Insanlar mı tuhaf bende mi ?

neden insanlarimiz her konuda fikir sahibi? hani insanın konuşacagı vakit olur susacağı vakit olur ve çevremde de git gide artmakta yahu bilgisayar getiriyor müşteri arıza bu diyorum yok ondan yapmaz sen şuraya bak diyor be adam bu işi benden iyi biliyorsan niye bana getiriyorsun hayır bilse neyse akşam fırına gidiyoruz arkadaşla 1 tane kepek ekmek istedim biri atladi gene kepek ekmeği ne yapıcan tam bugday al vır vır anlatiyor bana yahu sanane be adam istedigimi alırım birde böyleleri türedi her konuda bilgi sahibi oldugunu sanan cahiller tayfası sizinde etrafinizda var mi her konuda bilgi sahibi oldugunu sananlar ve onlara karşı tepkiniz ne oluyor ? ben susuyor ortamdan uzaklaşıyorum yoksa edepsizlik yapıyorlar sinirlerim hopluyor

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• +5 ini çaktım süper bir konuya değinmişsin. Yeminle herşeyi bilen insanlar var. Bilim olsun, siyaset olsun, genel kültür olsun. Televizyondan, internetten okuduğu gördüğü haberle donanmış bir dünya dolusu gerzekle yaşıyoruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu sorundan herkes muzdarip yalnız değilsin :) Bizim ülkemizde herkes herşeyi bilir, artık insanlarımız süper zeka olarak doğuyor.

Hayatını resme adarsın, çöp adam çizemeyen, perspektifin ne olduğunu bilmeyen biri gelip "burası hatalı, bura böylemi olur" der

Hayatını müziğe adarsın notaları bilmeyen adam gelip sana ahkam keser.

Hayatını spora adarsın, katanın, datçinin, sporların felsefesini bilmeyen adam sana Ip man kesilir.

Sağlık sektöründe ömrünü çürütürsün tedavi gören adam başhekim kesilir.

Vs... vs... yaz yaz bitmez.

Çağımızın en büyük hastalıklarından ikisi çok ölümcüldür, kaçmakta fayda var:

1- Bilmişlik

2- Ağız İshali

0|1
    0|0
  • Susmayı bilmiyoruz hacı ya. Beyinlerde bilgi olmayınca heryer dümdüz ova. dağ tepe yok ki takılsın çıkmasın laflar

0|1
    0|0
  • Bir söz vardır bilir misin dervişin fikri neyse zikride odur. İnsanlarımızn artık genel yapısı bu. Hem eskide kalmış birine malını emanet edip gitmek. Şimdi birine bişeyini emanet ediyosun adam senn malından çalıp çırpıyor. Mal sahibi ne yapsn ister istemez fikir sahibi oluyor

0|1
    0|0
  • Her gelen ne is olsa yaparim abi ne olursa anlarim abi mantiginda olunca boyle oluyor asil o meslege sahip kisiler deliriyor.

0|1
    0|0
  • insanlar konuşmayı seviyor. çok konuşunca gerizekalı olduklarını gizleyebilceklerini sanıyorlar.

0|1
    0|0
    • yok iş tatsızlığa başlıyacak orada canı yanacak 3 yıl ninjutsu kendine zarar verip sakatlayacak abi herşeyde fikir sahibi olunmaz ki

• bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanların gözlerine bakarım ama dinlemem

1|1
    0|0
  • Millet deliye hasret ben veya biz akıllıya :(

0|1
    0|0
  • herkes bir tuhaf

0|1
    0|0
Yükleniyor...