Bir erkek neden hoşlandığı kişinin dışarı çıkarken fazla bakımlı olmasını istemez?

kendine güvensizlik değil mi bu durum bana çok saçma geliyor.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat çekmesin baskaları cok bakmasın diyedir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bi kadın yalnız erkeğine süslenmeli psikolojisi. Temelinde kıskançlık yatıyor. Ben de aslında bunu destekliyorum. Belki saçma gelebilir ama bir erkeğin çok sevdiğini burdan anlayabilirsiniz. Bi nevi sahiplenme, koruma içgüdüsü gibi bir şey.

0|1
    0|0
  • Ehhh...aslinda cok acik ve net. Seni baskalarindan kiskanyor olmasin. Yani süslenip püslenirsen ehh halyile yoldan gelen geden sana bakcak ve ben erkek arkadasin olarak buna izin vermek istemem

0|0
    0|0
  • hayırlı akşamlar bacım. aksine bakımlı olmasını isterim. başkaları çüküme bile değil çünkü isteyen bakabilir. yolda gördükleri kediye de bakıyorlar onu kim koruyacak öyleyse :/

1|0
    0|0
  • dışardakilerin sevdiği kıza bakmaması için tabiki. bir erkek gerçekten seviyorsa yanındaki kıza baktırmaz , bakılmasından hoşlanmaz. giyimine falan karışır, açık saçık giydirmez falan filan işte

0|0
    0|0
  • seven kıskanır dostum :)

0|0
    0|0
  • Kendiside bakimli olmak zorundada ondan guvensizlikle alakasi yok.. boyle daha iyi

0|0
    0|0
  • evet,kendine güvensizlik.

0|0
    0|0
  • Kıskanabilir.

0|0
    0|0
  • tabikide kıskançlık

0|0
    0|0
  • evet bencede

seni paylasmalı yani

0|0
    0|0
  • KISKANCLIK çooook var

0|0
    0|0
  • zaten çok saçma bir durum abartılı kıskannçlık görmemişlik molozluk odunluk :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Başkaları bakmasın diye.

0|1
    0|0
  • sana bunu yapan varsa ayrıl ki saçma geldiğine inanalım

0|0
    0|0
  • Bana nedense bakımlı arayanlar denk geliyor bacım. :/

0|0
    0|0
  • Sevgilim makyaj yapmama kızıyor:D

0|0
    0|0
  • yeme sakın. bana nefes aldırmıyordu şimdi yok bıraktı gitti ya da ben bıraktım ne bileyim :S

0|0
    0|0
  • Ama saçma degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...