Ayrılık acımıza çare?

Burda hergün ayrılık acılarıyla ilgili sorular oluyo. Benden bunlardan biriyim. 15 gün gün oldu ayrılalı o başkasıyla. Burda sorulduğunda verilen cevaplar aynı hemen hemen. Başkasını bul. Bulmak istemiyorum ki. Acılarıma başkasını bant yapmak istemiyorum. Yok mu aramızda bir psikolog filan bize yardımcı olsun. Nasıl geçer bu acı. Tek şartı başkası mı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alaka başkası. başkasını buldum denedim daha kötü oluyor her lafta onu sana hatırlatıyor. o başkasını bulma olayı biraz zaman geçtikten sonra olur. alıştıktan sonra.. ozaman yeniside sevebiliyorsun. onun dışında daha yolun başındasın 15gün olmuş 1 ay olsun bir azalıcaktır. 2. ayda bitirmeye bak. takıntı yapma sosyal ağı varsa hepsini sil. onu görmezsen alışıcaksın. onun dışında her gördüğünde başa dönersin. bir süre böyle başkasını bulana kadar

1|0
    1|0
    • Sildim zaten faceten felan. O şuan başkasıyla 15 gün az bir süre değilmiş demekki. O 3 ya da 4. günde buldu başkasını..

• arkadaş anlatabiliyormuyum sana ? unutmak istiyormusun bakmayacaksın. ozaman mal gibi o hayatını yaşarken git her dk onun facesine bak.. merak diyorsan faceni kapa ben bu yüzden kapadım uzun süredir kapalı. hiçte etkisi yok üzerimde.

• Onu engelledim bir ara ama kaldırdım geri dayanamayıp. Kendime engel olmaya çalışcam artık.

Erkekler Ne Diyor 11

• hayır tabikide başkası değil. birini bulmaya çalışma en başta. biraz yanlızlığı sevmeye çalış. arkadaşlarınla vakit geçirmenin ne kadar kıymetli oldugunu hatırla :)

2|0
    1|0
  • Yeni biri care degil cunku hayallwrindeki kisiyi bulsan tamamda kotu biri cikarsa oncekini daha cok aratir ters teper fazla dusunmeywrek zamana birakarak baslayabilirsin dostlarinla aradda dertlesmek iyi gelir ilk defa asik olmussun belli birak zamana gecer

0|0
    0|0
  • Hayırlısı buymuş demekki salla gitsin erkekmi yok arkadaş memlkette zamn herşeyin ilacı geçer gider daha iyi birine bulurusn bence düşünme sadece

1|0
    1|0
  • walla benden sana tawsiye kalbinden söküp atana kadar kimseyi hayatına sokma. Kimseye acı çektirme. Maden ayrısınız hayatını yaşa. Hayatın tadını çıkart. Ve sosyal ol kendi içine kapanma. Geceleri hemen uyumaya çalış

1|0
    1|0
    • Erken uyuyorum zaten ama dışarı çıkmak gezip dolaşmak gibi bir fırsatım yok. Küçük ilçe olunca sorun oluyo sabah akşam evdeyim. Tek uğraşım bu site işte.

• OOoOOoo o zmn prblem war. Hayata karış. Arkadaşlarınla vakit geçir. Sosyalleş. Böyle ewde kapanıp şarkıları dinledikçe burdan saçma yorumları okudukça dahada psikolojin bozulur

• Başkasını bulma sen karar ver bir süre bazen elimizde değildir çoğu şey. Sanırım Aşıksın onbeşgünde bir Aşk unutulmaz aylar sürer birini bulsanda fayda etmez aksine kendini üzersin daha ziyade bir süre yalnız kalmanda fayda var . Sonra mı zaman sana onu unutturur daha sonra mı Bir Aşkı daha Büyük bir Aşk unutturur der Hz Mevlana.

0|0
    0|0
  • yarana tuz bas kihikhikhkikihi

0|0
    2|0
  • Klasik olacak ama olsun zamandan iyi bir çare yoktur..

1|0
    1|0
  • Hayır başkasi değil zamana bırak bende esimden ayrıldım da senin gibi acı çektim zaman beni unuturdu bir de seni dinleyecek biri olması şart içine bişe atma bence daha kötü olursun konuşacak kimsen yoksa bir abin olarak seni dinlerim.

0|0
    1|0
    • Zamana bıraktım ama bu süre içinde bu acının geçmesi için çare yok mu. Ekledim teşekkür ederim.

• kabul ettim rica ederim

• B phanten sür geçer

0|0
    3|0
  • psikolog ask acısımı geciriyor ki?

0|0
    1|0
    • Psikolojik bişey sonuçta. Elbet yardımları olur.

• insanın en büyük psikoloğu kendisidir unutma. yine bildiğini yaparsınki. sende iliyorsunki mantıklı olanları

• çivi çiviyi söker ama aşkta maalesef daha çok içini sızlatır biraz kendini vakit ayır onu hatırlatacak anılardan uzak dur zamanla kendini daha iyi hissedersin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tabikide değil en büyük ilaç ZAMAN birde tersinden oku bunu zamandan en büyük ilaçta o.. :)

Sakın başkasını falan bulma illaki biriyle olmak zorunda değilsin bence yanlızlık çok daha güzel. Hayatını yaşıycaksın ve rahatsın sevinsene :)Bence burda böyle sordukça daha çok düşünür durursun öncelikle arkadaslarınla dertleşme dertlenirsin daha çok çünkü çok taze 15 gün olmuş.Kendine uğraşacak şeyler bul ve onu düşünmemeye çalış.O seni istemediği için kendini böyle hissediyorsun aslında psikoljik olarak bir açıklamasıda bu bence.

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker derler ama görüntü bozulur o zaman da. başkası çare değil. adam akıllı acını yaşiyip zamana bırakıcaksın herşeyi. zaman ilaçtır unutmaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...