Nargilenin dumanı, içmeyen kişiye zarar verir mi?

arkadaşlar merhaba nargilenın zararını biliyorum fakat akşamları nargıle içtiğimizde görümcem karşımızda oturuo we kat balkonu war aramzda ortak kullandgımız onlarda gelıo bız nargıle ıcerken oksuruo falan bugunde nargılenın dumanı yere dokulen közlerının bıle zarar werdiğini falan soledı çok mantıklı gelmedı acaba nargılenın dumanının ıcmeyene bır zararı rahatsızlığı war mı bilgisi olan?teşekkür..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• nargilenin sigaradan daha fazla zarar verdiği bilinen bir şey.

0|0
    0|0
    • doğru fakat ben açık hawada karşısında farklı bı tarafa doğru içerkende bunu dumanından başkasına zararını mrk edıyorum

• Nargilenin zararları

Nargile en çok gençler tarafından tüketiliyor.Gençlerin son yıllarda bir trend haline getirdikleri Nargile’nin zararları saymakla bitmiyor. İçerisindeki ağır metaller sebebiyle 1 nargilenin ortalama 4-5 paket sigarayla aynı oranda zehirlenmeye sebep olduğu tespit edildi.

Nargile’nin bu kadar zararlı olmasının sebebi içerdiği nikel, kobalt ve kurşun oranının sigaradan çok daha yüksek olması. Sigarada 30-80 ng kurşun bulunurken, nargilede bu oran 6870 ng.

Erkekler Ne Diyor 2

• Acik havada iciyorsun yuzune uflemedikce bisey olmaz rahat ol, gorumcelik yapiyor işte

0|0
    0|0
    • onlar gelınce bız resmen ezıyet cekıoruz zaten ıcmek ıcın yerımızı değiştiriorz yan donuoruz buna ragmen oksuruo we netten araştrdgmda ıcmeyene bı zararını warsada goremedım

• Araba egozu daha zararli gaz maskesi al hediye olarak :)

• yıllardır kullanıyorum hemen hemen herşeyi biliyorum nargile ile ilgili. bir zararı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...