Babasını kaybedenler veya yakınınızın babasını kaybetmesi

yanınızda biri kendi babasından bahsettiğinde kötü oluyo musunuz? 1 sene geçse mesela. nasıl davranmalıyım onun yanında?

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinizin başı sağolsun bunu söyleme gereği hissettim. cevaplarınız için de teşekkürler.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim babam ben çok küçükken vefat ettiği için problem olmuyor çünkü aklmda kalan hayal gibi birşey onuda tam kestiremiyorsun rüyamı yoksa gerçekmi olduğunu . Birşeyler yaşamadığın için buz gibi oluyorsun tepki veremiyorsun

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eski sevgilim küçük yaşta kaybetmişti babasını, yoklugu her zaman etkilemiştir onu, ona tabiki bir babanın verebileceği sıcaklığı veremezsin ama herşeyiyle kabul eden bir dost, onu en iyi anlayan kişi olarak bu durumuna olumlu yönde etki edebilirsin.

1|0
    0|0
  • evet ben de biri anneyle ilgili birşey söylediğinden çok kötü oluyorum,annemi kaybetmiş olmam çok zoruma gidiyor.Anne veya babası vefat eden tüm üyelerin anne babasına Allahtan rahmet diliyorum bu arada.

2|0
    0|0
  • ben babamı kaybettim

3|0
    0|0
  • Gözümün önünde öldü. ben hiç konuşmasını istemem. konuşmayın arkadaş kendi babanız hakkında konuşun etkilenmiyorum. ama bizi katmayın

2|0
    1|0
  • ben aştım .

2|0
    1|0
  • 2 yaşında kaybettim

sorun yok hayat devam ediyor

tabi özlüyorum bu arada

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet üzülüyorum tabi

2|0
    1|0
  • Erkek arkadasım gecen sene babasını kaybettı baba kelımesını kullanma babandan bahsetme yıllarda gecse hassas oluyorlar babalar gununde babama hedıye aldım dedım bır an cıktı agzımdan oturdu agladı kotu bır durum dıkkatlı davranmalısın

2|0
    0|0
  • Arkadasim babasini kaybedeli bir yil olmadi daha. Yaninda babamdan bahsetmiyorum. Baba dendiginde nasil üzüldügünü gözlerinden anlayabiliyorum. Onun yaninda babanla cok icli disli olma.

2|0
    1|0
  • Baba değil ama annesinden konuştuğunda biri durgunlaşıyorum. Konuşma,açma o konuyu..

2|0
    1|0
  • Baba konusunu pek açma .

2|0
    1|0
Yükleniyor...