Avukat olan var mıı? bir bakın bakem buraya :(

Arkadaşlar diyelim ki uzun bir evliliği bitirme kararı alan bir kadın var. 2 tane 18 yaşını geçmiş kızı var bu kadının. Kocası yıllarca dövmüş çalışmamış, evdeki parayı çalıp çalıp götürmüş ama kadın akıllılık edip zamanında 2 katlı binayı kendi üstüne yaptırmış sonra o evi çalışıp didinip güzelleştirmiş 3 katlı yapmış. Adam hala şerefsizin teki ve başka bir kadından çocuğu olduğunu öğrenmiş kadın. Kızları da şahitlik yapsa, ve bu adamın bu kadınla hala görüştüğünü kanıtlasa adam evleri alabilir mi? Ayrıntılı bilgi lütfen. Çok üzülüyorum bu aileye. adam başka kadından çocuk yapmış kadın bunu yeni öğrendi. Şimdi dava açsa elindekileri kaybeder mi? Yani davayı kadın açtığı için adam bişeyler talep edebilir mi

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• hayır bebem kibrit çöpü bile alamaz adam bu kanıtlanırsa. hele kadın da adamın evlı oldugunu biliyorsa davaya o da dhil edilebilir ona da tazminat davası acılır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cocukları cok üzülür :(

0|0
    0|0
  • yasal olarak kocalık görevini yerine getirmiyor evle herhangi bir bağı bulunmuyorsa kadına şiddet varsa ve bu yaptıklarına şahitler de varsa (kendi kızından başka 1. derece akraba sayılmaz) hiçbir hak talep edemez. diye düşünüyorum saygılar.

0|0
    0|0
  • Yok etmez elinden bir şeyde almaz en fazla nafaka alır..

0|0
    0|0
    • Nafaka nasıl ödesin kadın yaa? Sen yıllarca döv aldat parasını elinden al kadın kızlarını güzel güzel yetiştirsin ikisini de üniversiteli etsin birgün namussuzluk hırsızlık yapmasın bir de bu adamdan kurtulmak istedi diye para ödesin. Of yaa :(

• Evlenmeseymiş o adamla alla alla.. Keyfi bela gelmez kimsenin başına sen sadece öyle geriyorsun. Ayrıca kadın nafaka alır adam degil. Adam eger aklanırsa kadın mahkeme masraflarını ödemek zorunda kalır eger kadın haklı çıkarsa bir şey kaybetmez birde nafaka alır her ay..

• Anladım teşekkürleeer

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...