Ailemle sevgilim arasında kaldım, ailem seni evden atarız diyor. Ne yapmalıyım?

Arkdsslar 18 yaşındayım sevgilimde 19 yaşında. İlişkimiz daha 2 ay fakat 2 ayda sevgilim bana en ufak bir saygısızlıkta bulunmadı ailemede öyle. Çocuk komşumuzun oglu ve ailem ilişkimizi ögrenince üzerimde çok fena baskı kurmaya başladı çok bunaldım. Ayrıldgmzı söyledim fakat dayanamadım yine söledim cıktıgımızı. Ve tepkileri aynı 25 yaşında olsan neyse ama daha kücüksün diyorlr. Bizde sevgilimle 22 de evlenmeyi düşünüyoruz simdi degil tabikide. Fakat ailem çok karşı çıkıyor çocuguda seviyorlar oysaki ama bidaha duyarsak kendini kapının önünde bulursun diye tehdit ettiler:( Ne yapmalıyım sizce? Sevgilime söylüyorum sabredicez bikaç yıl daha falan diyor ve onla çok mutluyum. beni sevdigini iliklerime kadar hissediyorum ne yapmalıyım sizce? daha garibi sevgilimle cinsel anlamda hiçbişe yaşamadıgım halde ailem olayı namus meselesi haline getirdi cocugun ailesylede konusmuyorlar.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Aileni ve düşüncelerini her zaman dikkate al .bazen aşık olunca bizler her şeyi göremeyebiliriz.

0|0
    0|0
  • adınız çıkmasın diyedir komşu komşuda olmaz ama bunu gizli tutun sonradan söyleyin bir 20 21 olun bvence

0|0
    0|0
  • Evliligi dusunmek icin cok erken degil mi. Bir birbirinizi seviyorsanız gizli gizli yaaayin askinizi. Bence evliliği cok onplanda tutmayin ileride karariniz değişebilir

0|0
    0|0
  • tabiki ailen haklı

18yasındasın ve daha 2 aylık ilişki diyorsun

hergun okumuyormusun 2 sene 3 sene 6 sene ilişkim bitti diyen bir surukişi yazıyorlar burda?

yine seversen sev ama ailenin dediğini yap sen

0|0
    0|0
  • sevgili herzaman bulunan bişey ama aile bir tanedir başka yoktur.

0|0
    0|0
    • sevgili herzmn bulunur tbkide ama gerçekten seven ve sevdigimiz birini nasl blucaZ?

• fakat ailemin geçerli sebebide yok cocugun mezhebi farklı diye sadece

• ne mezhebi dini mezhep mi?

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin annenin ilk sevgilisi 25 yaşında mı olmuş? hem kapıya koysalar kaç yazar evlenirsin napcan. bırak blöf yapıyorlar.

0|0
    0|0
    • 17 ysında evlenmis Onların zamanında herkesin böyle oldugunu söylüyor

• aynen öyle. Birde sanki cocuk namusuma leke sürmüs gibi davranıyorlar basımızı önümüze egdirdin diyorlar oysa hicbirsey yapmadı cocuk bana :(

• ya ne başları varmış arkadaş. o*luk mu yaptım kendinize gelin de annene. hiç de aldırma. bunlar tribe girmiş sadece.

• ne biçim aile ya

0|0
    0|0
  • Çok da erken hayal kurmaya başlama bence. Daha 2 aydır birlikteymişsiniz ileriyi planlamak için çok erken. Ki madem o geleceğim olacak diyorsun, ailen birkaç yıl bilmese de olur. Sonuçta yaşını sorun ediyorlar. Uygun yaşa gelene kadar saklayabilirsin.

0|0
    0|0
    • sadece yaş degil sorun ettkleri cocugun mezhebı bızmkınden farklı dıye cocuga önyargılı yaklasıyorlar evlensek bigünde kapının onune koyarmş bni böyle dşnyolr.

• aileside biliyor onun aileside cocukta mezhep farklılıgını sorun etmıyorlar ama

• Ailen sadece seni yönlendirebilir ama hayat senin hayatın. Kiminle mutlu olacağını onlar değil sen bilirsin. Eğer hem kendi hislerinden hem sevgilinden eminsen bir süre ailenden gizli yaşayabilirsin bence. Birkaç yıl sonra ciddi olduğunu belirtirsin. Fakat 2 ay bunlara karar vermek için yeterli bir süre değil.

• 2 ay olmuş daha . bir zahmet bu kadarcık süredede saygısız davranmasın . Aileni seç derim ilerde daha çok zorlanırsın .

0|0
    0|0
  • ailecek tuhafsınız hissine kapıldım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...