Sevdiğiniz insanın size iyi huylarınızı söylememesinin sebebi ne olabilir?

eşim benimle çok çok ilgili ve çok seviyor. bende onu çok seviyorum. fakat benim hangi huylarımı seviyorsun dediğimde hiç iyi huyun yok ki cadının tekisin diyor. bu konuyu önemsemeyim diyorum ama kafama takılıyor. eşiniz ya da sevdiğinizin size böyle söylemesinin sebebi ne olabilir ve siz ne düşünürdünüz?

Güncellemeler:
bu yorumlardan sonra gerçekten cadıyım galiba diye düşünmeye başladım:))

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• şimdi şöyle birşey var kuzum kocan seni çok seviyor cadı olsan birşeyi değiştirmez seven herşekilde seviyor diye buna diyorlar o snin kötü huylarınıda seviyordur seni olduğun gibi seviyor işte tabi ben seni tanımıyorum ama kocanın dediğine göre öyle :) böyle şeylere takılma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu çok boş bir soru. bir insan birini seviyorsa onun huylarını falan sevmez. direk herşeyiyle sever. iyi huylarınıda kötü huylarınıda .bu şekilde bir sorunun cevabı olamaz.

1|0
    0|0
  • o an aklına gelmemiştir. dikkat etmemiştir. bunu önemsememiştir.

0|0
    0|0
  • seni çok sevdinden söylüyor biz erkekler sevgimizi öyle veririz ya cadisin deriz ya da uyuz giciksin deriz :)

0|0
    0|0
  • seni gayet seviyor işte herif kotu huyların olsada onlarla kabul etmıs seni..

ya boyle adamları bulup bunuyosunuz ya boyle kafanızdan kıvılcım cıkartmak gelıyo ıcımden vallha..

bua damların Degerını bılın..

0|0
    0|0
  • Seni çok seviyormuş çok ilgiiliyimiş işte..iyi huyun yok derken sana şaka yapmıştır bence sana takılıyordur

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum var öyle manyaklar =_=

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• seven sevdiğini her türlü kabullenir .fazla dürtme .

0|0
    0|0
  • Cadılığına rağmen seni seviyormuş.Enginizisyon mahkemesine çıkarmadığına şükret.:):)

1|0
    0|0
  • şuan söylemesin lazım değil zaten

0|0
    0|0
  • Tamam bir süre anlarım bu adamın huyu bu ama asırı odunluk da iyi değil.

0|0
    0|0
  • öpde basina koy daha ne istiyorsun... ne dese suclu Adam :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...