Eşimle tartıştık. Çok üzgünüm:(

İyi geceler, eşimle ciddi bir tartışma yaşadık. Karakterlerimiz biraz farklı. O direk içinden geleni söyler, bense tartar öyle derim kırgınlık olmasın diye.

Beni sevdiğinden emin olsam da bu iki zıt karakterde oluşumuz beni çok yıprattı:( Şu an yanımda olmasını istemediğimden evde değil. Ben o kadar kızgındım ki arabada kalmasını gelirse gideceğimi söyledim. Ben sakin eşim ise çabuk sinirlenen biri. Artık taşıyamayacağımı düşünüyorum. Bütün gece mesaj çekti seni seviyorum diye her ikimizde ağlıyoruz ama sevgi yeterli değil tek başına. Ben ayrılmaya kararlıyım fakat o oralı değil. Ne yapayım sevgili üyeler aklım durdu:(

Yardımlarınıza ihtiyacım var.

Güncellemeler:
Anneme söylediği bir sözden yola çıkarak tartıştık. Bende kaldıramadım ve bitirelim dedim. Misafirliğe gidecektik eşimle. Annemde ''geç kalmayın erken gelin'' demişti. (Annemlerdeydik yatılı iftar dolayısıyla) Eşimde; ''bırak ona da ben karar vereyim'' dedi. Oldukça kalabalık bir ortamda bozdu annemi. Ki annem karışmaz hiç ikimizin kararlarına. Böyle kırıcı konuşmasına gerek yoktu hiç. Bende eve geldim ve ayrılalım dedim:(
Bu ikinci güncellemem.Kusura bakmayın belki biraz rahatsız edici bir durum.Bir daha da güncellemem

son mesajı;''şu an sen çok üzgünsün,yemekte yemezsin.Söz veriyorum yanına hiç uğramam. Mutfakta yemek,çay hazırlar giderim.Seslenirim hazır olunca.Aç kalma.Oruç tutarsın bu halinle biliyorum.En azından bir şeyler ye.Bana güven sen gel demeden yanına uğramam,giderim tekrar. Seni seviyorum meleğim.Ben bazen düşünmeden konuşuyorum.Sen benim şansımsın bu yönümü de senden sonra değiştirmeye çalıştım''

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• İyi geceler muhterem

Yine kocanın başını dırdır ederek yedin değil mi.

Dur bir analiz edelim yazılarını

Aman kardeş dur, ortalıkta yeteri kadar dul tavuk var zaten

Sakın boşanmayın sakın, asrın hatasını yaparsın, katiyen aklından geçirme

Size tavsiyem; eşine söyle "Mümkündür" demeyi öğrensin;

Sen de kendine "Tamam beyim" demeyi öğren

Cırcır böcekleri gibi adama diklenme.

O senin beyindir. Ona itaatkar ol. Ona karşı gelme, alttan al

Yeri gelince susmayı bil. O konuşur sen konuşur, olur sonra aile kokuşur

Sen akıllı bir kızsın, yuvanı kargalara yem etmeyecek kadar

Haydi bakıyım şimi gidi ikiniz de kendinizi Rabbınıza adayın

Boş beleş yaşıyorsunuz ondan sonra at kestanesi gibi birbirinizi yiyorsunuz

Haydi bakıyım

0|0
    0|0
    • iyi niyetiniz için teşekkürler. Ama kırılınca kalp kolay düzelemiyor işte...

• Zamanla o da olur, e hadi hala dışarıda mı adam ?

Çağırsana onu!

• evet. biraz hatasını anlasın. hep ılımlı olmakta iyi olmuyormuş onu anladım.

Erkekler Ne Diyor 16

• Kendini lafını tartan kaşısındakini kırmayan, sakin biri olarak tanımlamışsın.Eşinide ağzına geleni söyleyen, çabuk sinirlenen biri olarak.Bence ortada bir yanlış var, eşini bilmem ama sen pek anlattığın gibi bir insan değilsen hatalarını kabul edip bir oturup konuşunsanız iyi olur gibime geliyor.Ama bu sizin ilişkiniz sadece 1 olaydan yorum yapmak mantıksız eğer mutlu değilseniz ortada kalacak bir çocuk yoksa anlaşıp boşanabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • hayır dediğim gibiyim, eşim düşündüğünü söyler direk. Kırıcı olabiliyor bazen. İyi niyetli olduğunu bilsem de yıpratıcı oluyor bu fevriliği.

