Benle daha fazla ilgilenmesi icin ne yapabilirim?

biri var netten tanıştık. cok hos karizmatik biri. camda gördüm onu.neyse oda beni cok begeniyor konuştuğumuz da hep söylüyor.daha hic gorusmedik .her gun aramiyor .arada arıyor mesaj atiyor .ben atarssm cevap veriyor ilgisi ni nasıl cekicem daha fazla

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• seninle sen olduğun için ilgilenmiyorsa seni sen olduğun için sevmiyorsa seninle senin için birlikte olmuyorsa daha fazla ilgisini çekmene ne gerek var? illede çekmek istiyorsan kaçan ol:))

1|0
    0|0
    • iyide adam görmedi bile beni henuz nasi sevsin

• ben zaten asil biriyim. neden kucuk düşey im anlamadım zaten isterse ister istemezse zorla olcak degil ya

• aynı şeyi konuşuyoruz neden gerildinki:)

Erkekler Ne Diyor 2

• biliomusun benimde başımda bole bir olay var bir kızla tanıştım ılk basta hosuma gıttı ama sora sankı sogudum o mesaj atınca atıorum o arayınca ben arıorum ..sanırım bu soruna en iyi ben cevap verebılırım

0|0
    0|0
    • benimki sen değilsin dostum üzgünüm .

• camda show yap:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• uzun süre mesaj atma ve arama o seni merak edicekk böyle yaparak onu şımartıyorsun ve önayak oluuorsun kızsın sen ağır oll şu hale bakk benim bildiğim erkek kıza yalvarır peşinden koşar bunu sen yapıyorsun ama yapmaa o senin peşinden koşarsa değerin bilinir yoksa zamanın biri gelir hadi beee kızım azz peşimden koşmuyordun mesaj atıp aramıyordun kumaşın belli deiyip imalarda bulunur sanaa biraz akıllı ol akılllıı

0|0
    0|0
    • yoo ne alaka . kumaş aramayla belli olsaydı ooo . öyle bir tip değil zaten . ama aramayacağım o konuda haklısın . ayrıca oda beni arıyor karşılıklı bir durum var yani .

• arıyucak zaten mecburrrrr ama seviyorsaa arıycakkkkk hem kızsın sen naz yapıcaksınn bakalım ne oluyor aramasan ne çıkıyor burda test et onuu ulan mecnun leylanın peşinden yıllardır koşmuşş daha yapmadığı kalmamışşş işte aşk bu anladın mı bizimkiler aramayla mesajla aşk zannediyorlarr bakalım ne yapıyorrr sana diyor muu hiç bana eskisi gibi davranmıyorsun falan diyeee bir deee arayınca hemen açmaaa çaldırsın çaldırsın dursunnn sonunda aççç pardon caım annem beni çağırıyor de kapat bakalımm

Yükleniyor...