erkek olmaz QWF:ÇAS:FA:FSF:

0|1
    0|0
  • Sitenin adı ErkeklerSoruyor olsa, kimse girmez siteye asjsdssadasdsdsa

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adres satırına erkeklersoruyor.com yazmayı denemedin mi hiç? Denemedi isen tavsiye ederim. Zira ben hep erkeklersoruyor.com sitesine takılıyorum.

0|2
    0|1
  • erkeklersoruyor diye bir site açılsa kimse girmez bence :) özel soru sormak isteyen zaten gizliyor profilini o yönden de sorun yok ayrıca bu sitede erkekler olmasa bu kadar popüler olmazdı bayanlar birbirlerini yerlerdi :D

0|1
    0|0
  • Adı değişirse merak edip üye olmaz erkekler o zamanda tadı kaçar:)

0|1
    0|0
  • artık sıkılmadınız mı şu sitenin ismiyle uğraşmaktan yahu

ne farkeder ha kızlar sormuş ha erkekler

0|0
    0|1
  • yeni geldiğin nassıl da belli.

0|0
    0|0
  • ben site yöneticisinin kardeşiyim, sitenin ismi değişecekmiş böyle sorular yüzünden

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • şimdi erkeklersoruyor olsa hiç kız girmiycek miydi, yemeyin bizi kızlar :p

0|1
    1|0
Yükleniyor...