Temassal sevgi gösterimi seçenekleri, vol9(?)

Selam, nasılsın? Benim biraz midem bulanıyor, dizimi çarptım sabah ve morarması an meselesi gibi. Canım yanmıyor, biliyorum ama bir sızı var içimde. Tarifini yapamıyorum, dizime bağlıyorum ama o da değil.

Seviyorum, sevdiğimi hissettiremiyorum. Ikilem yaşıyor gibi görünüp, tek seçenek arasında boğuşuyorum. Ben boğuluyorum aslında, içimdekini dilime dökemiyorum ya; korkağım ben. Kiniğim de biraz. Böyle durumlarda morfin istiyorum. Sabah kiliseye gittim, hiç bilmediğim birine dua ettim. Sonra bir mum yaktım, tevrat aldım ve yolda onu okudum. Sonra asansöre bindim, bir gzekalının tacizine uğradım, onu itekledim. Sonra da güldüm, ha ha ha. Biraz çığlık attım ama yine güldüm. Insanlar komik/ler/miş.

Not: sorunun asıl detayı burada başlamaktadır.

Sevgi denen o ufak çaplı yoğun duygusu temasla harmanlayacak olsaydınız bunu hangi yolu izleyerek yapardınız?

Salya sümük öperim diyenler, çok yapmacık geliyorsunuz. Bilin istedim.

Koklayarak öpen erkeklerde fazla erkil duruyor.

Saçlarını okşarım diyen de anne şevkati gibi yaklaşmasa olmaz.

Bence ısıran erkek samimidir, yektir.

Kinestetik takılan biri varsa onu bana verir misiniz? Sevicem de biraz.

Sizde ne var, ne yok?

Güncellemeler:
Kinestetik; aklın ve vücudun birleşerek bir gayeye yönelik son derece muazzam şekilde sergiledikleri performanstır. Bedensel zeka diye de tabir edilir.

1|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Sorunuzu çok başarılı buldum... Hatta bazı satırlarda kendimi buldum (Bkz. sevdiğimi hissettiremiyorum. Ikilem yaşıyor gibi görünüp, tek seçenek arasında boğuşuyorum. )

Bazen bakmak yeter, bazen parmak uçlarıyla öylesine dokunmak... Ya da omzuna dokunmak... Yanındayım gibi... Sevgiyi göstermek zor, çok zor...

2|0
    1|1
    • Parmak uçlarıyla başladım ilk onu sevmeye, sonra kirpikleriyle tanıştım ve hiç benim olmayan gözlerine baktım. Düşünmeye itti biraz beni.

Kendi penceremden baktığım kadar güzel değildi, iki adım gitse çirkinleşiyordu. Herkes tarafından bilinirdi çirkinliği. Bir de benim gözümden görselerdi, kim bilir güzel diye baktıklarının pişmanlığını göremediklerinde yaşarlardı..

Sevgiyi göstermek zor, o çabaya değecek birisi daha zor..

Hep zorları yaşıyoruz ya, ondan zor oluşumuz...

• Net bir ifade... Ve bu zorluk insanı ne yoruyor...

• Teşekkür ederim takdiriniz için... Sizi eklemek istedim ama engellemişsiniz istekleri... Neyse sağlık olsun...

Erkekler Ne Diyor 10

• ona reddedemeyeceği bir teklif sunardım

1|0
    0|0
  • Ben daha çok ısırmaklı parça koparmaklı sevgi gösterisinde bulunurum herhalde. :))

Kinestetik ne ola ki O.o

1|0
    0|0
    • Güncellemeye binaen: mesela?

• Iradeden bağımsız tepkiler örnek olabilir, tabiri caizse istemsiz hareket diyebiliriz.

• heeeaa, anladım. (halbuki anlamadım haa sırf anlamış gibi yapayım ki cahil sanmasınlar :D)

• '' Sevgi denen o ufak çaplı yoğun duygusu temasla harmanlayacak olsaydınız bunu hangi yolu izleyerek yapardınız? '' Pis entel, git la burdan :A

1|0
    0|0
    • Boynumu kutlatırken aynı zamanda parmağımı çıtlatsam ve yemeğim hazır olsa. Alttan müzikte isterim, lütfen.

• bi pemben eksik <3

• #HayataDizimdenBağlıOlduğumBirGündeTümDuygularımıAskıyaAldımSevgiDahil

#YağmurluBirHavada12SaatHatırlamadanYürüdümYoldaşımNefretti

#BirŞeySevmekİstediğimdeİçimdekiNefretiSeviyorum

#VeNezakatenİnsanGibiDavranıyorum

#KSye hashtag gelsin

#MJK

1|0
    0|0
  • Yalarım..

1|0
    2|1
  • edindigim tecrübelere göre hangi manitaya ansızın onun beklemedigi hareketlerde bulunursam daha bir yakınlaşmalı davrandılar, kimisi korkar acaba ne der bana diye ya da nasıl tepki verir diye, ama dogru ve etkili olan beklenmedik hareketler yapmak

1|0
    0|0
  • Belinde ki venus çukurunda 60' model bir bordo şarabı içmeden haz duymam Yada omuz çukuru olabilir.

cut.

1|0
    0|1
  • Kinestetik ne ki ? o_O

1|0
    0|0
    • Yalançııı dokunulmaktan zevk almak demek kinestetik.. Ayrıca ısırırım biri bana dokunursa hrr..

• operim ben onu , yerim vallahi yerim

1|0
    0|0
  • Ona küçük sürprizler yaparım :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O an ki duygu yoğunluğuna göre değişir.

Isırırım,tırmalarım,öperim,yalarım falan filan.

Yanaklarını mıncırabilirim yapmadığım şey değil hani "oyy oyy sen ne tatlı şeysin öyle" demek içim de var sanırım.

Burnuna pıt yapabilirim.Sürtünebilirim diyeceğim de yanlış anlaşılacak kolumu koluna sürterim ya da başımı omzuna sürterim kedişler gibi.

1|0
    0|0
  • Sevgi ask icinden geleni yapmaktir bence anliktir.o an gozlerine bakarkende bulabilirsin kendini,ona siir yazarkende..

1|0
    0|0
  • vaybe bu satırları okurken ne kadar odun bir kişilk olduğumu tekrardan hatırladım :(

hakikaten çok güzel bir soru 10 *

1|0
    0|1
    • Içimdeki moron kadını zaman zaman dışarı saldığım oldu. Şu sıralar perişan vaziyette, toplama vakti geldi dedi bir ses ve aydınlığa gitmek için kalktığımda ortalık gözüme ilişti. Bu görüntüyü sevmiyordum ve kendime dönüp dedim ki; "başkalarının senin için bir şey yapmasını beklemeden sen kendin için bir şey yap!" dediğimi dinledim, dinlediğimi bildim.

Bilirken konuşmak daha güzel.

Bil, kelimeler zaten senden çıkar.

• geçmiş olsun canım:/

hmm düşünüyorum ama sevgi dediğimiz şey beş duyu organına da hitap edebilmeli.

çok içerik yazmak istemiyorum aslında ,çizgimin dışına çıkmayım:)

1|0
    1|1
    • Duygularıma tecavüz ettikten sonra bedenimden alamayacak bir bekaret sergiseli! Ruh önemli bebeğim, edskitmemek adına da bedenini ortaaya atıyor ya çoğu insanlar..

Sen yaz, biz susarız <3

• bak sabah aynı temalı bir soru sordum ben de:)) bedeb ve ruh karmaşası içinde yok olup giden aşk.

• Maşallah amerikanlar gibi konuşuyorsun... :D:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...