Nedir bu cin merakı ?

Arkadaslar bugun cin , şeytan ile bir çok konu gördüm.

Kaşınıyormusunuz hala anlamış değilim :)

Biri gelir şeytan çağırcam der öbürü cin çağırcam :)

Çağırda gelsin s*ksın senı :)

Bakın bu olaylara bulaşmış biri olarak söylüyorum ,

Herhangi birşey yapmayın , Sonunda pişman olursunuz.

Cin size yaklaşır ilk olarak söylediklerini yapar , Size yaklaşmak , sizle kaynaşmak için.

Bir süre sonra roller değişir o sizi kukla gibi kullanır.

Dahada kurtulamazsınız.

Güncellemeler:
Bu arada güncelleme yapıyorum rahatsız ediyorsam özür dilerim.

Normal bir cinin zeka yaşı düşüktür. Yetişkin bir insanla aynı zekada değillerdir.

Onlardanda korkmayın. Korkmanızı gerektirecek birşeyde yok.

Sadece çağırmayın , irtibat kurmaya çalışmayın :)

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• İşsizlik başa bela

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 14

• ben hiç korkmam bikeresinde geçen sene ramazan ayında sahura kalktım annemle beraber kapıyı tıklattı cinmi şeytanmı hangisiyse açtım kapıyı ne vardı oç dedim :Dbazen küfür ederim ben onlara bilmiyorum belki benim içimede giriyor olabilirler çünkü besmele çekmekten bir insan korkarmı ? ben korkuyorum yalnız başıma besmele çekince :( şimdiye kadarda korkutmadılar ama annemin yanına ne zaman yatsan annem al basıyor karabasınmı deniyor ona ? herneyse ama bana bir şey olmuyor ben annemle ne zaman yatsam annemi korkutuyorlar gece

0|1
    0|0
  • alın izleyin ben bu halimle izliyorum link

0|1
    1|1
    • Alın böyle şeyler izleyin :) Teşekkür ederim video için :)

• bu zamanda hala büyüye,ine,cine,şeytana inananlar var ya çok şaşırıyorum onlara..hayır bir insan niye dertsiz başına dert almak ister ki :D

0|2
    3|1
  • artık cinler kuzu oldu insanlar birer cin.sakın o cinler çıkmasın karşıma valla cin çarpmışa dönerler sonra.hiihhii

0|1
    0|0
  • sen bulaştıktan sonra ne oldu?

1|1
    0|0
  • :* cinsel sex yaparlar sonra.

0|2
    0|0
  • Haklisin. Bulastiktan sonra görürler dünyanin kac bucak oldugunu.

0|1
    1|1
  • zekaları düşükmü o ilginç geldi :)

0|1
    0|0
    • Ortalama zeka yaşları 13 :))

• Cin çarpması diye birşey vardır. Denildiği gibi çarpma değildir. Cin in içimize girmesi gibisinden birşeydir. Cin çarpmış birisiyle konustugunda (konuşursan eğer) ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksın :))

• zekalarının düşük olduğu aptal oldukları anlamına gelmiyor.

• Yok kalsın bulaşmak falan. Yok almıyım ben.

0|1
    0|0
  • Öyle bir merakım yok çok şükür akıllandım.

0|1
    0|0
  • inanırım ben de ama pek bahsetmeyi sevmem arkadaşımın kardeşinin başına bazı şeyler gelmişti korktum o olaylardan sonra, bu arada bulaştığını söylüyosun öyle şeylere başına bir iş geldi mi

0|0
    0|0
    • Bazi olaylari yasadim. Tabi onemi yok atlattiktan sonra :)

Onlardan korkmamalisin.

