Dışarı çıkma korkumu nasıl yeneceğim?

sokaga ciktigimda korkuyorum basima bir iş gelcekmis gibi tanimadigim insanlarinyaninda kndimi cok kotu hissediyorum kalabalik ortama girdigimde utancimdan ölüyorum guzel giyinmeye utaniyorum birileri gülüp kıkırdiyosa kesin bna gülüolar diye strese giriyorum

Bu yüzden asosyal oldum sokaga cikmiorum eger cikarsam arkadaslarimin israriyla gece cikiorum

Sevgilim olsun istemiyorum cunku biri duyacak die korkuorum utancimdan ne facem var ne twitterim simdi bn ne yapcamm

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun bir tek çaresi var , o da korkularının üzerine gitmek. Ayrıca sevgili edinmekte de korkulacak ya da utanılacak birşey yok. Bugün sen var isen bunu , annen ile babanın vaktiyle sevgili olmalarına borçlusun birde öyle düşün. Yani doğanın kanunu bu. Başarılar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çok geçmiş olsun bence gerçekten büyük bir sorun doktora gidip ilerlemeden farklı boyutlara ulaşmadan çözüm yolunu bulman gerekiyo ... buarada sen çıkamıyosan istersen bizi çaya çagır burdan cevap yazanlar toplanıp sana gelelim çay, bisküvi,kek, hatta kısır yeriz deyişik bir anı olur ne dersin ?

0|0
    0|0
  • Yersiz bir korku bu. İstersen önce arkadaşlarınla birlikte dışarı çıkın dolaşın gezin eğlenin. Zamanla alışırsın bence.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın ?

0|0
    0|0
  • Başından bişey geçti de mi böyle oldu

0|0
    0|0
  • canım en azından buradan kişilerle bol bol sohbet et istemediğin sohbeet olursa kapat sil ama mümkün olduğu kadar sohbet bu zamanla reeldede olacaktır .başla şimdi burada kafana yatan kişilerle konuşmaya

0|0
    0|0
  • bunun çaresi kaçmak değil yüzleşmek

en iyisi pazara çık pazar alışverişi yap ne kadar çok insanla muhatap olursan o kadar çabuk geçer

0|0
    0|0
  • tanı:psikolojik deli

ilaç:arkadaşlarınla birlikte dışarı çık düşünme her şey olacağına varır

ihtimaller:1-ya ruh hastası olursun 2-yada böyle saçmalıkları kafana takmayıp insan gibi yaşarsın her normal insan gibi;)

0|0
    0|0
  • Sen bayabi aşırı asosyal olmuşsun bunuda anca kendin yenersin,fobilerinin üzerine git

0|0
    0|0
  • Burdan sana yardim etsem bile faydasinin olacagini dusunmuyorum

0|0
    1|0
  • sen aslında yoksun !

0|0
    0|0
  • Ergen ben merkezciliği var sende .

0|0
    0|0

• kedi gibi çok sevimli ya

0|0
    2|0
  • olay kendinde biter

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• benim öyle bir arkadaşım vardı küçükken kaçırılmış ondan sonra böyle olmuş. sende de böyle bir durum mu var ?

0|0
    1|2
  • pan,katak felan yaşadın mı hiç?

atak gelme korkusuyla kendini eve kapatanlar felan var ilaç kullanmalısın

0|0
    0|0
  • Disari cikma korkunu disari cikarak yenebilirsin canim...

Korkma, sen korktukca kendini hareketlerin le durusunla belli edersin ki, bu kotu insanlari sana daha cok ceker. Kendine guven emin adimlar la yuru, basin dik. Utanma disari cikmak icin ;)

0|0
    0|0
  • Psikoloğa git :\

0|0
    0|0
  • Sosyal fobin var. Psikologa gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Sosyalfobin var...Psikolojik destek almalısın yoksa iş intihara kadar gider

0|0
    0|0
  • psikolojik yardım alman en iyisi olur senin için

0|0
    0|0
Yükleniyor...