Arkadaşı sevgilin öldü diyor gerçek olma ihtimali var mı ?

Arkadaşı mesaj attı öldüğüne dair.Kalbinde leke falan vardı kanseri yenmişti.Başka şehirlerdeyiz başkasından haber de alamam doğru mu değil mi diye.Arıyorum açan yok.Şaka falansa bu çok fena olur ki şaka mıdır sizce ? Şakadır diye şartlandırdım kendimi şaka değilse ne yapıcam onsuz bilmiyorum

Güncellemeler:
şakaymış.ne yapayım şimdi ben ? gerçekten öldürmek yakışır bu durumda

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• böyle şeylerin şakası olmaz... sen şaka diyerek olayı bilinçaltında bastırıyorsun sadece... doğruyu öğren ve bişey yapman gerekiyorsa yap, yoksa ilerde travmatik şeyler yaşayabilirsin...

1|0
    0|0
  • başın sağolsun. bunun şakası olmaz

1|0
    0|0
  • Sen şaka oldugunu söyleyerek zaten benim içimde onu öldürdün.

Aynen bunu yaz .) Arkadaşına yaptırmıştır muhtemelen, böyle şaka olmaz.

0|0
    0|0
  • şakadır o pis bir şaka..

0|0
    0|0
  • şakadır merak etme. Bana da bir kez bu tarz bir şaka yapmışlardı

0|0
    0|0
  • klasik şaka :D taşkala yap

0|0
    0|0
  • Burda çözüm arayacağına ulaşmaya çalışsana başka yakının ölse burda alıcaksın soluğu

0|0
    0|0
  • kötü şaka o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Arkadasini arayip sesli konussana.

1|0
    0|0
  • Böyle bir şaka yapacak kadar karaktersiz.bi sevgilin mi var?

1|0
    0|1
  • Sevgilinle aranız kötü müydü? Yurtta kaldığım dönemlerde rastladım böyle salak şakalara. Kızları ağlatıp sonra bir şekilde barışma yolu mudur nedir.

Umarım şakadır...

0|0
    0|1
  • böyle bir durumda buraya soru sormak nerden aklına geldi ? öyle şeyin şakasımı olur

0|1
    0|0
  • onsuz da yapılır merak etme...

0|0
    0|2
  • bende eski nisanlımın acı haberini mesaj ile almıstım ortak bir arkadasımızdan inanasım gelmemişti saka sanmıstım gercek olamazdı ne hastalık ne birsey iş kazasında vefat etmiş aklıma geldi simdi :( biliyorum duymadan inanmak zor yakıstıramazsın ölümü sevdigine içini kemirir konusabilecegin ortak kim varsa ulasmaya calıs insallah kötü berbat bir sakadır ama degilse basın sagolsun :(

0|0
    0|0
  • Lisedeyken bi'arkadasım bana saka yapmıstı böyle ama ozaman lisedeydik yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...