Neden bizde böyle oluyor?

kızlar bilir her ayın belli gününde oldugumuz o malum durum sebebiyle hayatımız felç olur yani enazından benim öyle oluyor 3gün hayattan kopuyorum ve feci halde bir karın agrım oluyor genelde acile gidiyorum. neyse bugünde karın agrısıyla yatıyorum sıcak su faln yaptım babamla tlfnda konuşuyoruz dedigi şey ''orkid reklamlarındaki kızlar fink fink koşuyo atlıyo senin neden böyle oluyor'' bian durdum düşündüm gerçektende haklıydı:) ''onlar reklam kokan hareket baba dedim, gerçegi yansıtmıyor'' babamın bu yorumu olaya bakış açımı degiştirdi hakkat yaa onlar neden memnun hayatlarındanda biz böyle agrı çekiyoruz?

0|0
26|24

En İyi Kız Görüşü

• Orkid Reklamlarında bizim gibi ağrıdan inleyemezler ki kanka :D

2|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 24

• babayla orkid muhabbeti mi olur yaw devir değişmiş hakketen :/

7|2
    2|0
  • Aaayy bu orkid çok iyi

Ayy belim belimm, bu orkid çok ince

İyi emici kuvveti var ,ooofff karnım

Hemde fiyatıda uygun, Majizik getiriiiiinn !

4|0
    0|1
  • Bi hafta öncesi,bi hfta kendisi,bi hafta sonrası biri şunlara ayın 4 hafta olduğunu söylesin.Hesaba göre sen Şubat yoksun. Utanmasanız siz olun diyeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Her Regl Olduğunuzda Olgunlaşmış ve günlerce bir sperm gelsede bana girse diye beklemiş beklemiş, beklemekten helak olmuş çürümeye başlamış, Rahim babada yetti artık kalk ordan demiş ve ay sonu kovmuş onu evinden. Oda Gider ayak babasınada kızarak eve vereceğim zarar kârdır deyip evi darma duman etmiş kapıya gidene kadar.

İşte o ağrılar ondan. O yumurta yüzünden hep. :DD

Merak etme Menopoza girince artık ağrı mağrı kalmaz çünkü rahim baba yumurta yapmayı bırakacak emekli olacak, ikramiyesiylede Moskovada tatile çıkacak :DDDDD

Anlatabildim mi tatlım?

0|0
    0|0
  • Reklamdaki kızların, ''öpeyim de geçsin...'' diyenleri vardır belki de, kimbilir... (Bob Ross tadı... :D)

Buradaki ''öpme''yi duygusal destek anlamında kullandım, yanlış anlaşılmak istemem, kızlars... :)

0|0
    0|0
  • Gerçekler acıdır ve kimse gerçeği göstermez :)

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim kızlar malum günlerinde beyaz pantolonla koltuğun kolçağının sivri köşesine otururlar. Biz reklamlardan böyle gördük,yalan mıydı :(

0|0
    0|0
  • orkid reklamındaki kızlar da senin gibi acı çektiğinde, coca cola reklamında da mutlu aile tabloları yerine geğiren adamlar gördüğümüz zaman reklamlara güvenebiliriz :)

valla işiniz zor Allah yardımcınız olsun.

1|0
    0|0
  • ben de orkid reklamındaki kızların uzaylı olduğunu düşünüyorum. Malum yerlerinden akan mavi sıvının başka açıklaması yok.

0|0
    0|0
  • Eski kiz arkadasim sadece ilk gun agri cekiyordu .. oda browni intense yiyene kadar:) bir anda agri flan kalmiyordu :) seninki cok abarti.. cinsel birliktelik yasiyormusun ? Duzenli vaginal iliski adet sancisinin bir numarali ilaci diyorlar

0|0
    3|0
  • yazık size gerçekten ya:(

1|0
    0|0
  • Olabiliyor ya öyle internete baktın mı bitkisel bazı karışımlar var o günü daha rahat geçirebilmeniz için

0|0
    0|0
  • Demekki öyle gerekiyor. Bu sayede kan temizleniyormus gibi şeyler herşey sağlığınız için

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • başa gelen çekilir

0|0
    0|0
  • didi reklamını izleyin sizde :D

0|0
    0|0
  • inan bende cok düşünüyorum bunu

0|0
    0|0
  • onlar kimler yahu, reklam kızları mı

0|0
    0|0
  • Belkide psikolojiktir hanım efendi

0|0
    0|0
  • çünkü biz sizden üstünüz yaratılış olarak ne işimiz olur böyle acılarla

0|0
    4|0
  • fake onlar panpa geçmiş olsun:)

0|0
    0|0
  • Harbiden babayla konuşmaya bak .. bune be :D

o günler seni mutlu edecek şeyleri daha çok yaşasan iyi olur heralde

2|0
    1|0
  • lilithin evrim teorisi gibi olmuş bu soru

0|0
    0|0
  • doktora sormak gerek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• o reklamlara bakarsak kızlar mavi çiş pembe kaka yapıyorlar :D

2|5
    0|1
  • Kadın doğumcu da tahlil yaptırdın mı veya bir kontrol? Kist olabilir,her ihtimale karşı bu kadar sancı çekmen biraz fazla..

