Unutamıyorum ne yapmalıyım?

Eski sevgilimi unutamıyorum. Her türlü yolu denedim unutmak için ama başarılı olamadım. Başka biriyle olmak istemiyorum bu yüzden başkasına gitmedim. Sizce ne yapmalıyım siz nasıl unuttunuz eskiden sevdiğiniz birini

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili ks üyesi arkadaşım unutmak kolay olsaydı ben unuturdum gerçekten zor bir süreçten geçiyorsun senin adına gerçekten cok ama cok üzüldüm aynı guyguları bende yaşıyorum malesef 6 yıllık bir ilişkinin bitmesine itinaden 1.5 yıl geçti fakat unutamıyorum ve başka biriylede ilişki kuramıyorum ben ona en başından söylüyordum ben seni unutmak için sevmiyorum cantanem diyordum ben sözümde durdum ve unutmadım ama o malesef başka birini buldu nişanlandı demek istediğim hayat devam ediyor arkadaş sen ileriye bakmassan karşındaki insan muhakkak bakıyor ileriye hayatını devam ettiriyor bir silkelen kendine gel toparlan değer verdiğin kişi sana senin kadar değer verip özlüyormu diye ben eski sevgilimin bana dönmesi için yaptıgım şeyleri başka hiç bir kimse yapmazdı giden dönmüyor anlıyacağın insallah en kısa zamanda atlatırsın sosyal cevreni sağlam tutmayı unutma bu cok önemli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bayanları bilmem ama ben eski sevgilimi hala unutmadım tam unuttum derken bir gün rüyama girdi o kadar güzel bir rüyaydı ki belki bir daha görürüm diye tekrar yattım sonu hüsran.. bir kere sesini duysam yeterliydi uzaktan görsem çok daha güzel olacaktı fakat dile kolay tam 15 yıl geçmiş nerede bulacağım onu tekrar normal hayata döndüm unutmaya çalıştım tabi unutulmasa da günlük hayatıma da etkisi yok

1|0
    0|0
  • başka biri varya ne yap et bul birini, yoksa o gününü gün ederken sen öleeee bir umut telefon beklersin arasada başka şeyler çin ararzaten

0|0
    0|0
  • zaman dir herşeyin ilacı ben mesela sevdiğim den ayrıldım da 2006 di ondam beri de bir daha kız arkadaşım olmadı.

yani demek istedim zamana bırak o zaman unutursun bende öyle oldu.

0|0
    0|0
  • Neden unutmak istiyorsun ki? Hayatına devam et ama asla unutma. Yaşadığın güzel günleri düşünüp gül geç. Bunlar güzel ve unutulmaması gereken hatıralar. Kendine eziyet etme.

0|0
    0|0
    • Bende o kanıdaydım. Öyle davranıyordum. Ama o öyle değil ve bu canımı yakıyor

• arkadaşlarınla dostlarınla daha fazla vakit geçir.

0|0
    0|0
  • Aklına başka şeylere ver mesala oyun oyna kafanı yoran bir ooyun olsun.

Calismakta güzel unuttura bilir vücudunu yor onu hatırlamaya zaman bırakmakma.

Zamanla unutmaya alışır ve unutusun..

0|0
    0|0
  • soğumayı dene, film izl bol bol zaten yenisini bulur

0|0
    0|0
  • bizde zamanında senin gibiydik şimdi esamesi okunmuyor zamanla düzeliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yüzde yüz unutursun diye bişey yok ama yeni biriyle çıkmazsan daha çok kafana takılır. onu çok sevdiysen ömür boyu unutamazsın. ancak bu başkasını sevemeyeceğin anlamına gelmez. geçmişte bir anı olarak kalır. arada hatırlarsın. özellikle onu unutmaya çalışma, normal hayatına devam et, yeni insanlarla tanış. zamanla azalacaktır bu duygu.

0|0
    1|0
    • Yeni insanlarla tanışırsam ona ihanet edecekmişim gibi hissediyorum. Kıskanırdı hep. Zaten aldatmayla suçladı ve öyle ayrıldı en yakın arkadaşlarımı kıskandı hep. Şimdi her şeyden öyle çok soğudumki kimseyle bir şey yapmıyorum 3 ay oldu hiç görmedim iki aydır yüzünü ama unutamıyorum

• canım bu kadar da kısıtlama kendini. sen normal hayatına devam etmeye çalış. unutmak zorunda değilsin ama yeni bir çevreyle acın azalacaktır.

• Sana yaşattığı kötü anları düşün

0|0
    0|0
  • Başkası olmazla unutamazsın:/

0|0
    1|0
  • ben ben ben :( bak bu yosmayla evlenio kızın tipe koppp link daha 18 yaşındalar* nasıl bir aşk bu :((

0|0
    0|0
  • olmuyor... unutmak...mı aniden aklında canlanan hatıralar gülüşü gözleri sıcaklıgı hissettiklerin çok zor çokk...

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsaa.

O şimdi başkasıyla bende burda özledim ne onu istiyorum nede onsuzlugu..

0|0
    0|0
  • ben yenisini bulmadim o bulmus görünce okadar sogudumki anlatamam sana

0|0
    0|0
    • O da bulmuyor. Garip davranıyor seviyormu sevmiyormu onuda anlamadım

Yükleniyor...