Canınız sıkkın olduğunda saçlarınızla niye uğraşıyorsunuz?

Hayatınızda bişiler oldu ve canınız sıkkın oldugunuzda

Saçlarınızla niye uğraşıyonuz la niye kesip sıfıra vurup boyatıosunuz ?

ha ?

cevap verin bonusunuza.

2.5 senedir uzattıgım saçı kestim hiç üzülmedim lan

derdiniz nedir ?

Güncellemeler:
Soruya gelsek

niye kesersiniz kızlar ? :)

0|0
44|9

En İyi Kız Görüşü

• Niye kestiin nan namıssız.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 43

• Kendimizi güzel görmek için afro.

0|1
    0|0
  • Benim saçlarımla bir derdim yok valla :D

0|1
    0|0
  • Saçlarım çok uzundu, bir anlık can sıkıntısıyla kuaföre koşturup saçlarıma hiç acımadan "amaaan nasıl olsa kökü bende" diyerek saçlarımı küt kestirdim.

Şimdiki hedefim saçlarımı uzatıp kırmızıya (kızıl değil bildiğin kan kırmızısı) boyatmak zira saçlarım çabuk uzar.

Ha saçlarımı kestirdiğime pişman mıyım?

-Hayır hiç pişman değilim iyi yapmışım diyorum.

0|1
    0|0
  • iyi ettin kestirmekle bence kısa hali daha iyi

ben uzatıyorumj inş kestiricem Allah tan bir dert olmazsa:)

0|1
    0|0
  • kesmem mk uzatana kadar anam ağladı zaten.

0|1
    0|0
  • Survıvor taner yan sanayımısın nasıl bır turkce gızlar nedır :) bır sekıl terapı dıyelım sızın uzuldugunuzde mac ızlemenız veya erkek arkadaslarınızla toplanıp bayılana kadar ıcmenız gıbı

0|1
    0|0
  • Nolmuş sana yaa.. Kendimizi yenilenmiş hissediyoruz sorun bu yeni biri gibi oluruz hayata yeniden başlamış gibi tuhaf varlıklarız

0|1
    0|0
  • La iyiki kestirmişin kıvırcık saçla uğraşması çok zor ben illallah ediyorum yıkarken durularken falan bakım istiyo bakım yapmayınca hemen sönüveriyo küsüveriyo yolduğumun saçları :@!

0|1
    0|0
  • Sana kısa daha çok yakışıyor.Uzatma bence.

Ben de öyle bir huy yok.Saçlarım ideal boyunda ve değişiklik istediğim zaman kesmiyorum boyatmıyorum (kendi rengim yani >doğallığı seviyorum açıkçası)..Şekil veriyorum (zaten doğaldan şekilli ama extra işte) :D

0|1
    0|0
  • Ne güzelmiş oysaki kıvırcık marul saçların

1|1
    0|0
  • dış görünüşümüzü değiştirdiğimiz zaman yenilenmiş hissediyoruz. Daha taze, daha mutlu:D Sözde geçmişimizi arkada bırakıyoruz kendimizi yenileyince. Bence tabiiiğğğ

0|1
    0|0
  • sağlam bozulmuştu psikolojjım.. once oturdum kendım kestım sonra gıttım 1 numaraya kestırdım.. bunu yapmasaydım saclarımı kendı ellerımle yolardım cunku.. ocak ayında kestırmıstım..

0|1
    0|0
  • Kestirince çok üzülüyorum.kestirmeyince sağlığı için kestirmek lazim diye ikna ediyorum kendimi. Ama her insanda morali bozukken ilk degisiklik yapma psikolojisi saclari ile oynamak

0|1
    0|0
  • Saç dedin de rüyamda saçımı kestiriyodum baya kısa oluyodu hüngür hüngür ağlıyordum... :D Asla buna kalkışmam bana ders oldu :D

0|1
    0|0
  • toka dayanmıyor diye belime kadar olan saçlarımı kulak hizasında küt kestirdim. sonra 1 ay boyunca her görenin ay noldu sana bir sorun mu var yazık olmuş saçlarına muhabbetine katlandım. gerçekten aptallık bu

0|1
    0|0
  • Basit aslında. Hayatımızda değiştirmek istediğimiz ama değiştirmeye gücümüzün yetmediği şeyler olunca değiştirebileceğimiz şeylere yöneliyoruz.