• Güncellemeyi okudum durum sıkıntılı peki eşin bu özelliğini değiştirmek için hiç çabalamıyor mu?

• Bu değişmiş hali. Ailesi oldukça fevri. Ben ise sakin, uyumlu bir ailede yetiştim. İki ucuz anlayacağınız...

• Sakinsin ve eve gelmemesin ,gelirse evden ayrılacağını söylüyorsun..

Eğer sen sakinsen, bişey demiyorum ya

0|0
    0|0
    • şu an sakin değilim tabi ki. Sakin oluşum bu hale getirdi belki de. İçine at at bir yerde patlıyorsunuz...

• ne diyeyim peki?

• Birşey deme , ayrılalım da deme..Biraz tepkini göster ama abartmadan.Gerçi mesajı okudum güncellemeni yani pişman olduğunu düşünüyorum.

• Bu tartışma sadece kısa süren bir zamanda olmuş ise aniden karar vermemek gerekir. tabi sizin sorununuzun altında başka nedenler yatıyorki tartışma tuzu bibderi olmuş

0|0
    0|0
    • Annenden özür diler belkide gönlünü alır yeterli olurmu peki senin için ?

• evet birikim elbette...

• Ramazan hoşgörü ayıdır ramazan hürmetine biraz ılımlı olabilirsin.. :)

• Karşına ak konuş bence bu tavırların ikimizi de yıpratıyor diye böyle kavga ile ayrılmak iyi olmaz bence.

0|0
    0|0
    • kaç kez konuştum ama huy kısmen değişse de ben daha sakin olmasını istiyorum benim gibi. O ise gergin genel haliyle:( ''Kendin gibi biri ile evlen Kaldıramıyorum seni'' dedim. Bu seferde sen beni yonttun, benim gibi sinirli biri ile bir saniye yapamam '' diyor. Arabada eve gelirsen giderim dedim. mesaj atıp duruyor:(

• Babamda öyle insandır merhametli ama çok sinirli kişinin iyi niyetli olması sana zarar vermeyeceği anlamına gelmez.Profesyonel yardım almalı eşin sadece sana değil hayatında herkese fevri davranmaması gerektiğini sinirini açığa çıkarmamayı iç huzuru bulması gerektiğini anlatmalısın.Herkeste az ya da çok sinir vardır ama çevresini kırmadan halleder çoğu kişi bunu tatlı dille :)

• normalde baktığında bana gözleri dolar, merhametlidir ama aynı zamanda böyle kırıcıda. İki uç durum nasıl bir arada olur anlamış değilim. Ailesi dominant ama o istese bunlardan soyutlanabilir bence. Aslında nispeten onlara göre daha dikkatli ama yine de ben istiyorum ki kırıcı olmasın. Sakin olsa hiç bir sorunumuz olmayacak. Ütüsünü bile kendisi yapar bana kıyamaz çoğunlukla. Ama bunlar inanın hiç önemli değil. Kalp kırıldımı hiç bir şey telafi edemiyor. İsterse bir kamyon gül döksün ayaklarıma

• asıl sende sorun var bence erkek sever çok sever ama bağırıp sinerlenme sebebi sahiplenme duygusunun fazlalığıdır sana zarar gelmesşnden laf gelmesinden bir çok şeyden çekiniyodur emin ol çok sevdiğinden kızar bazen erkekler üzerde döverde ama ne varki sonradan yatışıp kedi köpek olurlar doğanın kanunu bu kadın kısmı birazda yutmayı bilmeli bunu klabullenmeli al onu kedicik gibi bağrına bas akıllandır bence :)

0|0
    0|0
  • İnsanlar En Sevinçli Ve En Sinirli Anlarında Hayatlarını Değiştirecek Kararlar Verirler.

