KS cevaplarında etiketleme olsa nasıl olur?

Mesela bir soru gördünüz ve dediniz ki bak bu soru tam X 'e göre.Keşke o da cevaplasa.Ama X de ortalarda yok, tüh..

Etiketlemeyle başkalarının sorularına arkadaşlarınızı çağırır mıydınız?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba,

KizlarSoruyor.com'un yeni versiyonu için çalışmalara başladık. Tag ve mention özellikleri de olası yenilikler arasında. Konuyu ilerleyen günlerde hep birlikte daha detaylı biçimde tartışmaya açmayı düşünüyoruz :)

İlginiz için teşekkürler,

KizlarSoruyor.com Ekibi

5|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Duvarına link atıyorum ..

1|0
    0|0
  • Aslında birkaç kere aklıma gelmedi değil. Dediğin gibi, bazen diyorum ki keşke şu soruyu filanca üye de cevaplayabilse. Ama ya o an online değildir ya da haberdar olamıyor.

Aslında bu fikir hiç de fena değil. Bu fikrini yönetime bildirebilirsin. Değerlendireceklerini düşünüyorum...

1|0
    0|0
    • takiptelerse burdan görürler belki

• Fikrin güzel, gümbürtüye gitmesin diye, hani garantiye alma bağlamında dedim. İstersen kısa bir mesajla bildirebilirsin.

• fark etmez fena olmayabilir

0|0
    0|0
  • oooo ferdi abi kaynanan seni seviyomuş gel soru cevaplıyoduk biz de muhabbeti olur kendimi zorunlu hissettiğim soruyu cevaplayamam hür olmalıyım ben

1|0
    0|0
    • zaten kimse cevapla diye boğazına yapışmaz ki, bakarsın ister cevaplarsın ister cevaplamazsın :)

• kimse beni etiketlemeyeceği için farkmaz ..

0|0
    0|0
  • Güzel fikir. Forum mantığına uygun.

0|0
    0|0
  • site zaten kasıyor dahada kasar çekilmez olur

0|0
    0|0
  • etiketleme muhabbeti değil de artılama eksileme olayına ayar olmaya başladım, insanın kendi düşüncesi beğenmiyorsan beğendiğini söyle birader

0|0
    3|2
    • sadece 'beğen' olduğu zaman neden 'beğenme' de yok diyenler vardı başka bir paylaşım sitesinde.düşününce ikisinin olması da iyi aslında.seni gıcığına eksiliyorlar sanki

• neden klavye kullanmak çok zor bir işmi

• eksileyenlere sormak lazım, benim için zor değil ki uzun uzadıya uğraşıyorum

• Tabela açmakta olsun mu ?

0|0
    1|0
  • Bunlarin hepsi dusunuldu, oneri olarak sunuldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• link atıyorum.

1|0
    0|0
  • çağırmam gelirse gelir gelmezse gelmez

0|0
    0|0
  • böyle birşey olsa cidden güzel olurdu:)

0|0
    0|0
  • Ortalık karışırdı sanki yahu bilemedim.

0|0
    0|0
  • yer bildirimide olsun istersen

0|0
    0|0
  • Hayır. (cevabım kısaymış)

0|0
    0|0
  • Bencede olsa iyi olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...