Sırf kullanıcı adınızdan dolayı sizi de engelleyen eksileyen var mı?

Dün şahit oldum sırf kullanıcı adımdan Türk olduğum belli oluyor diye beni eksileyenler ve engelleyenler olduğunu öğrendim.Türküm ve Türk olarak doğmaktan her zaman gurur duydum ve Allaha şükrettim.Size de sırf bu yüzden tavır takınanlar var mı? bu arada dün bununla ilgili sorum sor niteliği taşımadığında kaldırılmış bakalım bugün de aynısı olacak mı?

0|0
20|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Klişe olacak ama çekemeyenler anten taktırsın boşver.

0|2
    0|0
  • Evet. ne yazdığıma bakılmadan eksileniyorum.

0|2
    1|0
  • Bilmem varsada fark etmedim önemsemiyorum engelleyenleride eksileyenleride

0|3
    0|0
    • Yazmayi unuttum onun bunun doldurusuna gelipte yazmayan cok beyinsiz var bunu fark ettim :D

• yok ama bana gıcık olan cok var onu biliyorum

0|2
    0|0
  • hep abd'nin oyunu bunlar

0|1
    0|0
  • Hiç sohbetim olmamış insanlar engelliyor , anlamıyorum

0|2
    0|0
  • Boşver,önemi yok kim eksilemiş napmış..

0|2
    1|1
    • önemi yok zaten ama ne gereği var ki?hiçbirini tanımam bilmem bir çoğunun sorusunu bile okumamışımdır.

• Eksileyince zevk alanlar var bence, gereği yok ama boşver..

• gelmiş seninkilerden biri ve eksilemiş seni

• Testis diyorlar bana hep :(

0|2
    0|0
  • Türk olmakla her zaman gurur duyarım yaramız yok ki gocunalım.Bunun için engelleyecekler varsa memnun olurum dengesizlerle muhatap olmamı engellemiş olurlar :)

0|1
    0|0
  • Hayır, yok. Ama gıcıklarım var bikaçtane şimdi gelirler :)

1|2
    3|2
  • Beni hiç tanımamalarına rağmen hakkımda tüm hayatımı eleştirecek kadar ön yargısı olan üyeler var .

1|2
    0|0
  • Bu yuzden engellicekseler buyursunlar herzaman gurur duydum turk olmakdan. ..

Soruna gelince beni engelleyen yok eksiliyen var ne icin eksiliyorlar anlamis degilim fazlasiyla can sıkıntısından olsa gerek

0|1
    0|0
    • ben de onu anlamıyorum işte,herhangi olumsuz veya abes bir yorum olmamasına rağmen bakıyorsun eksi kaynıyor ortalık.

• evet bugün çok yaşadım onlara burdan sevgiler ...:/

• yok direk bana sinir oldukları için eksileyenler var.çok objektif bakıyorlar olaya,hayranlarıyım farkında değiller:D

0|1
    0|0
  • Ne güzel işte sana uymayanları ister istemez ayıklıyorsun süzgeç gibisin.

0|1
    0|1
    • işin garibi hem gelip yorum yapıyorlar ardından hemen engelleyip yoruma cevap vermenin de önünü kesiyorlar bu kadar da korkaklar.

• Bu kadar önemsemenize gerek yok.İnandığınız gibi yaşayın.

0|1
    0|0
    • önemsediğimden değil ama laf söyleyip engelleyip kaçıyorlar cevap veremiyorsun veya hiç karşılaşmamış olmana rağmen engelliyorlar ve başkalarını da engellemesi için de kışkırtıyorlar.

• sorun orda zaten herhangi bir şeye yorum yapmadan vatandaş üye olur olmaz engelliyorum yazmış ne alakaysa

• Bilmem vardır bir derdi..

• Hangi embesiller yapıyo acaba

0|2
    0|0
  • oyle bırseyler karsılasmadm henuz sadece sapıkları engellıyrm onlarda hakedıyr

0|1
    0|0
  • olabilir.

