40 günde şekle girmek?

Selamlar!

40 gün sonra yurt dışına gidiyorum. boyum 1.81 kilom 82, hedef 77 kilo ve göbek yağlarını eritip hafif omuz genişletmek...

40 gün içinde ne yapim de ''şekillenim'' ben?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• 40 günde omuz biraz da olsa omuz genişletmek mi ? Kardeş millet aylarını yıllarını veriyo omuz çevresini geliştirmek için.. çok az da olsa geliştirebilirsin omuz çevresini fakat ağır bir programdan geçmen gerek yoksa hayal olur.. ama yinede şansını dene özellikle göbek için.. yemene içmene özen göster.. şınav ve mekiği sakın atlama :) ve gerçekten spor yönünde zayıflamak istiyo musun az da olsa kas vardır yağların altında bu şınav -mekik çekerek belirginleştirirsin fakat yağ var işte.. ona bnden sana kardeş tavsiyesi sna ne zmn uygun olursa hangi vakit olursa büyük poşetleri bilir misin bir insan bedeni gbi yani çöp poşeti gbi onu al üst tarafını del kafanı geçir ve tam beldeki açık kısmı iple bağla hava girmeyecek şekilde...üstede uzun kollu bsy giy poset gözükmesin ve koş 1 saat falan.. sana garanti veriyorum 40 sonra kendine bakınca hayret edeceksin.. bu bir taktiktit. özellkle dövüş sporlarında antrönörler kilolu sporcular bnu gıydırıp antrenman yaptırır :) bni dinle sn dene gör ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• az ye azzzz

0|0
    0|0
  • 40 günde,her gün yürüyüş biraz koşu düzenli olarak mekik çekersen,ayreten şeker-un-yağdan uzak durursan göbek erir...

0|0
    0|0
  • günde 2 saat orta tempolu spor az ye tamamdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 40 günde çok rahat 5 kilo verirsin

sadece yürüyüş yapıp düzenli beslen yine yeter

0|0
    0|0
  • 40 gün bütün hayatla bağını kopartıp sağlam spor yaparsan ve yediğine dikkat edersen göbek yağlarında çok az bir azalma olur belden incelirsin 5-6 cm . Kol kaslarında da değişim olur (bicepslerde) sadece koldaki yağlar gider kalınlıgı değişmeyebilir veya azalabilir ama omuzda gelişme olmaz

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün kardiyo ve gü aşırı mekik çalış göbiş eriyince omuzlara başla

0|0
    0|0
  • 40 günde şekil almanın imkanı yok kardeşim ..

0|0
    0|0
  • 40 gun cok az o yaglari kac gune yaptiysan o kadar gunede erite bilirsin

0|0
    0|0
  • 40 günde şekil alırsın ama baya uğraşman lazım, hergün salona geleceksin çalışacaksın başka çaren yok, evde falan olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...