Alnımdan öpüyor ama takmıyor. Nasıl bir kafada bu şahıs!? Ne olur kafa yorun biraz.

Adı öyle ya da böyle konulmamış bir ilişkide sarf edilmeyen sözler varsa bulmaca çözer gibi malum kişinin hareketlerinden anlam çıkarmaya çalışanların acizliği ile soruyorum.

Erkekler bir kadını alnından öperek kutsarken neden gelemeyeceğini bildiren bir mesaj. dahi atmayarak aynı kadını mal gibi bekletir? BU NASIL BİR UÇURUM!?

Özetle biz mi çok abartıyoruz bu alnımızdan öpme eyleminizi?

Şehir dışından 'Önümüzdeki hafta yanına geleceğim.' diyen adam gelmesi beklenen hafta 'gelemeyeceğini bildiren bir mesaj. dahi atmaz. Ve sen yoğunluğunun arasında ona sarma bile sarmışken bütün haftanı yola bakarak geçirirsin. Aradığında 'Planın mı vardı bu hafta?' gibi ben devlet bakanı, sen boş gezenin boş kalfası edasında bir cevap alırsın?

ALNIMDAN ÖPÜYORSUN AMA TAKMIYORSUN. NASIL BİR KAFADA BU ŞAHIS? Bu şahısa karşı nasıl davranmalıyım?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bişey diyecem canın sıkılacak boşver

0|0
    0|0
    • Sıkkın zaten. Söyleyin diye sordum bu soruyu. Tabi saygı sınırlarında..

• hakkında hayırlısı olsun üzülmezsin umarım

• İnş. Sağol samimiyetin için..

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaş doğruysa abla diyerek hitap etmek istiyorum ve işi erkeğin en önemli faktörü olan sexe bağlıyorum.Öyle bir erkek tipi sadece işimi görüyüm birazcık yalan dolan kandırmaca işler sallar gideriz.Zaten safta bişey iki iltifat eder bir alnından bir dudaktan öperiz işi tatlıya bağlar işimizi görür gideriz anlamı çıkartıyorum ben buradan.

0|0
    0|0
  • bende şimdi birşey dicem canın sıkılacak boşwer

0|1
    0|0
    • Sen de eksik kalma.

• Yaş 32 2 üniversite bitirdim. Bir ergenle uğraşamayacağım.

• hayırlı olsun inşallah istediğin mesleğide bulmuşsundur tamam lafla hayatta altta kalmam onu sana söyliyimde şimdi yazardım sen 22 bitirsende değişen yok diye ama şu güzel ramazan sabahında buna gerek olduğunu düşünmüştüm tamam benden büyükmüsün yaşına hürmeten özür diliyorm we ben sadece şaka yaptım lütfen sinirlenme

• O öpüçük sahiplenme öpüşü değil.

1|0
    0|0
  • delikanlılıktan nasibini alamamış demek ki. dizilerde gördüğünü yapan ucuz erkeklerden. kesin bu kurtlar vadisi taklidi de yapıyordur. :D

0|0
    0|0
  • kaa yoracak daha önmli seyler var içinde bulundugun durum o kadar buyuk bişey degil

anlıyorum dunya senin de etrafında dönuyor lakin

arayıp sorabilirsin onu degilmi

yoksa grurmu yapıyorsun yapma:)

0|0
    0|0
  • okuyamadım panpa :D

0|0
    0|0
    • Okuyamayacak kadar üşengeçsen senden bana hayır gelmez zaten. Sağol yine de...

• Haklısın hata ettim İki cümleyi bir araya getiremeyenler için zor tabi okumak da... Offff yeter sarma bana

• nerden biliosun 2 cümleyi biraraya getiremedigimi :D tanidigin ettigin yok konusuon ya :D hadi ben kactim sarmıom sana:D

• Sen nediyon değişik

0|0
    0|0
    • Sorum anlayanlara sen gidip yatabilirsin...

• Saçmaysa yazma arkadaşım alla alla

• çikişmaniza gerek yook! Yaşinizi yeni gördüm ve takilmak istedim bu konuda ama bende büyük olduğunuz için bisey diyemem yani bu yorumlari yaptiktan sonra gorebildim. Kusura bakmayin.

• E sende telefon yok muydu ?

Arayıp

"nerede kaldın eşek sıpası ?" diyemedin mi ?

Bence şimdi ara, hafta sonu ektiği için ana avrat küfür et. Emin ol kıymetli olursun :)

0|0
    0|0
    • O sıpa olamayacak kadar büyük, ben küfredemeyecek kadar hanımefendiyim.

• Haklısın.

• biliyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• öptürmeseydin ? benzetme yapıcam.. Ailesiyle tanıştırdı diye seni alacak mı sandın ? alnından öptü diye değer mi verecek sandın aa bacım !

0|0
    0|0
    • Haklısın. İnsan karşısındakini kendi gibi zannediyor bacım.

• aynen öyle yol ver gitsin

• siktiri çek canım her alnından öpen erkek adam olamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...