0|1
    0|0
  • Beni de sevmiyorlar kenks boşver aldirma.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ya bende fark ettim tanımadığım birkaç kusi engellemiş beni

1|1
    0|0
  • O Bayrağın dalgalanmasından rahatsız olan okadar çok rahatsız olanlar varki çook eskilere dayanır o üyzden çok eksilenirsin dışlanırsın ama yılmak yok .. :)

0|1
    0|0
    • eksilesinler değil eksilemek sıfırla çarpsalar bile o bayrağı sevmekten vazgeçmem

• Pek lazımlardı sanki, boşver... Vatanseverlikten bahsedene Türklükten bahsedene faşist derler ve saldırırlar, bilmezler ki asıl faşistliği onlar yapıyor...

0|1
    0|0
    • Bir insanın vatanını sevmesi kimi ne ilgilendirir,Türklüğe ırkçılık olarak bakılıyorlar halbuki bilmiyorlar ki Türklük bir milliyettir,olmayan milliyetlerin ırkçılığını yapınca adı özgürlük ama Türklüğü savununca ya faşist ya ırkçı oluyorsun.

• Valla ben artık kabul ettim, benim her kesimden arkadaşlarım var sol görüşlüler Faşist der Irkçı der sağ görüşlülerde Sosyalist Kominist der. Ben kendimi biliyorumya boşver gerisini, pekte tın :)

Aynen dediğin gibi %99.9.9 katılıyorum

• Bu ülkeyi geç dünyada Türke tavır takınanın sonu iyi olmamıştır. Dünyada bir Türk olmaktan gurur Türkiyede ise Türk olmaktan onur duyuyorum!

0|2
    1|0
  • Var burada entel isimlerle iyi çocuk rolleri çeken faşistler. Beni sırf inancımdan dolayı engelleyenlerin sayısı oldukça fazla. İyi oluyor ama. Çoluk-çocukla uğraşacak değilim !

0|2
    0|1
  • Kansızlar yapıyor onları bende şahit oldum 1-2 sefer takma

0|2
    0|0
  • Açıkçası hiç öyle birşey düşünmedim. Eksileyen var mı onu da bilmiyorum. Çünkü bakmıyorum. Kİm eksi vermiş kim vermemiş.

Yazıp çıkıyorum.

0|1
    0|0
    • bazen dikkat çekiyor hiçbir olumsuz şey yazmamış olmanıza rağmen eksiler yağıyor dolu gibi

• Bilmiyorum benim pek dikkatimi çekmedi. Ama olur mu olur.

Çok umrumda mı hayır :) Gittiği yere kadar

• sanmam yahu insanın ismine bakılıp eksilenirmi:)

cok sacma:) begenmiyordur fikrini felan öyle yani

0|1
    0|0
    • yok direk engellediğini söyleyip başkalarına da engellemeleri yönünde tavsiyede bulunuyor.

• bilmem ben dek gelmedim

ama engellediklerim var tabiki

• evet var bir kac tane bazisida laf söyleyip engelliyor. Olum engelleyenler dinleyin realde sizi yakalarsam eşşek sudan gelene kadar dövmessem

0|1
    0|0
  • olmami hiç dolusuyla...:D

0|1
    0|0
  • Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz.

0|1
    0|1
    • zaten dünyanın bizi sevmemesinin sebebi bunlar boyun eğmeyen milletiz biz.

• Boyun eğmeyenler türkler olunca gayet güzel ama olmayınca terörist çifte standart.

• Hanfendi onlar neden böyle yapıyor anlamıyorsun , eğer terör olmasaydı türkiye göklerdeydi şimdi sırf gelişmemize izin vermemek için bunları şekerle kandırıp üzerimize saldılar bazı salaklarda hayla kökencilik yapıyor beraber kardeşce yaşayalım . Asıl ayrımcılığı onlar yapıyor emin ol

• var öyle pezowengler :D

0|1
    0|0
  • olabilir de olmayabilir de. pek sanmıyorum ama

0|1
    0|0
    • bir yere yorum yazmış bu tiptekileri engelliyorum başta bunu diye isimden başka hiçbirşey yok ortada.

• sende buna taktın. engellesinler boşver.

0|1
    0|0
    • önemli değil tabiki ama dediğim gibi yorum yapıp ardından engelleyip cevabını verme fırsatını da çalıyorlar.ve sen cevap verememiş konuma düşüyorsun.

• evet o kötü ya. seviyesizler işte.

• biraz da beni eksileyin canlarım :(

0|1
    0|1
Yükleniyor...