Erkekler başarılı kızlarla birlikte olmaktan korkar mı?

Erkekler kendilerinden daha basarili bir kiz ile birlikte olmaktan cekinirler mi cekinirlerse neden? Ben basarili oldugum icin mi yalnizim. Her yas grubunda ayni sey gecerli mi? cok merak ediyorum.

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Başarılı kadınları çok severim. ... de çok konuşrlar. Kadın olarak bişey başardıklarında bunu destansı yaparlar ve buna inanırlar.asdfgh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• başarılı kadınlarla birlikte olmakta sorun yoktur kendinden emin kadın eşinede birşeyler katar her zaman

0|0
    0|0
  • başarılı değil kendinden üstün gördükleri kızların vee egemenliğini üstünde kuramayacağını düşündüğü kızlarla beraber olmak istemezler ztn tutuk kalırlar böyle kızların yanında 2 lafı bir araya getiremezler.. konuşamazlar

0|0
    0|0
  • basarı göreceli bir kavram ise sorunun cevabı1. basarın sana göre basarı o yuzden yanlı olmanın nedeni beceriksiz olman.. 2. 1. soru geçersiz olduguna göre bu sorunun da anlamı kalmıyor...

0|0
    0|0
    • Su an senin anladigin kendini begenmislik olur. Su sekilde dusun etrafindaki herkes bunu biliyor ve sana basarili oldugunu soyluyor. Buna dayanarak soyluyorum bu da beceriksizlik degildir.

• erkek bulamama olayına beceriksizlik dedim ben ama

• Bence çok iyi birşey sevdiğim insandan birşeyler öğrenmek, onun sayesinde kendimi geliştirmek çok hoş olurdu.

0|0
    0|0
  • Önemli olan benim başarım . Onu yatağa gömmeliyim :D Onun başarılı olup olmaması beni ilgilendirmez. Ben avcıyım niye korkayım ceylanlar korksun

0|0
    0|0
  • Basari onemlidir ya mesela sinavdan bir.gun oncecnot lazim olabilir .s

0|0
    0|0
  • Aksine başarılı olması beni mutlu eder.

0|0
    0|0
  • Çok başarılısında MIT mezunu musun ? Nedir bu başarı durumu ?

0|0
    1|0
  • Erkeğine göre değişir ürkeni vardır seveni vardır. Ürküten var ise ürkeni çoktur.

0|0
    0|0
  • Tek özelliğinin başarılı olduğunu düşünen kızlarla olmaktan korkarlar diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • yoo ben şahsen çekinmem

0|0
    0|0
  • hep istemsimdir basarılı bir kızla cıkmayı ama salak denk geldi hep

0|0
    0|0
  • başarılı kızlar bana göre değil.en azından derslerinde başarılı olanlar.

0|0
    0|0
  • bu özguvenle alakalı

0|0
    0|0
  • davul bile dengi dengine malesef

0|0
    0|0
  • evet korkar

cunki durmadan ben basarılımıyım diye soruyorlar

bi yerden sonra sıkıcı yahu

0|0
    0|0
  • cık.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir korku. bilakis zeki kızlar çekicidir

0|0
    0|0
  • bence aksine çok güzel bişey

0|0
    0|0
  • hayırlı akşamlar bacım. başarısız veya kendine güvensiz erkekler korkar.

0|0
    0|0
  • Bu doğru değil

0|0
    0|0
  • benim başarılı bir kız arkadaşıan ihtiyacım var..neden yalnızın...kıskandıkları için..aksine ben bayılırım..onun başarısını takdir etmek eğer benim sevgilimse gurur duyarım...ama yeter ki beni unutmasın başarı sağlıcam çok diye

0|0
    0|0
  • yooo benden başarılı olsun ne güzel olur :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendine güvenemediği için kıskanır. Bu korkmak değil; kendini ezik hisssetmektir.

0|0
    0|0
  • ezikse korkar.

0|0
    0|0
  • erkek merkek anlamam ben hoşlanırım asdasdas

0|0
    1|0
Yükleniyor...