Korkudan öldürecek korku filmi arıyorum

sayısız korku filmi izledim izlemediklerimde sayılıdır. lütfen bana güzel kaliteli korku filmi söyleyin. ( katilli sevmiyorum pek Doğaüstü şeyler daha cok korkutuyor )

Güncellemeler:
çok korku filmi izlerim ben. cinlerle olan olay ise farklı. inanmıyordum arkadaşlar dedi gel çağıralım dalgasına cağırdık zaten herşey ondan sonra oldu. Filmle 2 si pek etkilemiyor

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• saçların cok gorgunçlu :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• paranormal activity 1,2, incidious ve orphan filmlerini tavsiye ederim. cevapsız arama 2 de korkunçtu

0|0
    0|0
  • az önce cinlerden korkuyorum diyordun ne oldu

0|0
    0|0
  • kızım daha yenı 3 harflılerden korkup uyuyamıyorum dıyosun sımdı de korku fılmı ıstıyosun nasıl bı cınssın sen :S

0|0
    0|0
    • :) psikopatım belkide çok uğraştıgım için korktuıyuolardır

• evet ondan onlara bulasma onlarda sana bulasmasın yoksa cok buyuk sıkıntılar cekersın benden demesı

• tam benim kafadansın hem korkuyosun hem izliyorsun :D

0|0
    0|0
  • Demin üç harflilerden korktuğum için uyuyamıyor diye soru açıyorsun şimdi de korku filmi tavsiyesi istiyorsun. Yapma bunu Lydia yapma. :|

0|0
    0|0
  • Korkuyu bütün benliginle yaşamak istiyorsun anladım tavsiyem Yılbaşında taksime git okadar abazanın arasına gir :)))))))

0|0
    0|0
  • Kendini videoya cek izle .s

0|0
    0|0
  • Sen resmen kaşınıyorsun ya :) Hem cinlerden çok korkuyorum diyorsun hemde korkulu şeyler istiyorsun :)

0|0
    0|0
  • şu an senden korktum. korku filmi de asla izlemem. boş bir yorum oldu. ama senden korktuğumu söylemek içindi.

0|0
    0|0
  • gece gece manyakmısın

0|0
    0|0
  • demin cinlerden korkuyorum ne yapmalıyım diye baslık açmıştın.yok yok sen korkacak yer arıyorsun :)

0|0
    0|0
    • korkudan öldürcek değil de, Rec var yersen 28 gün(hafta,ay) sonra var seversen.

• karanlıkta sana bir böööh derim aklından suphe duyarsın ciddiyim

0|0
    0|0
  • Pek korku filmi kültürüm yoktur ama Shutter iyiydi. (Tayland Yapımı olan)

0|0
    0|0
  • www.youtube.com/watch?v=V6b6qe0fd7Y

0|0
    0|0
  • nan kızım az önce cinlerin korkusundan uyuyamıyorum diyordun şimdi de korku filmi arıyon iyi misin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• al bunu izle... ibret alırsın belki... sen korkmak için bahane ararken onlar ölüm korkusuyla hergünün sabahına gözlerini açabildikleri için şükrediyorlar... link

0|0
    0|0
  • ben seni anlamiyorum valla seni çözemedim yaaaa :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...