Siz neler düşünüyorsunuz ?

böyle bir zamanda aşkı bulmanın cok zor oldugunu düsünüyorum bir insanın kalbini kırmak kimse icin önemli degil gibi. Eski sevgilimi hala cok seviyorum beni aldattıgı icin ayrıldık benimle birlikteykende aldatmanın dısında yaptıgı cok sey varmıs bunları yeni yeni ögreniyorum. Öyle yüzsüz bir insanmıs ki hala benimle birlikte olmak icin elinden geleni yapıyor. Adına aşk diyor ama artık cok sacma geliyor bana.

- İçimi döktüm ...

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Eğer sana sevgi ve saygı besliyor olsaydı sana böylesine ihanet edip arkandan işler çevirmezdi. Demek ki senin değerini bilmiyormuş ve seni hak etmiyormuş. Üzülme denemez elbette elde değil üzülürsün hatta yıkılırsın.

Dünya kötü niyetli, çıkarcı, yalancı, dolandırıcı, beş para etmez insanlarla dolu. Onların hayatının ta içine girmeleri seni mahvediyor. Ama onca karamsarlık ve umutsuzluktan sonra senin tüm yönlerini görüp hepsini seven ve değerini bilen biri çıkıyor ve "dünya bütün pisliklerine, iğrenç insanlarına rağmen içinde yaşamaya değer" diyorsun çünkü tek bir kişi hepsinden daha büyük bir güce sahip oluyor, dünyayı muhteşem görecek kadar.

Aşk senin yaşadığın değil inan bana. Bunu yaşayacağına inan yeter. Umut her zaman var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sana birşey diyimmi sevmekle aşık olmakla olmuyo, sen çocuğu seviyosun aşıksın ama o seni sevmiyo, aynı sekilde bende bir kızı seviyorum ama o beni sevmiyo olmadı yani, sistem bu yani, seni biri sevice k aşık olucak sen onu seviceksin aslında çünkü o seni bırakıp gitmez, gitmemesi daha yüksek diğerlerine göre

0|0
    0|0
  • şahsen aşık olmaktan vazgeçmem ama güven konusunda sıkıntılarım oluyor. insanlara güvenemiyorum.

1|1
    0|0
  • içini iyi dökmüşün sana bieşy söyleyimmi insanlar değişti aşk diye birşey kalmadı varsa yoksa benden ve para oldu evlenecek zamana gelene kadar beden evlenirken para sonra boşanıyosun tamam insanlık kusra bakmayın bu kadar düştüişte

0|0
    0|0
  • var talep var :D

0|0
    0|0
  • Dök rahatlarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aşk değil... sende olan ne varsa onlarda bulamadığı için... o yuzden yanında olmanı istyo... bende de ole oldu aldattı gitti. bir sure sonra ne oldu peki, geri döndü yaptğnın hata olduğunu soledi . şimdide kimsenin sen olamicağını söylüyo.. eğer gerçekten düzeleceğine inanıyorsan ve seviyosan dön. ama düzelmicek diyosan sevdiğin için sakın dönme çok daha canın yanar benden bir tavsiye...

0|0
    0|0
    • insanlar ikinci bir sansı haketmiyo bence. Bunu ona dönüp tekrar ayrıldıgımızda anladım.

• bidaha ole olduysa o zmn sevgin sende kalsın canım hak etmiyo demek ki... zaman her şeyin ilacıdır hiç umursama telefonlarına mesajlarına cevap verme bir gün kendiliğnden çekip gidecek..

• amaan boşversene 3 günlük dünya kimse için değmior .

1|1
    0|0
    • Söylemek kadar kolay olmuyor malesef

Kısa süreli olsa bile amaaan diyip kendimi rahatlattıgım bir gercek ama :)

• ben 3 yıl çıktım şimdi ayrıyız 1 ay bıle olmadı.boşvermeyi dene başka şeylerle mesgul ol.

• mesaj atmasa , aramasa hic sorun yapmıyorum aslında

ama bazen hic beklemedigim zamanlarda yapıyor o zaman olmuyo işte ister istemez takıyosun.

Sen başarabiliyorsan ne mutlu sana

• haklısın günümüze bakılırsa artık bana da saçma geliyor, gerçek aşkı bulmak gerçekten zor :/

1|1
    0|0
  • aynı durumdayım :/

1|1
    0|0
  • Aşk iki taraflı YANILGIdan başka birşey degildir.Çünkü kimse AŞK'A layık değildir dostum ;)

0|0
    0|0
  • böyle adamların yaptıklarını farkedip üzülüyoruz belki ama asıl yapmamız gereken şükretmek . o değmeyen adamla daha uzun zaman kaybetmediğimiz için ... geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Oh emeğine sağlık dök içiniiii

1|1
    0|0
Yükleniyor...