Doğal taşların enerjisine inanıyor musunuz?

Dün, bilenler bilir İzmir Kızlarağası Hanına gittim. Ara sokaklarda doğal taşlar satan dükkanlara rastladım.Allahım binbir çeşit taş; ametistinden turkuazına..opalinden mercanına mest oldum resmen o renklere ve enerjilerine..Ametist ; Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjileri temizleyip dönüştürür. Sadece odanın herhangi bir yerinde durması bile olumsuz enerjileri toplayıp pozitif enerjiye dönüştürmesi için yeterlidir. Bunun gibi bir çok taşın enerjisi var. Bende de var bir tane ametist ve ona dokunduğum zaman tüm negatif enerjiyi attığımı hissediyorum. Sizin var mı böyle inançlarınız?

Güncellemeler:

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğal taşlara meraklıyım. Tespih merakım olmamasına rağmen sırf taşların güzelliği sebebiyle tespih koleksiyonum var. Aslında koleksiyon denmez sayı olarak 13 tespihim var. Hepsini taşların güzelliği sebebiyle aldım. Beğenmediğim bir taşı, sırf koleksiyona katmak amacıyla asla almam.

Ben inanıyorum. Fakat şuna iyi geliyor, bunu dağıtıyor vs. şeyler gerçek olmasa da ben o taşlar yanımda iken mutlu oluyorum. Amatist, akik, aventurin ve akuamarinin hastasıyım :))

1|0
    0|0
  • Taşların bazıları gercekten de ender rastlanılan bir şey. Cünkü farklı hava su gibi cevre faktörleriyle etkileşimde bulunarak oluşmuş bir şey. Taşların ama gercekten örjinal taşların bazıları cidden saglıga yararlı.

Kesinlikle enerjisi var taşların

1|0
    0|0
  • yok inanmıyorum kişilere böyle böyle diyerek altında bir psikolojik bilinç oluşturuyorlar sonra kişide iyi geldiğini sanıyor. en basitinden bir deney yapıldı bu bilinç altıyla ilgili. deneklere elektirik veriyorlar hafif voltajda. ilk önce normal olarak elektirik veriyorlar deneklere hissettiniz mi diye soruyolar onlarda evet diyor.

sonra deneklere elektrik akımını azaltan bir ilaç verdiklerini söylüyorlar aslında ilacın hiç bir etkisi yok ilaç dahi değil deney tekrarlanıyor elektriği hissettiniz mi diye soruyolar tüm denekler hayır hissetmedik diyor. yani olay tamamen insanın kendini öyle psikolojik olarak hazırlamasından kaynaklanıyor.

1|0
    0|0
    • bilinç altı ile ilgili yapılan testler var doğru söylüyorsun..fakat geçen gün Prof. Dr. Ahmet MARANKİ kitabında taşların yaydığı enerjiyi kanıtlayacak deliller sunduğunu gösterdi..linki bulursam paylaşacağım

• bilmem olabilir çünkü doğada sağlık var =)

• pek inanıyorum sayılmaz sonuçta taş değilmi ..

1|0
    0|0
  • hahh anca enerjiyle falla burçla igilenin twit daki nası bir rezilliktir yaa seninki yemek yapmaktan bıktım erkekler neden yapmıyor, yok temizlik yapmaktan nefret ediyorum filan siz şimdiki erkeklere şükredin bee eski osmanlı erkekleri gibi olsalar sizin bu tavırarınıza karşı günde 5 öğün dayak yerdiniz valla

0|0
    0|0
  • hiç denemedim ama bence biraz doğruluk payı var.

1|0
    0|0
  • çok inanırım enerjiye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende inanıyorum burçlara göre taşlarda oluyor ama gerçekleri olması lazım

1|0
    0|0
  • burcuma aıt tası tasımak bana enerjı verıyor ınanıyorum

1|0
    0|0