Sevmediğin birisiyle evlenirsen ne olur, sonunda neler olur?

Arkadaşlar diyelim ki sevmedin birisiyle evlendin bir sebebten yani evlenmek zorunda kaldın o zaman o evlilik nasıl yürür. O evlilikte mutlu olabilir misin yani dener misin eşini sevmeyi sevmedini ve sevmek niyetin olmadını bile bile.

Ve diyelim ki bi gün mecbur kaldın birisiyle evlendin o zaman bir anda bir yerde sevdin birisini gördün iki elini iki çocuk tutmuş ve oda kocasıyla konuştunu gördün sen bunların evleneceni zaten biliyordun o zaman ve o zaman bir anda göz göze geldin öylece baktınız birbirinize ve o anda kocası da sana baktı sen bu kız için bu adamla çok kavga etin zmanaında ve adam senin yanına hızlı bir şekilde gelmeyi başladı. Küfür edip durdu ve o zaman sevdin kız ona isminle seslip yapma etme dedi çocukların yanında o zaman ne yapardın?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• ben sevmedıgım bırıyle evlensem o evlılık sadece defterde kalır ne ona kadınlık yaparım nede oturur yemegını yaparım takılırız kafamıza gore cunku sevmedıgım bırıyle aynı masada dahi oturmam ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• SEVGİSİZ EVLİLİK HATADIR .. YA HEKİME YA HAKİME GÖTÜRÜR.. BİR KEZ DAHA DÜŞÜN İMZADAN ÖNCE..AŞKSIZ NİKAH, NİKAHSIZ AŞK GETİRİR!

0|0
    0|0
  • Sevmediğim biriyle konuşmaya bile katlanamıyorken .. evlenmem mümkün değil ...

0|0
    0|0
  • beni zorlada osla kimse neyese istemedigim seye hele-hele bole hassas ve onemli bir konuda zorlayamaz cok inadciyim sevdiyim asik oldugum ve onunal glecegimin iyi guvenli olacagi bir romantik adamal evlenecegim insaalh:))

0|0
    0|0
  • çekilmez bir ömür ...

0|0
    0|0
  • Mutsuz olursun.

0|0
    0|0
  • sevmeden evlenmek agırlaştırılmış müebbet hapis demektir.

0|0
    0|0
  • çok mu turk filmi izledin :)

0|0
    0|0
    • hayir bu benim kendi yazim alinti değıl

• bosver boyle seylere aklini yorma bence hayatin tadini çikar sevmeden ve mantiken uyusmadanda evlenme derim. Hangi devirde yasiyoruz sanki. Zorla falan mi var yani... Zorla evlenicegime hiç evlenmem daha iyi

• haklisin bir kendim istedim var birde ailemin istedi var yani anlatabiliyorumuyum

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne olacak, gönülsüz seksin meyvesi ya aptal olur ya salak

1|0
    0|0
  • Sevmeyi denemezsin ya seversin ya sevmezsin. Ama şu da bir gerçek : İnsan tanımadığı birini sevemez değer veremez .. Sen anneni neden seviyorsun yada babanı veya aileden herhangi birini ? çünkü zaman geçiriyorsun çünkü tanıyorsun onları . İnsan görmediği zaman geçirmediği bişeyler paylaşmadığı birini sevemez.. Bu annen baban yada herhangi biri olabilir hiç farketmez.

0|0
    0|0
  • Evlendiğin insanı sevmeye çalışmak daha kolay olur , sonuçta herkesin sevilme ihtimali vardır .

0|0
    0|0
  • aldatirim, asagilarim rezil bir adamin teki olup kendimin de onun da hayatinin canina okurum. en iyisi evlenmeyeyim ben, tek geberip gitmem daha mantikli.

0|0
    0|0
  • Sonra bir araba gelir hızla adama çarpar oracıkta can verir kadında hayır diye bağırıp sarılır ve acıklı son

0|0
    0|0
  • güzel evlilik olur

0|0
    0|0
  • Kadının davranışları sana batar. Çoluğu çocuğu takmaz gider aldatırsın kadıncağızı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...