Doktorların, en fazla şu kadar gün yaşarsınız dediği bir hastanın, o gün geldiğinde ölmemesi iyi bir şey midir?

Doktorların, en fazla şu kadar gün yaşarsınız dediği bir hastanın, o gün geldiğinde ölmemesi iyi bir şey midir? kötü bir şey midir?

Güncellemeler:
hastanın ve yakınlarının psikolojisi açısından soruyorum. aksi halde yaşamak güzeldir tabii ki.

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• İki tarafı da b.klu değnek aslında. Bir yanda kesin gibi görünen bir şeye kendini alıştırmak ondan sonra da belirsiz bir şekilde acaba ne zaman olacak diye beklemek. Başıma gelmesini istemezdim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benim babannem hastalandı hazırlıklı olun 3 günden fazla yaşamaz dediler 4. gün vefat etmişti ve annem evde yoktu markete gitmişti birden babannemin ağzından falan kan gelmeye başladı ve son nefesini verdi ne yapacağımı bilemedim çok korkmuştum ambulansı falan aradım ama çok geçti herşey için. beklenen bir ölümdü doktor çok emin konuşmuştu ama biz hiç ölmeyecekmiş gibi düşünürdük çok zor olmuştu gerçekten :(:(

0|0
    0|0
  • bence kötü çünkü insalar beklentilerine göre yaşarlar ölmeyi bekleyen ve kendini ölüme hazırlamaya çabalayan bir insan yaşayacağını öğrenince birdaha ölmemek istiyecektir iki yönlü ruh hali oluşucak buda kötü olur...

0|1
    0|0
  • Yaşama umudu olur. Doktor bilememiştir teşhisi.

0|0
    0|1
  • Doktorların bulunmuş olduğu her tahmin tutmayabilir.Elbette hasta için ölmemek artı bir durumdur.Ama doktorların kariyerlerini ve tahminlerini ne şekilde sonuçlandırır bunu da sağlam delillere dayandırmak gerekir ki o da imkansız diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bana da dediler ama hala yaşıyorum :))

0|0
    0|0
  • eğer o süre zarfında canından can çıkıyor da hala ölmüyorsa korkunç bir şey ya da fiziksel bir can çekişme olmasın bu sefer de psikolojik açıdan kötü. sağlam bir psikolojisi varsa da tam tersi sımsıkı tutunabilir hayata...

0|0
    0|0
  • Benim dedeme en fazla 2 yıl yaşayabilir dedi doktor. Dedem tam 15 yıl sonra vefat etti. Yani her tahminleri çıkmıyor doktorların.

0|0
    0|0
  • Bence değil o adam hep ölüm korkusuyla yaşamaya başlaaar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ov sakıncalı .. misal benim en yakınıma bu teşhisi koyacaklar ama ölmeyecek tabi sevinirim ama ne bilim abi ölcek diye bekliyorum yaşayaacak :D oha akla mantığa sığmıyo misal ben ondan bi gelir kazanıcam ölürse ama ölmüyecek hayallerim suya düşecek D: D: ölsün lan öyle bişey olursa BEN ÖLMESİNDEN YANAYIM :d

0|2
    0|0
  • iyi ama psikolojik olarak zor olur..

0|0
    0|0
  • bu zamanda öyle bişey olmaz doktor söylemez o eskidendi

0|1
    0|0
  • eğer ölmezsem hocalara yaptıklarımdan dolayı zaten ölmüş olurum

0|0
    0|0
  • yanı doktor da sonucta tahmını bı sayı soyluyor bızım bı akrabaya 2 ay omur bıctı adam 2 hafta da erıdı bıttı allah rahmet eylesın

0|0
    0|0
  • 'uçagı rötar yapan yolcu yakınının durumuyla eşdeger bir durumdur

0|0
    0|0
  • mucize diyorlar evet yaşaması iyidir

0|0
    0|0
  • doktor dediyse haklıdır :D 1 ay max erteletir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...