• musalllat oldukları durumlarda korkulabilir oluyolar yoksa evde otururken durduk yere onlardan korkmuyorum tabi :D

• Allah a sığındıktan sonra hiç birşey olmaz :) Allah ı unutursan benim gibi silah çekersin onlara :)

• bende yaşamış biri olarak söylüyorum cinler kadar salak mahlukatlar yoktur korkmayın ama kaşınmayında tabi

1|0
    0|0
  • Benden uzak olsunlar

0|0
    0|1
  • kimmiş bunlar

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bi kere yurtta çağırmıştık.Ama sanırım yanlışlıkla kızlar tarafına yolladım.İki kız bayılmış ambulans geldi.Şaka gibiydi =)

0|1
    0|0
  • succubus um var her gece sevişiriz <3

0|1
    0|1
  • of hacı bugün rüyama bir girdiler s*ktiler belamı yeminle aman aman benden uzak Allaha yakın olsunlar..

0|1
    0|0
    • "Bismillahirrahmanirahim" bir mühürdür.Hiçbir şekilde bu mührün geçtiği yere cin gelmez.Kullandığın eşyalarıda yaptığın işlerede başlarken bismillahirrahmanirahim demelisin.Bazen insan birşeyler unutur biryerlerden çıkar bunlar cinlerin işidir.Bismillahsız yapdığın için unutursun bazen.

• yok la yatmadan korku filmi izledim dua okudumda işlemedi be ya:)

• hehehe :)

• İnsanın Başına ne Gelirse Meraktan Gelir Derler ?

İnsan Oğluna Rahat batar ?

Sonrada Pişman Olur Ama İş işten geçeçince

0|1
    0|0
  • Türk milleti + Zevk = Korku

0|1
    0|0
  • Adama bak zeka yaşını bile ölçmüş vay ameke. Atılır atılı da bu kadar atılmaz. İyi sallamışsın, fazla kaptırmışsın kendini. Her hayali canlıyı cin, şeytan sanmayın. Ya ne adamlar var şu sitede.

0|1
    1|2
    • Al oltanı , bekleme yapma.

• Geleyim pardon

• herşeysinn e onları söylemesini rcoxx söyledi.

Ve söylüyorki

Beni engelleyen dallamaya söyle , o söyleyeceği şeyleri bizzat benim yüzüme karşı söylesin.

O zaman ona nasıl bir tehlike yaşatıyorum görsün. Delikanlısınya , mesaj atıp engelliyorsun. bekliyorum beni yüz yüzeykende engelle )

• Zeki olduklarını sanıyordum. İlginç. Bi ara fena takmıştım bu konuya ama şükür merakım kalmadı.

0|1
    0|0
  • Tecrübelerime göre dini bilgisi zayıf kişiler çok aşırı korkuyor cinlerden.Dini bilgisi iyi kişiler cinlerin konumunu biliyor,omuzlarımızdaki meleklerin cinleri kovduğunu biliyor.Araştırın biraz kardeşim.Araştırmaktan öte Kuran-ı Kerim'e bakın cinlerle ilgili ayetlere.

0|0
    0|0
  • Ekledim dallama. gel açık adres vereceğim. Senin gibi insanlar oldukça ve sana inananlar bu ülkeden bir s*kim olmaz.

0|0
    0|0
  • Ulen bir ben kaldım görmeyen heralde. Ayıp ulen.

1|0
    0|1
  • Bende istiyom şeytan yaaa banada çagırın hayrınıza..

0|0
    0|1
  • Şeytan ya da cin diye bişey yok ki mk.

0|0
    0|4
    • Şeytan şu an senin içinde zaten.Böyle inkarcı olmuşsun şeytana piyonluk yapıyorsun.Şeytanı inkar ediyor,adama bak.

• Ya mk kaç yaşına geldiniz hala bebek gibi şu masallara inanıyorsunuz. Yok şeytan içimdeymiş yok şeytana piyonluk yapıyormuşum inkar ediyormuşum, olmayan şey inkar edilir mi. Varsa kanıtla da görelim o zaman mk.

• sen nediyon bir git ya

1|0
    0|0
  • Gelen giden yok. Yanlis anons.

1|0
    0|1
Yükleniyor...