Gerçi en hafif ağrı başkasının ağrısıdır ve gene neren ağrıyor ise canın orandadır :)

Bunun için polikinlerde veya Aile hekimlerinde sancıyı azaltacak iğne yapıyorlar denemen de fayda var.

O reklamlara gelince,olayın aslını görmemiş ya da bilmeyenlere tamamen hatalı şekilde anlatan, olayı sevdirme kaygısı taşıyan bayanlardır bunlar.

"Benim kullandığımı kullanırsanız siz de benim gibi bööle mutlu olursunuz"

mesajı aşılamaya çalışırlar. fakat elbette kimsenin umurunda değildir bunlar. :))

0|0
    0|0
  • Ben de o kadar sancı çekmiyorm. Sadece ilk gün bel ağrısı sonrası çok rahat ve kolay. Ha birde şu agresif sınırlı olma durumu da var tabii. Insanların normal hareketlerine bile sinir olduğm oluyo. Şu reklamlara gelince de , orda ki kızlar hasta olsa zaten oynayamazlar :D :D bari hastalıklı birini oynatsınlarda o zaman görürüm fink fink gezmeyi :D

0|0
    0|0
  • o değil de sen bu durumu babanla rahat rahat nasıl konuşabiliyorsun?

2|2
    0|1
    • Nolucak ben kendi kızımla rahat rahat konusuyurum ne var bunda

• bence sende anormallik var o derece de olmamalı

0|0
    0|1
  • Ne cektigimi ben bilirim kadinn dogumun yolunu az asindirmadim. Ama tam olarak gecmesede hafifletmek mumkun gittin mi hic kadin doguma ?

1|0
    0|1
  • ben her donemde agrı sızı cekmıyorum açıkçası yılda 1-2 kere fılan kıwranıyorum ondada nefes almak bıle işkence oluyor.. ayrıca duzenli cınsel birliktelikle de alakası yok sancıların.. o 1-2 donemın harıcındede o donemlrde maça bile çıkıyordum eskıden..

0|0
    0|1
  • Kist mi var

Bu kadar agri olmasi anormal

0|0
    0|1
  • Sen regl gununu babanlam konusuon bari burda anlatma ya ayp diye bisey var

4|0
    5|2
    • alakalay bak. asıl ayıp senin böyle düşünmen babası sonuçta o :)

• Ben neden utancakmisim ya babasiyla onu konusan oyle bir duurumuda anlatir artik valla biz babamizla oyle seyler konsmadik ben cahlmi kaldim ne

• Bencede haklısın benim kızım kendi bana anlatıyor bende her dediğini yapıyorum malum gününde

• Çünkü o "reklam"

2|0
    0|1
  • Düzenli ilişkiye girenlerde ağrı az oluyormuş, hatta olmuyormuş bile.

1|1
    0|1
  • Onlar reglken çekilmiyor reklamlar da ondan

Gerçi ben de reglken hiç böyle bir sorun yaşamıyorum. Regl öncesi bir iki gün ağrı oluyor, ilk günlerde karın ağrılarım oluyor. Fink fink koşarım yani her türlü.

0|0
    0|1
  • en iyisi molped canım tam oturuyor çamaşıra.

0|0
    0|0
  • regl dönemmde kmse yanıma yaklaşmaz benmde çok ağrım oluyr ve inanılmaz agresif oluyorum(:

0|0
    0|1
  • Bende çekmiyorum fink fink koşup atlıyorum .

1|0
    1|1
  • valla ben de onlar gibi fink fink koşoyorum :D bünyeyle ilgili bir şey kişiden kişiye değişiyor

0|0
    0|1
  • tatlım bende de o kadar ağrı olmuyor... seninki hakkatten anormal. bence doktora görünn.

0|0
    0|1
  • ben basket bile oynuyordum eskıden ama sımdı biraz agrı oluyo ilk gun

0|0
    0|1
  • o nasıl bir baba yaw .:/ilgnç gerçekten

1|0
    3|2
  • Benimde çok ağrım oluyor ama işin garibi adet sancısı soruna 23 kız 22 erkek cevap vermiş ne oldu erkekler sizindemi adet sırasında karnınız ağrıyo size de ped markası önereyim mi ?

1|0
    0|1
  • sen babanla bunlarımı konuşuyosun ? :O ben hayatta babama hastayım diyemem ohaaa

0|0
    1|1
  • ben de adetliyken koşarım...hiç sancım olmaz

0|0
    0|1
  • Sen ağır yaşıyosun demek ki bünyeye göre değişir , ben de o reklamdakiler gibiyim :)

0|0
    0|1
  • Orkid yiyosa ağrıyı kesici ped yapsın-_- ben hiç mutlu olamıyorum niyeyse

0|0
    0|1
  • Babanla orkid reklamı hakkında mı konuşuyorsun ?

4|0
    1|3
Yükleniyor...