Türkiyeye şikeyi getiren ilk takım kim?

hep şike konusu açılınca bunu soruyorlar Türkiyeye şikeyi getiren ilk takım kim?

0|0
10|33

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• bu ancak bir fransız kulübünün işi olabilir ligimizde fransayı temsil eden tek takımda galatasay olduğuna göre sonuç malum

1|1
    0|1
  • link

hıncal uluç yazı bile yazdı 1976 yılına dayanıyor şike ve bakın bakalım başrolde hangi takım var

0|1
    0|0
  • galatasaray

1|1
    0|1
  • gizliler sahnede

özlemiştik...

0|0
    1|0
  • gS'nin 8-0 lık A.gücü maçını duymayan bilmeyen kaldı mı ki ?

bir de bunu okuyunuz lütfen link

0|1
    0|1
    • aynı sene BJK kaç gol atmıştı ankaragücüne, GS o maçı 1-0 da kazansaydı şampiyon oluyordu zaten +2 averajla öndeydi, BJK ise GB ini 3-1 yenmişti. Onuda geçtim o sene GS şampiyonlar ligi ön elemesinde M.united elerken, BJK ise uefa kupasında Ajaxtan 4 tane yiyerek elenmişti. ondan sonraki sezonda GS BJK ya fark atmıştı. Aman ne şike şike, bunları da yazın

• 2011 olacaktı pardon

• galatasaray o sene averajda beşiktaş ile yarışıp şampiyon oldu. galatasaray ankaragücüne 8 gol attı evet peki beşiktaş ? beşiktaş 2 maçta ankaragücüne 10 gol attı bunu araştırdın mı hiç? zaten son maçtan önce galatasaray beşiktaştan 2 averaj öndeydi. istersen bu deli saçması haberleri okurken biraz aç gerçekleride araştır.

• Galatasaray 8-0 Ankaragücü maçını unutmasa şu 6s liler

1|1
    0|1
  • yeni ergenler bilmez ama bunun galatasaray oldugu alenen ortadadır.biraz araştırma yeter cok uzaga gitmeyede gerek yok yeni malatyaspor galatasaray şike yazın donemin futbolcularından şikeyi videolu olarak dinleyin

0|1
    0|2
  • 0|1
    0|1
  • Asıl gerçek şike yapan takım eskişehirspor.Bana yalan söyluyosunuz demeyin uydurmuyorum ben bir klüpde oynuyorum.Klüpteki hocamız 50-55 yaşında adam neler görmüş bize anlattı.Şike yapan takım sayısı fazladır ama bunların başında ilk olarak İbb ve eskişehirspor gelir.Onlarda şike yaptı ama onlar hakkında hiçbişey yok ortada :(

0|0
    0|0
  • bu hep gs'nin işi:/

0|2
    1|1
  • Türkiyeye şikeyi ilk getirende Fener en son yapanda Fener

0|0
    0|0
  • Beşiktaşım hep temizdi, şimdi de UEFA tarafından bile aklandı, he men cezasın demeyin gerekçeli kararda tedbir amaçlı men diyormuş (haberlerin Yalancısıyım).

1|0
    0|0
  • fenerbahçe bu halt bu takımını yüzünden oldu heee

0|0
    0|0
  • fenev

0|1
    0|1
  • Böyle yönlendirmeli sorgu taktikleri vardır.. Ucuz numaralar içerir.. İstediğin gibi olmasa bile sorunun bir cevabı var.. Türkiyede şike yıllardır var yapmayan takım yok gibi..

Oldu mu? Yok olmadı kompleksler devreye girdi.. Takım olarak değilde türk futbolu olarak düşüneyim sıralamada hep altlardayım neden? Sorunu değiştir memlektin düşünsel iklimine katkın olsun..

0|0
    0|0
  • fenevbahçe

0|0
    0|1
  • link

al birde burdan yakın

0|0
    0|1
  • şike getirilcek bişey mi. ithalat mı yapılmış, know how mı alınmış . soru soru mu :/

0|1
    0|1
  • nerden bilelim kahin miyiz biz

0|0
    0|0
  • şikeyi getiren takım=fenerbahçe

kupayı getiren takım=Galatasaray bunu niye yazdım bilmiyorum :)

1|1
    1|1
  • ya takım deyip kötülemeylim de insan diye sorulabilri

0|0
    0|0
  • Türkiye ye ilk getireni bilmiyoruz ama onu alıp ileri taşıyanlarını bütün kainat alemi biliyor

0|0
    0|1
    • o zaman ilk getirenleri de öğren ;) çünkü onu da kainat alemi biliyor ;) ...bak gs'li hıncal neler yazmış ;)

• bir zahmet sende diğer konuda verdiğim linke bak :)

• Cimbom valla .d

0|1
    0|0
  • Çok merak ettim napıcan :D

0|1
    0|0
  • Resmi olarak sikeci bir takım biliyorum;Oda fenerbahcedir..

0|1
    0|1
  • Futbolu icad eden ingiltere olduguna gore..

0|0
    0|0
  • dikilmiş kukunun davası olmaz dikerken yakalanan fenevbahçeeee :D

0|1
    0|1
  • fenevbahçe

0|0
    0|0
  • Galatasaray. Bunu google' a yaz. Görürsün.

0|0
    0|1
  • fenev ve azıze

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

• tabi ki de galatasaray

2|3
    2|2
  • Türkiye'de ilk şikeyi 1976 yılında Fenerbahçe

Dünyada da ilk şikeyi 1927 yılında Torino yapmış bu yolla o yıl şampiyon olmuştur.

(Tarafsızım)

0|0
    1|0
  • google yazdım emin olmak için gs çıktı..

0|3
    0|1
  • Galatasaray'mış resmen..

Ama GS'liyim olur böyle hatalar diyorum geçiyorum..şu an gündemde olan takım Fenerbahçe'dir,yıllar öncesine dönmeye hacet yok..

1|2
    0|0
  • Bi susar mısın.

0|0
    1|0
  • Fener Gizli .. !

0|0
    1|1
  • Galatasaray

0|1
    1|0
  • 3 büyük takımda şike yapıyo bence