Burak yılmaz'a neden emek hırsızı diyorlar?

Burak yılmaz'a neden emek hırsızı diyorlar neden ama neden?

0|0
10|21

En İyi Kız Görüşü

• çünkü kendini hep yerlere atıyor yalan yere o tekme attı bu itti düştüm muhabbeti yapıyor sonra gelsin penaltılar oh ne ala

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• şimdi bazı arkadaşlar demiş ki sadece bir kere yere attı diye böyle diyorlar diye ama

trabzonda oynarken de biliyorduk ne olduğunu.Galatasaraya gelince de pek değişmedi

kendi bile itiraf ederken bu fanatikler kıskançlık diyor gülüp geçelim :)

0|1
    1|0
  • Burak kendini yere atıyor ama atmayanmı var Webo atıyor Veli Kavlak atıyor ama Burak atınca emek hırsızı deniliyor,Burak emek hırsızı değildir .Emek hırsızları şu anda Mahkemelerle,Uefa ile uğraşıyor

1|2
    1|1
  • link

link

eğer futboldan biraz anlıyosun bunların nasıl bir emek hırsızlığı olduğunu anlarsn

1|1
    0|1
  • Çünkü Türkiyenin son yıllarda ki en iyi fotveti son iki yılın gol kralı kötü milli takımın resmi maçlarındada en çok gol atanı üstüne bide Türkiyenin en büyük takımında oynuyorsan ve yerli anlamda en başarılıysan aynı zamanda avrupadada çok göz önündeysen seni kimse sevmez işte Burak Yılmaz'a o yüzden emek hırsızı diyorlar yarın birgün başka bişey bulurlar merak etme

0|3
    1|1
  • Ben Galatasaraylıyım ama geçtiğimiz sezon inönüdeki 3-3 lük Beşiktaş maçında aldığı penaltı gerçekten emek hırsızlığıydı...hiçbirşey yokken attı yere kendini haksız penaltı kazandırdı Galatasaray'a...hakikaten Beşiktaş adına çok üzülmüştüm haksız yere 2 puanları gitti...Rakibimiz de olsa hakeden kazanmalı

0|0
    0|0
  • Ezickslerin çekememezliği başka birşey değil.

Kendini yere attığında emek hırsızı diyorlar ama ona verilmeyen penaltılar da var.

0|0
    0|1
  • Şike emek hırsızlığıdır.Ve emek hırsızı takımların taraftarlarının başkalarına emek hırsızı demesi komik.Asıl emek hırsızı kendileri.

Nedense kendi oyuncularının hiç yalandan foul veya penaltı kazanmasını görmezler işte bunlar hep fanatiklik.

0|0
    0|0
  • emek hırsızı olduğu için daha önce beşiktaşta oynasada geçen sene inönüde dakika 90 da kendini yere atması en meşhur üstelik ceza sahası dışında atlayıp ceza sahası içine girmeye çalışması emek hırsızlığını tescillendiriyor

0|0
    0|0
  • Burağa emek hirsizi diyen. Fenevbahçeye ne demeli o zaman

0|1
    2|0
  • bunun için diyorlar link

0|0
    0|0
  • öyle çünükü

0|0
    0|0
  • Kim diyor?

1|0
    1|2
  • Durmadan kendini yere atıyoda ondan.

0|0
    0|0
  • Çünkü emek hırsızı.Kendini sürekli yere atıp olmayan penaltıları kazanıyor.

1|2
    1|2
  • Dilencının parasını çalmış ondan te allahım

0|0
    0|1
  • Birileri bu gece Burak Yılmaza takmış baya. İsteyene ev adresini verebilrim

1|0
    1|1
  • hiç duymadım ona öyle dendiğini aşağı bakayım da öğreneyim

0|0
    0|0
  • Futbolun f sinden anlamaz o

0|1
    0|1
  • koşamaynca kendini attığı için olsa gerek

1|0
    0|1
  • buyurun bana mi soyledn benim adimda burak soyadimda yilmaz :-D

0|0
    0|1
  • emek çaldığı için.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 9

• link kendi bile söylemiş.gereksiz yere düşmemem gerek diye:)))

0|0
    0|0
  • bu adama emek hırsızı diyenlerin tuttukları takımlardan biri evrakta sahtecilikten, diğeri ise şikeden dolayı avrupa kupalarından men edildi.

başka söze gerek yok.

1|1
    0|2
  • bilmem nedenmiş

0|0
    0|0
  • Bir aralar yere atmıştı ya kendini..kendi de itiraf etti attım diye ama bir daha olmayacak falan demişti..o yüzden ama biz galatasaraylılar olarak kimlerin emek hırsızı olduğunu biliyoruz!

0|0
    0|0
  • Geçen sezon Bjk Derbisinde kendini yere attı o yüzden diyolar ...

Gizli provokasyon amaçlı sorduysan kötü olur !

0|0
    0|1
  • o da kimmiş?

0|0
    1|0
  • Kendisini yere atmıştı.

0|0
    0|0
  • Alda at denildgi icin

0|0
    0|0
  • bilmiyoruz nedn acaba