Kızlar yorumlarınıza ihtiyacım var bakarmısınız

Eski sevgilimin yakın arkadaşı bana kardeşim diyor...çok iyi biri şu an aşık değilim ama çok hoş ve dini anlamda uygun biri...düşünüyorumda tam bir eş olabilecek biri...beni cok seviyor ve cokta deger veriyor...özellikle kızlar sizce evlilik olabilirmi ilerde aramızda yani bana o gözle bakabilir mi?

Güncellemeler:
burcu boga belki yardımı olur

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne alakası varsa sen fazla takılmışsın buna ama, bende boğa burcuyum ve eski sevgili de olsa hatta o aradaki arkadaşım da artık eski arkadaşım bile olsa onun bir zamanlar sevgilisi olan bir adama başka gözle bakmam..

Hoş bizler biraz eski kafalıyız şimdi ki gençler ,senin o değer verdiğin dini inançlarına saygılı yaşayanlar bile çok olura olmaza yakışana falan bakmıyor kafalarına göre takılıyorlar.Yani o bakabilir hiç belli olmaz.

Ama bu ahlaklı olur mu işte işin o kısmı tartışılır.

Bu arada senin bu yaşta evlenecek kız arayışın biraz erken değil mi sence genç adam?

0|0
    0|0
    • yasım 23.. 2 sene okulum var...eski sevgilimle evlilik hayalleri kurarken benden ayrıldı baska biriyle nişanlandı yüzüstü bıraktı nolurum naparım demeden...piskolojm iyi değil bu aralar...

• benim bir prçamdı o..o kadar güvendrdiki bir an önce okul bitsin diye bekliyordum...sonra benden ayrıldı biriyle nişanlandı..intikam falan değil degmezmiş yani onla alakalı değil bu durum eskiden beri cok taktir ederdim onu ayrılıncada gönülmü kaydı anlamadım...aşk değil su an bir boşluktayım su an elimden o tuttu sadece..ama cok mükemmel bir insan

• Geçmiş olsun, üzüldüm..Zor zamanlarımız da aldığımız kararlar pek sağlıklı olmuyor ama,hayırlısı olsun ne diyelim.

Kızlar Ne Diyor 6

• bu nasıl bir karakter...

Hem eski sevgilinin en yakın arkadaşı..

hem de sen kardeşi olarak gören biri...

Başka kişi mi bulamadın... Kardeşim diyen ve eski sevgilinin arkadaşına göz koyacak kadar mı alçaldın.

Vay arkadaş ya... artık kimseye de kardeşim diyemicez sizler yüzünden... valla yazık billa yazık...

0|1
    0|0
    • hemen önyargıyla yaklasma...evlilikten bahsediyorum biraz düzgün olsunda kızlar sorun etmeyelim bunu...

• şuan hiç yorum yapıcak halim dermanım yok (-_-) uyuz it gibiyim

• hıh (-_-)

• sen bakıyosan o da bakabilir bilemeyiz nasıl birioldugunu. ama arkadaşının eskisevgilisiyle konusuyosa bakar.

0|0
    0|0
  • Yakin arkadasiyla bunu yapmaz

0|0
    0|0
  • evet bakabilir

0|0
    0|0
  • Baksa bile imkansiz..

0|0
    0|0
  • eski sevgilinin yakın arkadaşıysa gerçekten olmaz bence

0|0
    0|0
    • yani evlilik falan mı olmaz..bana o gözle mi bakmaz? burcu boğa belki yardımı olur?

• ben olsam yakın arkadaşımın eski sevgilisiyle olmazdım şahsen doğru bişey değil ama o kızı bilemem

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...