Komşunun o lanet sifon çekme yeri. Sizin unutamadığınız saçma şeyler var mı?

Başlık saçma farkındayım, ilkokuldayken de o 30 puanlık paragraf sorularının başlığına hep ''başlık bulamadım'' yazardım :D Neyse; küçükken komşu kızına oynamaya gitmiştim evde de kimse yoktu falan sonra ben tuvalete girdim sifonun çekme yerini kırdım yanlışlıkla, cebime koydum bende sonra çıktım bir baktım anneannesi tam karşımda -korkardım o zamanlar ondan- panikledim ben gidiyorum dedim gittim o sifonun şeyini de çalıların arasına attım.. Bir kaç defa gelip sordular sen mi yaptın diye ben bilmiyorum dedim. ve tam.. tam iki sene sonra çalılar ordan kalktı ve o lanet şeyi bulmuşlar.. Gördüğümde utancımdan yerin dibine girdim aradan 7-8 sene geçti hala karşılaştığımızda aklıma gelir suratım odun gibi olur falan.. Var mı sizinden böyle unutamadığınız saçma şeyler, Yoksa bu kişilik bozukluğu falan mı? :/

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• yok be kişilik bozukluğuyla alakası yok bunun.. Sadece bilinçaltında ufak bir yer etmiş hepsi bu :) ileride gülüp geçersin bu duruma :) hatta o insanlarada anlatırsın diye düşünüyorum. takma kafana zaten o zaman çocukmuşsun.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kişik bozukluğu falan değil. Herkes kendinde ayıp gördüğünü örtmek ister ki bu yalnızca insanlarda değil hayvanlarda dahi vardır. Bu yaşadığın travmatik olayı yaşamana sebep olan senin o başına gelen kazayı sanki bir hataymış gibi görmende. Burada da senin elinde olan bir şey yok. Yetiştirlme tarzınla alakalı. Normalde böyle bir kaza oldu kusura bakmayın falan diyebilsen konu kapanmış olacak. Aynı zamanda bahsettiğin kişiden o denli çekinmen de yine o kişinin tutumuyla alakalı bir durum. Kendinde kusur arama bence artık. Sevgiler

1|0
    0|0
  • cok komikmiş ya benimde vardır böle bir anım felan ama anımsayamadımşu anuykusuzluktan

bence itiraf et ona ben yaptım lan de ne olacakki

hem yuz ifadeleri nasıl degişecek gör hemde merak etmiyormusun ne düşünmüşler onca sene:)

hemde artık kendini aedeceksin gercekten

1|0
    0|0
  • üzülme çocuktun o zamanlar.şimdi büyüdün ve kocaman bir kız oldun.artık yapmazsın heralde böyle yaramazlıklar : )

1|0
    0|0
    • Artık gizli saklı şeyler yapmıyorum öyle, 2 tasını tabağını kırıyorum sadece söylememe de gerek kalmıyor zaten.. duyuyorlar :D

İlerleme var en azından o.0

• seni almazlar bir daha evlerine

• hani küçükken demişsinya bence pek fazla büyümemişsin.

1|1
    1|1
  • Çok yaşanmış bir olaya değindin. Benimde başımdan geçti böyle bir olay. Şimdi bana hani nerede bu olay. Kusura bakma anlatamam :)

1|0
    0|0
  • hahaahahhahah yere düştüm ya laa :D

2|0
    0|0
  • bir sifona bu kadar yazı yazabiliyorsan sende yetenek var roman falan yaz bence :) bunu bile okuttun bana :D

0|0
    0|0
  • Çok garaja işemiştim kapıcı yakaladı hemde 10 falandır onun yüzüne bakamam apartmanın lambalarını kırmışımdir bakamam ektii bahçeyi çiğnedim bakamam

Kürek süpürge falan kaçırdım bakamam

Apartmanın sigortasıni attırdim bakamam sonra

Camide ayakkabıların içine çamur doldurdum çok torpil salladım

Kızdiğim kişilerin evinin balkonuna torpiller attım bende yaramazlık çok

0|0
    0|0
  • ben apartmandki terliklerin ayakkabıların içine hep çöp falan koyardım ne günlerdi

1|0
    0|0
  • Bende çok daha fenaları var ama hiç anlatmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Ben küçükken 6 7 yaslarında bir çocukla öpüşmüştüm :) Bakamayız bırbırımızn suratına :)

1|0
    0|0
  • Onlara bir sifon takımı al.

Hani şu halısı olan, böyle dantelli böcekli.

Güzel ve pahalı bişey al.

Kendini affedeceksin :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olur böyle şeyler arada takma kafana :):)

0|0
    0|0
  • :D ohaa fosilleşmemiş mi o orda

1|0
    0|0
  • aman sende bumu yani çocukmuşsun zaten :D ama benimde şimdi aklıma geldi ilk okulda yanımda oturan cocukla tukenmez kalemimiz aynıydı ama onun biraz daha yeniydi o sınıftan çıkınca değştrdm kalemimi onunkiyle sonra geldi baya inceledi kalemini ve benm kalemime baktı anladı sonra hergün bana hırsız diyodu çok pişman oldum ama itiraf etmedm hiç :D onu görünce hala aklıma gelir ama :D

2|0
    0|0
Yükleniyor...