Aldattınız mı aldatıldınız mı?

sevgılınızı hıc aldattınız mı ya da aldatıldınız mı ?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• yenı ogrendım aldatılmışım boynuzlarım taa edırneden gorunuyormusta haberım yoğmus

0|0
    0|0
    • nasıl ogrendın ?

• ayrılmısmıydınız

• evet

Kızlar Ne Diyor 12

• Aldatıldım... kendi ağzıyla soyledı telefonla konsuurken " aşkım gelıo arama benı daha hadi bye " dıye .. halbuki kendisi beni aramıştı bu neyin atarı :D neyse gel zaman git zamannn.. bu it gibi pişman oldu geldii.. diz cöktü mahalle ortasında bagıra bagıra sevdıgını af dıledıgını soyledı.. affetmedım... affetcem dıye oyun yaptırdım buna kocaaa bir bardak vodkayı fondip yaptırdım içine bişey kattırmadan :D:D ciğerleri yandı salagın :D sonuç=affetmedim! D:D

0|0
    0|0
  • aldatıldım 5 sene önce. ilk sevgilimdi çocuk aklı üzüldüm de o zamanlar epey. sonra af diledi 2 ay önce kadar benden. evlenmiş bir de çocuğu varmış boşanıcam vs filan dedi istemedim aramamasını söyledim annesine arattırmış sonra ona da olmayacağını söyledim. bir kez daha aradı ertesi gün sevgilim olduğunu söyleyince o evli çocuklu adam ne namussuzluğumu koydu ne şerefsizliğimi bir sürü saydırdı gitti hayatımda biri var diye :D

0|0
    0|0
    • gerizekalıymış be evlenmiş barklanmış adam bide senin sevgilin var diye laf ediyo ayy ne sinir olurdum varya küfür üstüne küfür ederdim:D

• bi insan bir kere severmiş o denemiş görmüş ben nasıl başkasıyla olur muşum yavşak herifteki açıklamaya bak bir de içimi şişirdiydi yarım saatte hayattan soğudum :D

• aldattım da aldatıldım da.

0|0
    0|0
    • ustelık evlısın hemde

• tamam tamam kızma :)

• kızmadım cevap verdim. eşimi çok seviyorum onun dılında bütün erkekler ölse umurumda olmaz.

• Aldatmadım aldatmam.

Aldatıldığımı düşündüğüm zamanlar oldu.

0|0
    0|0
  • Aldatanı aldattım.

0|0
    1|2
  • Aldatıldım affettim ama kendim HİÇBİRZAMAN aldatmadım aldatmam da

1|0
    0|0
  • aldatıldım ve buna inanmayarak kendimi aldattım şuan pişmanım .s

0|0
    0|0
  • aldatmadım ne olursa olsun aldatmam da ama şu an bir sevgili adayı bile yok

0|0
    0|0
  • ne aldattım nede aldatıldım :D

0|0
    0|0
  • Aldattım da aldatıldım da

0|0
    0|0
  • Aldatıldım

0|0
    0|0
  • Aldatıldım acımasızca

0|0
    0|0
    • nasıl ogrendın ?

• Sevgilini arıyosun seninle soğuk konuşuyo 5dk sonra sevgilin arıyo ve kim çıkıyo dersin bir kız bana sen kimsin diyo :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Aldatmadım.Aldatıldıgımdan emin değilim

0|0
    0|0
  • aldandım ben

0|0
    0|0
  • Hiç aldatılmadım. yani haberim yok. 1 kez öyle bir hataya düşmüştüm. ergenliğimin hatası diyor ve gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Aldatmadım, aldatmam. Aldatılmadım

0|0
    0|0
  • Ne aldattım ne aldatıldım

0|0
    0|0
  • aldattım. bir kaç defa

0|0
    1|0
  • aldatıldım hemde aynı anda 3 kişiyle tabii sonuç malum

0|0
    0|0
  • Bir kere aldatılıyorsan bu onun eşekliği olabilir. Ama ikinci kere aldatılıyorsan bu tamamen senin gerizekalılığın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...