Kocasına yılda 1 gece aldatma izni veren kadın hakkında ne düşünürsünüz?

"eşimin yılda bir gece başka biriyle birlikte olmasına izin veriyorum. yasak olan şey her zaman daha çok azrulanır. sporcular, özellikle de erkek sporcular kendilerine sunulan şeyleri kabul etmeye yatkınlar. aynı şey çocuk yetiştirirken de geçerli. ben çocuğuma 'pizza yasak' dersem ne yemek ister? pizza" link

mutlu aile tablosu link

0|0
17|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar çekici olan kadın bile izin veriyorsa bizim Tük kadınlarının neler yapması gerektiğini düşünemediğim izindir.

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Oyarım!

Yılda bir geceymiş peh!Yılda bir gece kapatsın kendini otursun oturduğu yere..

Aldatmak için izin alacak benden bir de.Her yasak cezbedicidir kabul ama bazılarının yasak olmasının bir nedeni vardır,yılda bir kere uyuşturucu versin çocuğuna bakalım veriyor mu,o da yasak.

5|2
    0|1
  • kendide yapacak kılıf uydurmuş.

2|6
    0|1
  • Seven adam bu imkan verilse bile aldatmaz kardeşim. Bi de mutlu aile tablosu koymuşsun ya gülmeden edemedim. Herşey görünümden ibaret değil.

1|4
    0|0
  • Asla böyle bişeye müsade etmem eğer yaptığını öğrenirsem de umursamam boşanırım.

0|1
    0|0
  • çok saçma bukadar geniş bir insan değilim

0|2
    0|1
  • yok artık kadın çok genişmiş yaa

0|1
    0|1
  • demekkikendide aldatıyodur ya da aldatmak istiyodur :) böyleleri böyle zihniyetle beraber olsun zaten amin. Aman bna denk gelmesin katil olurum :D

0|1
    0|1
  • Nie sporcularla ilişkilendirdin soruyu?

0|1
    0|0
  • kadın olduğundan şüpheliyim derim.hiç bir kadın kocasını paylaşmaz.ya da benim mezhebim o kadar geniş değil.

0|1
    0|0
  • ben o kadar rahat olamam..

aslında mantıklı ama garip.

0|1
    0|0
  • Evet yasaklar hep arzulanır bu yüzden o konulara pek girmem yapabileceği kadarda izin vermem

0|1
    0|0
  • çok enteresannn.

0|1
    0|0
  • mallık ya çok saçma asla öyle bişeye izin vermem

0|1
    0|0
  • aptal oldğunu düşünürüm.

0|1
    0|1
  • Vay be Kirilenko'ya bak sen,sevmezdim zaten yine sevmiyorum bu açıklamadan sonra

0|1
    0|1
  • kusura bakma ama bir kadının onuru olmalıdır.. sen onun ıcın bu sekilde düşünüyorsunda o senin için böyle düşünecek mi ?

0|1
    0|0
  • kendi de yılda bir gece başka biriyle birlikte oluyorsa helal olsun

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Ya kızlar şöyle düşünün. Öncelikle ben eşime böyle bir izini vermem onu belirteyim. Ama erkeği tutmak zor olabilir bazı durumlarda. Bu sebeple böyle bir şeye başvurmak çok da mantıksız değil. Denildiği gibi yasak olunca daha çok ilgi çeker. Ve haberi yokken olması yerine haberim olsun diyor. Gayet iyi.

0|1
    0|0
  • Adam sporcu beyler bayanlar :D ahahha :D aynı şeyi kadında yapıyordur diye düşünürüm dostum senede 1 kere farklı bir beden

0|1
    0|0
  • vay anasını pizza da aklım kaldı yalnız

0|1
    0|0
  • Kendisi de ay

nisini yapıyodur diyee dusunuyorum. Vicdaniji rahatlatmak icin kocasina izin veriyodur

0|1
    0|0
  • Dünyanın sonuna çok yaklaştık.

0|1
    0|0
  • Kendine pay çıkarmak adına izin vermiş demek ki...

0|1
    0|0
  • Arıza bir kadın tipi var burda. Ruh hastası bu. Ayrıca kendi birşey yaparsa da bunu meşrulaştırmak için bu şekilde davranış sergiliyor olabilir.

0|1
    0|0
  • Benim böyle bir eşim olsun kimseyi aldatmam.

0|1
    0|0
  • kocasını aldatıyordur

0|2
    0|0
  • öyle bir kadın yok

0|1
    0|0
  • Kadın bana bu izni verse eğer Oğlum bu bana aşık diye kıyamam ya la..

0|1
    0|0
  • aldatmak mı? Hem de bile bile. İmkansız

0|1
    0|0
  • bu kadını aldatmak :((

0|1
    0|0
  • peynirmiş derim

0|1
    0|1
  • Her erkeğe öyle bir eş lazım:)