0|1
    0|0
  • kesmedim ama boyatmştm koyu kızıl istemştm kıpkırmızı olmuştum anca 4 gün gezebldm snra tkrar boyattm (:

0|1
    0|0
  • Benim de böyle saçlarım olsaydı üzülmezdim ;)

0|2
    2|0
  • karşımızdakiyle uğraşsak daha mı iyi:)

0|1
    0|0
  • Değişiklik olsun diye..

Lakin bu zamana dek birine kızıp da değişiklik yapmadım. Kendim için yaparım kendi göz zevkim için..

Saygılar.

0|1
    0|0
  • Bende tik vardı. Azıcık uzasın direk kestiriyorum. Şu an bile zor dayanıyorum ama kıyamıyorum Allahtan :D

0|1
    0|0
  • Evet çok canım sıkkınken bunu yapmışlığım oldu kesiyorum rahatlıyorum :D

0|1
    0|0
  • haha ii yapmış iikide kesmişsin .puhaa :D

1|1
    0|0
  • içine bir şeyler atıyorsunuz

birine dökemeyince

ya da kendini yeterli bulamayınca

çareyi bir şeyleri bozmakta buluyorsun:)

0|1
    0|0
  • Degisiklik her zaman iyidir canım skkn oldgnda her zaman kendime getrr bni deiisiklik

0|1
    0|0
  • Kestirdim ama çok mutluyum suan, o değil de boyatiyorum ben

0|1
    0|0
  • Bonusum, canım, ciğerim aslında saçlarını değiştiren bayan kısaca tamamen değişir. :)

0|1
    0|0
  • Değişiklik iyidir

0|1
    0|0
  • kesmek veya boyatmak bizi hayata geri döndürüyo herhalde bir değişiklik mi gerekyo bize ne :D:D

0|1
    0|0
  • İtiraf ediyorum, her kestirişimde gözlerim doluyor. Küçüklükten beri böyle :((

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    13

Erkekler Ne Diyor 9

• dert stres v.s hepsi beyinle ilgili durumlardır. En nihayetinde beynin bulunduğu kısmın üstünde yeşerir saçlarımız :) Beyin kızınca ilk saça çatar. Ne diye enerjimi tüketiyorsun diyerekten tokatlar.

0|1
    0|0
  • Kestirmen iyi olmuş. kısa daha bir yakışıyor.

0|1
    0|0
  • bende hep moralim bozuk oldugunda saçlarım zaten kısadır ama giderim biraz daha kısalıtırım

0|1
    0|0
  • Bonus dostum boşver. Kökü sende yine çıkar. Sorunu da pek anlamadım ama bir şeyler yazasım geldi. :|

0|1
    1|0
  • canım sıkılıyor çünkü

0|1
    0|0
  • Acayipler panpa

0|1
    0|0
  • bonus + .

0|1
    0|0
  • nasıl kestirdin o saçları be kardeşim sinirden elim ayaam boşaldı mausun tekerleği fırladı elimden

0|1
    0|0
    • yapma be bro iş sahibi adamık yapmam lazımdı artık. neyse sittir et soruya odaklanak :D

• o saçlarla da zor olmuyo mu be reis :)

0|1
    0|0
    • yok olmuyordu 2.5 saat banyom vardı :D

• cidden hiç de zor değilmiş asdfghjk :D ben o kadar banyoda dursam havaya uçururlar banyoyu :D

Yükleniyor...