Kız bir gün gelip hoşlanıyorum seni tanımak istiyorum falan laflar etse duygusala bağlasa tepkiniz ne olurdu?

diyelim maddi manevi ya da sosyal olarak hayatınızdan memnunsunuz, sevgiliniz yok, bir kızı hoş buluyorsunuz ama olsa da olur olmasa da olur havasındasınız çok takmıyorsunuz, ama kız bir gün gelip hoşlanıyorum seni tanımak istiyorum falan laflar etse duygusala bağlasa tepkiniz ne olurdu?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben kalça ve göğüslerine bakıyorum.gideri varsa suyuna gidiyorum.ben de seni görüyordum vsvs

0|0
    0|0
    • püüüü

• buraya çok romantik şeyler de yazardım da kime şekil yapçam ki...dürüstlük lazım.bundan başkasını söyleyen de ılıktır,yalancıdır aleni...

Erkekler Ne Diyor 8

• yavaş yavaştan tanımaya başlarım birbirimizi tanıyım uygunmuyuz ona bakarım işi hemen sevgili moduna sokmadan fizibilite araştırması yapmak gerek

0|0
    0|0
  • Tanışmaktan zarar gelmez ama bir de tanıdıktan sonra hoşlanmama durumu var kıza umut vermek de istemezdim

0|0
    0|0
  • ew boş derdim

0|0
    0|0
    • ya bir dalga geçmeyin yaaa

• ya kızmada sende bu kadar basit soru sorma ne yapıcaz tamam tanışalım der bir cafeye bir yere dawet edip sohbet ederdik =)

• belki biz de duygusallasırız belli mi olur :)

0|0
    0|0
  • "Olsa da olur, olmasa da olur!" diye düşünüyorsam eğer, kızın üzülmemesi için karşılık veririm.

0|0
    0|0
  • tanımak isterim tabiki

0|0
    0|0
  • o içten konuşan kız candır. seven kız kaçırılmaz. her zaman bir şansı vardır. başlangıc için iyi hamle. ama içten ve samimi ol.

0|0
    0|0
  • olsa da olur olmasa da ama kalbi kırılmasın diye dinlerim konuşurum birşeyleri netleştiririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dırek kaparlar kızı

0|0
    0|0
Yükleniyor...