Erkegin iş arkadaşının yanında sevgilisini aramasını nasıl yorumlarsınız?

Erkek mesai saatinde iş arkadaşının yanında sevgilisini arıyorsa bu

1) kimin ne düşündügünü önemsemiyor mu demek?

2) Yoksa iş arkadaşına hava mı atıcak sevgilisi var diye?

Yada başka ne olabilir? Siz sevgilinizi iş arkadaşınızın yanında arar konuşurmusunuz (öylesine)? Hayır diyorsaniz neden hayır? Evet diyorsanız neden evet?

Soru biraz garip oldu ama cevaplarınız benim icin önemli:) Teşekkürler

0|1
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Sen bu aramaların altından bu kadar soru çıkartıyorsan bellidir aklından geçen hinlikler:)

Biz ne desek_ ne var bunda desek, te senin bit kafayı yiyecek sende..

Adamcağızlar aramasa, neden aramıyor, arasa iyi de neden onun yanında arıyor?Vay vay..

Kızımın da sevgilisine dair aklından geçenlere bakıyorum da bazen diyorum ki

_ ya bu gençler bu düşüncelerle bu şeytan aklına gelmez kuşkuculukla nasıl oldu da 3. Dünya Savaşını çıkarmadılar hala evrende diye şaşıp kalıyorum:))

1|1
    0|0
    • :)) aslinda bir bayan olarak bizi anlamaniz lazim siz öyle degilmiydiniz yani:)

• sağol güzel kız:)

• rica ederim yazdiklarini cok dogru buldum:)

Erkekler Ne Diyor 6

• sevmek biriyle beraber olmak günah değil suç değil

ararım otobüstede tren dede aklıma gelen her yerde de ararım kime ne

1|0
    0|0
  • Aramam ben, ancak bu sadece sevgili değil başka durumlarda da geçerli. Bazı şeyleri kendine saklamalı insan. Bu arada senin düşündüğün hava atma durumunu çoğu erkek düşünmez bile, genelde kızlar yapıyor öyle şeyleri :)

1|0
    0|0
  • Duruma göre değişir iş arkadasının yanında her erkek bu dediğini yapar..

0|0
    0|0
  • Benim de bir sevgilim var ama daha tanismadim.Bu da havali duruyor mu :)"Sevgilim var diye hava atmak" nasil bir ruh hali :)

0|0
    0|0
  • Sen sanırım sevgilisi olan bir iş arkadaşından hoşlanıyorsun Aşıkmın?

0|0
    0|0
  • iş arkadaşını bırak normal arkadaş yanında bile konuşamam ben sevgilimle... ama hava atmak için telefon açacagınıda sanmam bırının... umursamıyodur muhtemelen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...