İyi pes bilenler bir toplansın bakim,güzel taktikleriniz neler?

ya yıllardır pes oynayan biriyim,1 haftadır biriyle tanıştım hep berabere kalıyoruz,ikimizde iyi oynuyoruz,maçlar genelde 7-5 7-6 bitiyo yani bol gollü,bildiklerinizden işe yarar fantastik şeyleri söyleyin bakim,bide şu yediğim gol sayısını nasıl azaltırım

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• City al gerisini boşver.

0|0
    0|0
    • ben arsenalden başkasıyla yapamıyom yaw:D

• Aynısını yapıyom ama defans hattı hariç hepsi rakip ceza sahası çizgisinde orta sahayı rahat geçiyo ama defans ilerde tek sorun kanat oyunları,bi türlü engelleyemiyorum şu kanattan atılan ters topları attıgı gollerin%95 i böyle

• Kardeş beni arsenalla yenen olmadı daha :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Öğretinsenize bana da ene :(:(

0|0
    0|0
  • Hiç beceremem:(

0|0
    0|0
  • o kadar gollü maçlarla bide oynamayı biliyoruz diye ortalıklarda mı dolaşıyosunuz.Savunma bilmez iyi oynuyoruz der

0|0
    0|0
    • karşımdaki dünya 47. bilmem anlatabildim mi bunun taktıkle alakası var

Erkekler Ne Diyor 4

• 4-3-3 oyna bakalım

0|0
    1|0
  • Hiç öyle gollü bir maç oynamadık :) PC ve ps3te tabi :)

0|0
    0|0
    • gol atmak kolay özellikle korner ve frikiklerden ara pasını iyi kullanan gol atar

• Dorudur ama benim oyun stilim çok pas yaparım defansta falan arkilerim delirir öyle çok gol olmaz :)

• şimdi taktiği vercem sen hemen kullancan herkese fark atıp yencen olmaz deneye deneye kendine taktik bul

0|0
    0|0
  • 13 oynuyorsanız seçeceksin juveyi 3 stoper koycan ortasına özellikle lucio sağ stop barzagli sol stop chelini sol beke ziegler sağ beke Lichtsteiner g.ö gerideki pirlo ilerdeki gö marchisio sol kanat Giovinco sağ kanat krasic(pepe) ilerdede tabiki vucinic

0|0
    0|0
Yükleniyor...