Günaydın KS halkı:)Efsanevi film serisi 'Star Wars(Yıldız Savaşları)nı hatırlayıp seveniniz var mı?

En sevdiğiniz seri hangisi ve hangi karakterlerdi ?

Biraz bahsedin ama..

Şimdi haberlerde duydum, Amerikalı 20 yaşında bir genç, meşhur ışın kılıcını evinde icat etmişte netten satmaya başlamış bile..

Bu arada hala hiçbir üçlemesini izlememiş olanlara mutlaka izlemelerini tavsiye ederim.

Bilim kurgudan pek hoşlaşmayan beni bile büyülemiş filmlerdir..

Ciuvvvvv Ciuvvvvv neydi o ses Allahım müthiş ya:)

Bugün bir Star Wars film seansı yapılacak evde anlaşıldı:)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• İşte sonunda hayranlık alanıma dair bir soru ovvv yeah

En sevdiğim karakter 212.legion dan commando cody.obi wan reyiz in iyi arkadaşıydı ama neyse :((

Oyunlarını oynamaya devam ediyorum en iyileri battlefront 2 ve republic commando

3. ve 6. filmi çok sevdim.

Klonlar özel ilgi alanımdır.

O ışın kılıcı haberi fake sayılır çünkü lazer i belli bir mesafede tutamıyor.Ve de gücü de çok zayıf.

Neyse yazacak çok şey var.

1|0
    0|0
    • Canım Graham Bell de telefonu ilk icat ettiğinde bu hale geleceğini görse gözlerine inanamazdı herhalde:)

Dur bakalım o da olur arkadaşım zaman hızlı ilerliyor artık, hatta sen bile beline takıp gezersin bir tane o kadar olur yani:))

• En iyi cevap için teşekkürler :) Bi de Disney her şeyi mahvetti onu eklemeyi unutmuşum.Star wars 1313 oyunu,the clone wars serisi ve daha birçok plan hepsini iptal etti.7.film geliyor ama hayal kırıklığı olması muhtemel :( Lanet Disney nefret ediyorum senden git çizgi film yap sen :/

• rica ederim.ben zaten bilimkurgu peşinde olmadığımdan hikayeyi çok sevenlerdenim.bu yüzden de 77-80 ve 83 orjinal filmleri daha çok seviyorum..Görsellik 2.planda bence. George Lucas ta gözünü para bürümüş biri ama Sith'in intikamı son film o ruhu yakalama anlamında fena değildi evet.

Yine de ahde vefa izlenecek yenisi de:)

Erkekler Ne Diyor 12

• ailecek hastasıyız

1|0
    0|0
  • son film.. baba oğul kapılması.. baba sid lordunun emrini dinlemez ve onu öldürür oğlunu kurtarır ama kendi de ölür..

1|0
    0|0
    • Aslında oğluna yenilmeyecek kadar güçlüydü. Ama vicdanı izin vermedi.

• evet.. hattta zaten oğlunu yenmişti de... ama baba yüreği işte.. aaah aahhh ne filmlerdi beee.. hala çok zevkli hepsi...

• Fanları kadar olmasa da severim.

1|0
    0|1
  • ablacım yeni nesil zaten star wars seyrediyor

2000lerde üç film çıktı. şimdi hem çizgi filmi, hem bilgisayar oyunu var :)

1|0
    0|0
    • Haklısın..Ama ben.77 çıkışlı ilk filmi 78 de babamla sinemada izlemiş bir şanslıyım o da ayrı:)

• sizin nesil daha bir hastası oluyor.

bana abartı geliyor ama neyse :)

• Patlamamış mısır alıp gelem mi? :)

1|0
    0|0
  • "Lord Darth Vader" favorim ;) link

1|0
    0|0
  • olmaz mı yahu :D

1|0
    0|0
  • ben bir bilimkurgu manyağıyım:D buna istinaden top5 filmim arasında zirveye oynar net:)

1|0
    0|0
  • Güzeldi

1|0
    0|0
  • çocukluğumuzun hayal dünyası evreni keşfretme heyecanı

1|0
    0|0
  • Hatirlamiyorum hatırlasamda bahsetmem niye dersen ne gerek var?

0|0
    0|0
  • evet severim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• daha izleyemedim ben onu :/

1|0
    0|0
  • Star Wars deyince duracaksınız... Sonra Lea'ya neden uyuz olduğumu, Hansolo'nun karizmasına hayranlığımı, Anakin'in aşk yüzünden Darth Vader oluşunu, Obi-Wan'ın kardeşini iyilik uğruna feda edişini, Luke'un o sersem halini, Duel of fates'i bana soracaksınız...

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim:(

1|0
    0|0
  • Sevilmez mi : /

Kardeşim sayesinde çizgi dizisine bile sarmıştım bir ara ..

1|0
    0|0
  • hatırlamıyorum. hatırlasam inan severdim

1|0
    0|1
Yükleniyor...