Sizden hoşlanan biriyle yakın arkadaş kalınırmı?

sevgili ks liler şöyle bir sorunum var ki benden hoşlanan biri var ve aşırı miktarda seven biri .fakat ben kabul etmedim.bu kişiyle biz bayadır konuşuyoduk tabi arkadaş olarak.şimdi böyle bir durum olduğu için arkadaşım olarak hayatımdan çıkarmak istemiyorum iyi bir insan da ve yakındık da yani her akşam konuşuyoduk.şimdi ben reddettim fakat yine samimi arkadaşız.unutacağını söylüyor bana güvenmemi istiyo .sizce yine aynı şekilde yakın arkadaş olarak bu iş yürürmü?ya da mesafeyi arttırıymı (onun da tek korkusu bu )?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• neden kalınmasın ki? 4 yıllık sevgilimle ayrıldık ama hala en güvendiği kişiyim ve çok da iyiyiz. he nadiren konuşuruz ama yine de arkadaşız

0|0
    0|0
    • şu an biz de baya yakın arkadaşız

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence ilişkiyi kes.Unutacağını sanmıyorum.Arkadaş olarak kalmak iyide bedeli biraz karşı taraf için ağır oluyor.Düşünsene sevdiğin birine kendini açamıyorsun içinde fırtınalar koparak szöcükleri sarf edemiyosun karşı taraf bile bile.Bu bana göre çok acımasız olur.Arkadaşını gerçekten düşünüyorsan ilişkiyi kes.Ama şöyle olabilir arada sırada bir telefon ile hal hatır sorabilirsin.Seni unutması için görmemesi lazım..Saygılar;)

0|0
    0|0
    • o da tam tersin söylüyor yani konuşmanın daha iyi geldiğini söylüyor görüşmemeyi ona teklif ettim ama kabul etmedi

• o seni kaybetmek istemediği için öyle diyodur.ama ona yapabiliceğin en iyi şey biraz arana mesafe koymalısın

• pekala

• neden kbul etmiyorsunki onun sorun nedir ?

0|0
    0|0
  • Sana cevabı masumca görünüyor olabilir. Ama hala bir umudu var gibi gözüküyor buradan. Bence hem kendinin hemde onun yolunu açman lazım. Sonuçta o da insan :)

0|0
    0|0
  • Belli bir zaman sonra sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • tabikide hayir.

0|0
    0|0
    • ama nedenn

• Yani kardesim gercekleri gormelisin ama senin kararlarin senin hayatim kendin belirlemelisin bana sorarsan hata yapmiş olursun :) iyi geceler. Diyorumda sabah olmus :D

• öyle tabi :)iyi sabahlar:)

Kızlar Ne Diyor 4

• olmaz çünkü umut bekler. sende yakın arkadaş olarak kalmasını istersen senden de şüphe ederim...

0|1
    0|0
  • yok sevenle arkadaş olunmuyo.

0|1
    0|0
    • niye olunmasınki

• bi konuştuğun hoşlandığın olur zoruna gider. zaten sohbette edilmiyo lafın sonu seviyorum gbi konuşmalara gidiyo bu sefer tersliyosun olmuyo işte

• of ya

• benden hoşlandığını biliyorsam ve benim ona karşı hislerim arkadaşlıktan öteye gitmeeycekse ya uzak dururum ya da açıkça düşüncelerimi söylerim.

0|1
    0|0
  • bence sen onu reddettiğin için o seni sevmeye devam edecektir.mesafeyi arttırsanda azaltsanda..

0|0
    0|0
    • unutcam güven bana diyo ama

• dedim ya her türlü sevecek senı.gözüne gözükme bence az konuş soğuk davranma ama sık sık konuşma

• peki

Yükleniyor...