Hiç sevgilinizi ailenizle tanıştırdınız mı/tanıştınız mı?

Evet ks halkı dökülün bakalım. Hiç sevgilisini ailesiyle tanıştıranlar oldu mu veya sevgilisinin aiilesiyle tanışanlar. .Olduysa ne amaçla tanıştırdınız alalım cevapları :D

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bir kız beni çok sevmişti, babasıyla tanıştırmıştı karşısında gerilmiştim ama sonradan o kızdan ayrıldım çok fazla da böyle ciddi ilişkilerim olmadı

0|0
    0|0
  • Yaşım 23 ve bu zamana kadar filort ve aşk durumları herkes gibi bir çok kez yaşadım ama kendime göre ve aileme göre tanıştırabiliceğim nitelikte birini bulamadığım için tanıştırmadım.

Eğer aileme tanıştırıcaksam bir kızı ben o kızla evlenirim aga ucarı kacarı yok yani, hem ailemle tanıştırcam hemde ilişkimiz biticek düşünmesi bile kötü

0|0
    0|0
    • böyle şeyler nasip meselesi düğün günü ayrılmak zorunda kalanlar bile olabiliyor

• Tabiki nasip ama benim demek istediğimi sen bir nebzede olsa anlayabilmişsindir.

• Sevgilim olmadı ki...

1|0
    0|0
  • tanıştırdım kızın ailesiylede tanıştım ne amaçla tanıştırıcam ciddiydik

0|0
    0|0
  • genclıge ılk adım attığımda konuştuğum kızı annemle tanıştırmıştım sonrasına kısmet olmadı :) ne gunlerdı be

0|0
    0|0
  • ooo kaç defa en son evleneceğim kızı zar zor tanıştırmıştım ailemle inanmıyorlardı artık bana :)

0|0
    0|0
  • oldu tabi :)

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünecegim hiç bir kız olmadı ondan hayır ama ailemin benle tanıştırdıgı kız oldu..

0|0
    0|0
  • bir gün olursa tanıştırırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hiç sevgilim olmadı dolayısıyla tanıştırmadım .

0|1
    0|0
  • yok hiç olmadı. Kendimle bile tanıştırmayacağım insanlar dolu etrafta. bakarsın yalnız ölürüz.

0|0
    0|0
  • Şuanki sevgilimi tanıştırdım.İlişkimizin ciddi olduğunu ileride nasip olursa evleneceğimizi anlayıp damat adayını tatrtsınlar dıye :))

0|0
    0|0
  • valla ben gittim kaynanamla tanışmaya amacım işte işi biraz daha ciddileştirmek

sevgilimin annesi ve babasıda bize akşam yemegine geldiler böyleyken böyle şimdi 1 sene oldu çıkalı halada sevgiliyiz

0|0
    0|0
    • olur bu işler o kadar kolay değil ben tanıştıktan 2 sene sonra falan heralde işler ciddiye bindi :D

• Tanıştırdım birbirlerini gayet de sevmiş gözüküyorlardı . Hatta arada hatır bile soruyorlar :))

0|0
    0|0
  • ciddi düşündüğümz için tabikiii

0|0
    0|0
  • Ciddiye binen bir ilişkim olursa tanıştırırım ama babamdan çekinirim yine de.

0|0
    0|0
  • Ailem benimle tanıştırmıştı .. : / Babamın patronunun oğluydu...

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • hayır sevgilim olmadığı için hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...