Discovery izleyenler, kadın doğumcular, anneler?

Bebeğin dünyaya gelişi nasıl oluyor, daha doğrusu ayakları mı önce dışarı çıkıyor yoksa başı mı?

Güncellemeler:
bir sohbet esnasında birisi makatı önce çıkar demişti de, bedeni katlanmış gibi olur demişti

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• niye merak ettin bunu? önce baş olur. ama benim ayaklar gelmiş :D ondan her işi ters yaptığım söylenir :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• başı

.

0|0
    0|0
  • Kafası tabiki

0|0
    0|0
  • Eğer ayakları önce dışarı çıksaydı anneyle bebek pert olurdu biraz kafayı çalıştır.

0|0
    0|0
  • buzağı mı da önce ayaklar çıkacak hayret bir şey

0|0
    0|0
  • önce kafası çıkar.ayak çıkmaya gelirse sezaryen olur.

0|0
    0|0
  • kafası ilk önce çıkıyor

0|0
    0|0
  • Başı çıkar

0|0
    0|0
  • Önce kafası cikar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben direk ameliyata girmiştim bir kere, önce başı çıkıyor. sonra anne karnına bastırarak geri kalanını çıkartıyorlar.

0|0
    0|0
  • Senin kafa içeride kalmış.

1|1
    0|0
    • gece vakti adamın moralini bozma kaybol hayatında kaç kere şahit oldun, ben hiç görmedim

• ahahaha çok iyiydi :D

• siz böyle oruç tutuyorsanız hiç tutmayın

• ilk önce baş çıkar

0|0
    0|0
  • Hayata kafam girsin anladın sanırım

0|0
    0|0
  • lepold manevraları ultrason vs bakılır önce başı geliyorsa sorun yok normal doğuma devam eğer ayaklar geliyorsa sezeryan yapılır

0|1
    0|0
    • arkadasım biraz empati kur adam demiş başımı önce gelir ayağı mı bu konuya o kadar uzak sen kalkıp lepold manevrası demişsin :D

• @emrealtan genel kültür amaçlı hacı ne bilim bana gayet normal geldiği için doğaçlama yazıyorum alıştık vizitlerde otu boku söylemeye :D

Yükleniyor...