0|0
    0|0
  • zaman zaman evli kadınlarla cok oturup konusuoruz.Biz erkekler olarak evlenince gercekten cok vasat oluyoruz

0|0
    0|0
    • sevmese anlarım ama hem sevip hem de biraz dikkat etmek çok mu zor?

• ezmek için demedim.Neyse...bence birçok şey kırılmış artık..

• bende öyle dediğinizi düşünmedim zaten.

• Ramazan Ramazan neyin Kavgası bu yahu ... ?

Sizin tatile İhtayacınız var bende ?

Kafa Dinleyin az ..

0|0
    0|0
  • yaptığın saçmalık önce bunun farkına var bütün herkesin aynı olduğunu düşünsene herkes aynı düşünüyor aynı şeyi yapıyor ne kadarda sıkıcı olurdu demi o seni seviyor onun kötülüğüde iyiliğide dilinde onu kabullen yuvanı yıkma

0|0
    0|0
  • Seviyo adam seni sanki ailenin evi daha rahat bir süre aynı evde 2 Yabancıyi oynayn alkol icmemis kumar oynamamis aldatmamis ..

0|0
    0|0
  • bence bazı şeyleri içinde tutman ani tepki vermene sebep olmuş. haklısın ama ayrılık çok fazla gelir bu olaya. geçmişteki olanların hepsinin birleşmesiyle ayrılmak istemişsin. iyi düşün.

0|0
    0|1
    • ilk başta beni sakinleştirmek için ''tamam, bu kadar üzülüyorsan seni sevdiğim için, daha fazla üzülmemen için bunu da kabullenirim'' dedi. Ama sonra olmaz dedi.

• bir süre ayrılcakmış gibi yap yüz verme ve sürekli hatalarını yüzüne vur anlayana kadar. ama bunun sonunda ayrılmak zorunda da kalabilirsin. bu tip insanları bazı şeyleri görebilmeleri için büyük şoklar yaşaması gerekir, seni kaybettiğini düşünmesi işe yarayabilir belki.

• daha öncede buna benzer bir olay yaşamıştık. Kendisi hukukçu zaten süreci başlat dedim boşamak için. ''Seni seviyorum'' deyip sarıldı bir saat boyunca bırakmadı. Normalde merhametli biri ama böyle düşünmeden konuşmaları yok mu kaldıramıyorum. Ailesi oldukça sert yapılı annesi dominant babası fevri. Genetik midir nedir? Bense tersi sakin yapılıyım. Şu an çok sinirliyim ama koptum .

• su sevap ayında küs kalıpta daha fazla günah kazanmayın barışın derim

0|0
    0|0
  • özür diler annenden olur biter çok abartmışsın

0|0
    0|0
    • diledi ama ben hep tetikte mi yaşayacağım acaba ne zaman ne der diye?

• telefonu kıracağım nerdeyse. birde yemek ye aç kalma sahurda diye mesaj çekiyor.

• beni ve yaşımı aşar nasibimi almadan susayım :)

• Sonuç ne peki tepksi ne oldu

0|0
    0|0
  • ben ne zaman mutsuz evli kadın görsem üzülüyorum gercekten :(

0|0
    0|0
  • Valla ben olsam , kolundan tutar atardım.

Kimi , kimin evinden kovuyorsun.

0|0
    0|0
    • kovmak nerden çıktı? Ben gideyim dedim. O dedi ben giderim sen yeter ki evden ayrılma arabada kalırım gerekirse diye. Bilmeden yorum yapmayın lütfen.

Kızlar Ne Diyor 3

• onu öyle kabullen. ayrı yatmayın çağır gelsin

0|1
    0|0
    • o kadar üzgünüm ki...:( Seviyorum da ama kaldıramıyorum bir yerde de.

• çok sinirliyim şu an. gelmesin.

• deme öyle

• kaç yıllık evlilik?

0|0
    0|0
  • zaten hep böyle olaylarda erkek mesaj ceker seni seviyrum aglyruz falan.:)))gece kavga var sinirden nete girdin heralde:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...